בעיה במשתמשים איך לשחזר ( עריכה: למחוק) משתמש פרטים בפנים: - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה במשתמשים איך לשחזר ( עריכה: למחוק) משתמש פרטים בפנים:

dd7

Recommended Posts

נכנסתי לחשבונות משתמשים ורציתי לפתוח חשבון חדש בנוסף לAdministrator עכשיו היה לו סיסמא שאני שמתי מזמן ושפתחתי חשבון חדש הוא נעלם

מה גם שבחשבון החדש הוא קבע אותו להיות מנהל עכשיו אני לא יכול למחוק אותו והכי חשוב זה ה-Administrator איך אני חוזר אליו היה לי חומר על שולחן העבודה

הצלחתי להיכנס ל-Administrator אבל אני לא מצליח למחוק חשבון אחר ז"א אני רוצה שיהיה לי רק Administrator מה לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יסביר את עצמי יותר ברור, שנה שלמה עבדתי עם האדמין והיה לו סיסמא שאיתה היית נכנס, עכשיו לפני שבוע עשיתי משתמש חדש משתמש אחד

בנוסף לאדמין במהלך הפתיחת חשבון חדש הוא נתן לי 2 אפשרויות: 1. האם אני רוצה להיות מנהל 2. חשבון מוגבל ובאפשרות חשבון מוגבל הוא סימן שאי אפשר,

ונתן לי רק את האפשרות הראשונה של מנהל אמרתי שיהיה עוד מנהל אמרתי לעצמי תמיד אני יוכל למחוק מכוון שאני האדמין שהוא גם מנהל, בדקתי אחר כך למה אי אפשר הוא אמר לי מכוון שצריך לפחות מנהל, קיצור עשיתי אישור הפעלתי מחדש נעלם לי האדמין ונכנס לי רק למשתמש החדש נסיתי למחוק אותו הוא לא נתן לי מכוון שהוא טוען שחייב להיות מנהל 1 מוזר, קיצור אני רוצה למחוק אותו ולחזור לאדמין יענו שישאר רק האדמין בלי שום משתמש.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תכנס במצב בטוח, הוא יכנס דרך חשבון הADMINISTARTOR.

אם אתה רוצה להפעיל את החשבון באופן קבוע כך שתהיה לך בחירה:

http://www.mydigitallife.info/2006/05/07/unhide-the-administrator-account-in-windows-xp/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול לעשות את מה שאתה אומר הוא לא נותן לי, הוא אומר לי אתה לא יכול למחוק מכוון שחייב להיות מנהל אחד אז מה לעשות איך למחוק בצורה אחרת לא יודע מה אולי לשחזר למחוק את הכל??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כול תעבוד כמו בן אדם נורמלי:

start>run>compmgmt.msc

לך ל groups תפתח את הקבוצה של הadministrators ותראה מי מופיע שם , תקווה שהיוזר שאיתו אתה מחובר כרגע מופיע שם או שלפחות יש שם משהו שאליו אתה יכול להכנס. אם אתה יכול תוריד משם את מי שאתה רוצה , תלך לUSERS (לא לקבוצה אלא לקטגוריה שמופיעה מעל הGROUPS) , תעשה לחיצה ימנית על מי שאתה רוצה למחוק ותעשה delete.

אם אתה לא יכול אני חושב שהדרך היחידה היא לשחזר את הSAM דרך הrecovery console או להריץ התקנת ריפר אבל אולי יש טריקים כדי להמנע מזה למרות שזה לא סיפור רציני בהתחשב במצב שלך.

אם אתה נמצא בHOME EDITION או משתמש בשיטת כניסה המגעילה של אל תחשוב בכלל על לעבוד עם אדמיניסטרטור (מומלץ בחום לעבור לבטל את הwelcome screen או שהם לא קוראים לזה) , בכול מקרה קח בחשבון שמשתמש אחד שיכול ליצור משתמשים אחרים אומר שאם דפקת לעצמך את הפרופיל (לא כזה קשה לעשות) או שכחת את הסיסמה עניין שהיה נפתר בלמחוק את הפרופיל הדפוק , ליצור משתמש אחר או לאפס סיסמה (כול זה שתי דקות כולל הריסטרט) יפתר בכמה שעות במקרה הטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...