סיפור על שירות מזעזע בחנות גיבור מחשבים בעת נסיון לקניית מסך DELL 2007FP - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיפור על שירות מזעזע בחנות גיבור מחשבים בעת נסיון לקניית מסך DELL 2007FP

kisin

Recommended Posts

• תגובות 159
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא נחות בקצב העברת הנתונים בהעתקה בערך 6M לשניה, הוא עולה 40 שח פחות , אבל אחי עזוב את זה,

הוא אמר לי תבוא לקחת זה הגיע ואז מביא משהוא אחר?? איך אתה היית מרגיש ועוד אומר לי זה יותר טוב!??!

אני עוד אמרתי לו בו נבדוק באתר הרשמי ביחד הוא סירב אמר שיש לקוחות, באמת היו כמה לקוחות אבל אז אמרתי לו אז מה אני?

בן אדם רציני שבטוח בעצמו היה נכנס לאתר תוך דקה ובודק, הוא ידע שזה יותר גרוע וחות מזה זה הגיע ככה בלי שקית ככה רק אלוהים וידע אולי זה היה אפילו משומש.

בוא נומר את זה ככה כל אחד שיסיק את המסקנות שלו לבד אני כבר מחכה שבוע וחצי לביטול העסקה שזה בערך עם החגים 5 ימי עסקים אני יתן להם עוד יומיים, אם זה לא ירד מהאשראי , בוא נומר לפי איך שזה נראה עד עכשיו זה לא ירד בטוח!! אני לא יודע מה לעשות בסך הכל רציתי מוצר HD אוףףףףףףףףףףףף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

kisin אני מתחיל ממש לדאוג עכשיו מה אני אמור לעשות איך אני מבטל את זה, או שפשוט אני מזמין עורך דין שיתבע , לא יודע מה זה יעזור אבל ככה לא מתייחסים לאנשים.

אני התקשרתי ללאומי ויזה והם אמרו לי שאם היה מדובר בעסקת תשלומים (שני תשלומים ומעלה) אז הביטול נעשה מול חברת האשראי ולא מול החנות אבל קח בחשבון שבפירוט של הויזה יופיע במשך לפחות שנה שורת בירור. אם שילמת בתשלום אחד (כמוני לצערי) אז הביטול נעשה מול החנות.

אני ביטלתי ביום שישי והוא אמר לי שביום ראשון הנהלת החשבונות תשלח את הביטול ללאומי ויזה, אבל החשש שלי הוא שביום ראשון אני אתקשר ללאומי ויזה והם יגידו לי שהם לא קיבלו שום ביטול מהחנות.

אני לא מאמין עם איזה חנות עלובה הסתבכתי, אני לא יכול להדגיש מספיק כמה שהחנות הזאת גרועה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך לספר לי מה החנות הזאת שווה.

המפרט של ABYS

http://www.westerndigital.com/en/products/products.asp?driveid=331&language=en

המפרט של YS

http://www.westerndigital.com/en/products/products.asp?driveid=238&language=en

צודק מבחינת הקצב ההעברה אבל בשבילי הYS יותר טוב לעבודה עם הרבה קצבים כי קצב

Read Seek Time 8.7 ms

Track-To-Track Seek Time 0.6 ms (average)

בהרבה יותר טוב.

דרך אגב הABYS = 690 והYS עולה 724.

אבל שים לב, אתה מנסה להצדיק אותם, הזמנתי A אני אמור לקבל A , לא B.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קצר:

היום יום ראשון 7.10, התקשרתי לויזה לבדוק אם הם קיבלו את המכתב ביטול עסקה מ"גיבור מחשבים" וכמובן שויזה אמרו לי שהם לא קיבלו שום פקס מ"גיבור מחשבים"!! שום פקס, שום כלום...

וכרגע אני נמצא חודש אחרי "שקניתי" את המסך מהם - בלי המסך ובלי המוצר וכרגע גם בלי האפשרות לבטל את העיסקה!

אני מעולם, אבל מעולם, לא נתקלתי בכזאת חוצפה של חנות כל שהיא!!!!!!!!!!!!!!

עכשיו אני נאלץ לגשת לחנות ושוב פעם לריב איתם..... אני עוד אקבל בסוף התקף לב מהחנות הזאת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכתוב להם מכתב מנוסח בצורה יפה שמסביר כי הזמנת מהם מוצר x, ומאחר ולא קיבלת את המוצר לאחר t ימי עסקים, ביטלת את ההזמנה ואתה מבקש לקבל את כספך בחזרה לאלתר, על-מנת למנוע תביעה משפטית בגין הסכום ששולם ועוגמת נפש.

תכין שני עותקים של המכתב, תכתוב בראש הדף את התאריך, ותחתום עליו.

לך לחנות, תן להם עותק אחד ביד ותבקש מהם שיחתמו לך על העותק שלך (שיחתמו שהם קיבלו את המכתב, לא שהם מסכימים).

כשאתה מדבר איתם, תשתדל להקליט אותם.

במידה וזה לא יעזור, תשלח להם מכתב נוסף בדואר רשום, ותשמור את האישור.

אם לא תקבל תשובה אחרי 14 יום, אז תגיש תביעה נגד החנות בבימ"ש לתביעות קטנות בגין הסכום שהם גבו ממך. אתה יכול להוסיף גם סכום נוסף בגין הוצאות נוספות שנגרמו לך, ריבית, הצמדה ועוגמת נפש, אבל בתי-משפט לתביעות קטנות בד"כ לא פוסקים פיצויים בגין עוגמת נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שאמר שהוא יחכה שהמוצר יהייה במלאי - לא תמיד זה עוזר.

הזמנתי מגולדטופ(בראשון) את ה 4GB טיטניום. שאלתי את המוכרים אם הDOK נמצא במלאי ואמרו לי שלא. ביקשתי שיחזרו אלי ונחש מה - לא חזרו אלי.

אל תסמוך על דברים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אני, עדיין לא קיבלתי מסך או קיבלתי בחזרה את הכסף שלי... (להזכירכם, רכשתי את המסך ב9.9!!)

אני התחלתי לברר באגודה להגנת הצרכן איך אני תובע את החנות (לקרוא למקום הזה חנות זה מחמאה) הזאת שקוראת לעצמה "גיבור מחשבים".

אני מאוד מקווה שקראתם את הטרד והבנתם בעצמכם אם כדאי לכם לקנות בחנות הזאת או לא!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

kisin

אני שמח מאוד שחברים בפורום מצבעים על בעיתיות בחנויות מסוימות

אבל אני ממליץ לך ליכתוב את מה שקרה לך ולא יותר

כי חנות מסוימת תבעה דיבה חבר באתר וניצחה בתביעה

ככה שעדיף לספר רק מה שקרה ולא להוסיף

מה שאמרתה ואחרים יוסיפו ילמד את כולנו גם ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, קרירין, אתה צודק.

אני במשך כל הטרד הזה ציינתי עובדות בלבד ונמנעתי מלהביע את העצבים-המרמור-הכעס-העלבון ומה לא שהחנות הזאת גרמה לי.

אני בסך הכל רציתי, ועדיין רוצה, לקנות מסך. אני לא רוצה ליצור בלאגן, לא רוצה לעשות רעש, לא רוצה לתבוע. בסך הכל אני רוצה מסך.

אבל העובדות מדברות בעד עצמן:

קניתי את המסך ב9.9 ועד היום לא קיבלתי את המסך או את הכסף שלי בחזרה.

ניסיתי לפנות בשקט וברוגע אבל נחסמתי על ידי החנות בכל דרך אפשרית!!

ביקשתי לדבר עם מנהל החנות - לא נותנים לי (אפילו לא אומרים לי מי המנהל כדי שאני אוכן להתדיין איתו)!

ביקשתי לדבר עם ניהול החשבונות כדי להסדיר את הביטול מול ויזה - לא נותנים לי!

ביקשתי שיחתמו לי על טופס ביטול עסקה שויזה פיקססו לי - לא מוכנים!

ביקשתי לדעת מתי "ההנהלת חשבונות" שלהם תשלח את מכתב הביטול לויזה - הם לא מוכנים לומר לי!

כלום... נאדה... אפס.... אני מרגיש שגנבו ממני כסף!!

הגעתי למצב שלא אכפת לי גם לשלם דמי ביטול (עאלק) של 100 שקל ולסגור את הסיפור הזה.

אני פשוט עומד חסר אונים ולא יודע מה לעשות כשהאפשרות היחידה שנותרה לי, והם ממש דוחפים אותי לתוך זה, היא לתבוע את החנות בבית משפט לתביעות קטנות, בעזרת המועצה להגנת הצרכן.

הבעיה היא שתביעה כזאת, בגלל העומס שיש על בתי המשפט בארץ, יכולה להידחות זמן של שנה בקלות ובמשך הזמן הזה לא יהיה לי לא מסך ולא כסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניתן לקבל חזרה את הכסף אם התשלום כבר הועבר.

ניתן לעצור רק תשלומים עתידיים.

בכל מקרה, חבל על הזמן.

יש לכתוב מכתב, בו מגוללים בצורה מסודרת את השתלשלות העניינים. לאחר מכן, כתוב במכתב כי אתה מבקש שיחזירו לך את כספך תוך 14 יום.

במידה ולא יוחזר לך כספך, תגיש נגדם תביעה בבית משפט לתביעות קטנות, בתוספת ריבית + הצמדה + הוצאות נוספות אשר יגרמו לך עקב סירובם להחזיר את כספך.

את המכתב הזה, שלח אליהם בדואר רשום עם אישור מסירה.

אם זה לא ידליק אש תחת ישבנם, לא תהיה לך ברירה אלא אכן לתבוע אותם בבית משפט לתביעות קטנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...