הסוף לנאציזם בישראל? כנראה שלא... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסוף לנאציזם בישראל? כנראה שלא...

Born2Kill

Recommended Posts

הסוכה הוצתה סמוך לבית הכנסת בשכונת מחנה דוד בעיר. בסידורי תפילה צויר צלב קרס ונכתבו דברים בגנותם של דתיים

http://news.walla.co.il/?w=//1174905

אם זה הופך להרגל ככה, אז לפי דעתי צריך לשלול להם את האזרחות, ככה הם מבינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ מדובר ברוסים או עולים בעלי שורשים סלאביים אחרים.

הדבר העיקרי והכי מעניין [או הלא ברור] הוא שההשקפה הנאצית היא נגד הסלאביים [אשר הרוסים נכללים בה] וטוענת שהסלאביים הם גזע נחות, קל וחומר לא מתקרב לגזע הארי.

אז איך אותם הילדים[כי באמת שאי אפשר לקרוא להם בוגרים] בכלל עושים דברים שכאלה, בזמן שהנאצים האמיתיים היו פשוט הורגים אותם ללא שום היסוס.

אני מניח כי הם פשוט נכוו מהחברה הישראלית וחיפשו דרך כלשהי "לנקום", והדבר הכי קרוב לנקמה שהם מצאו הוא ריסוס צלבי קרס,

העלאת נושא הנאציזם וכן הלאה.

זו התנהגות פאתטית, ברברית ולא מתורבתת, יש לברר כל מקרה לגופו וכן אמצעי ענישה בכל מקרה לגופו.

גילוי נאות: הכותב הינו רוסי ואתאיסט בעצמו, ולכן הודעות של "גזען" וכיוצא בזה לא מתאימות כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ מדובר ברוסים או עולים בעלי שורשים סלאביים אחרים.

גילוי נאות: הכותב הינו רוסי ואתאיסט בעצמו, ולכן הודעות של "גזען" וכיוצא בזה לא מתאימות כלל.

אבל אף אחד עוד לא אמר בשמדובר ברוסים גם הפעם.

ככה שהגילוי הנאות שלך בכלל לא במקום, מי אמר שזה רוסים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://news.walla.co.il/?w=//1174905

אם זה הופך להרגל ככה' date=' אז לפי דעתי צריך לשלול להם את האזרחות, ככה הם מבינים.

[/quote']

תסתכלו על הכתב יד הילדותי.

כתיבת T עם הקו למטה _|_

צלב קרס צוייר עם רגל הפוכה.

תעשו לי טובה, ברור שאלה לא נאציים אמיתיים. או מתקרבים.

במקרה הרע כמה עולים שיכורים או אנטי דתיים קיצוניים (שימו לב גם למה שהם כתבו) ובמקרה הטוב כמה ילדים מושפעים ששמעו רמסטיין או burzum

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אף אחד עוד לא אמר בשמדובר ברוסים גם הפעם.

ככה שהגילוי הנאות שלך בכלל לא במקום, מי אמר שזה רוסים?

לב, אני לא יודע מה איתך אבל אני רואה המון מקרים של "נאצים" שהם רוסים, אמרתי בד"כ ואני רק מניח שאלה רוסים, לא טענתי שאלו אכן רוסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אתם רציניים?! תגדילו את התמונה את שני הצלבי קרס צירו לא נכון, וכתב כמו של ילד בכיתה ז' טוב שלא כתובו באותיות דפוס עם ניקוד...

סתם ילדים מטומטמים, להתעלם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכלו על הכתב יד הילדותי.

כתיבת T עם הקו למטה _|_

צלב קרס צוייר עם רגל הפוכה.

תעשו לי טובה, ברור שאלה לא נאציים אמיתיים. או מתקרבים.

במקרה הרע כמה עולים שיכורים או אנטי דתיים קיצוניים (שימו לב גם למה שהם כתבו) ובמקרה הטוב כמה ילדים מושפעים ששמעו רמסטיין או burzum

למה תמיד משייכים את ראמשטיין לנאציזם ?! לעזעזל הם להקה שמאלנית..כשרק התחיל כל הקטע בטלוויזיה והראו את הקליפ שה"ניאו-נאצים" צילמו בשילוב של ראמשטיין הקריין של חדשות ערוץ 2 אמר בסיומו "המוזיקה הזאת היא נאצית מובהקת (או משהו כזה)"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אתם רציניים?! תגדילו את התמונה את שני הצלבי קרס צירו לא נכון, וכתב כמו של ילד בכיתה ז' טוב שלא כתובו באותיות דפוס עם ניקוד...

סתם ילדים מטומטמים, להתעלם...

אבל אם אותם ילדים מטומטמים אחראים לשריפה של סוכה, אני רוצה לראות אותם נעולים בכלוב. רצוי מעל מדורה גדולה. ומסביב המון זועם עם הרבה, הרבה אבנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם ילדים משועממים שמחפשים לחקות מישהו.כמו שהם הגיעו אל זה הם יכלו להיות חברים באיזשוהי כת ,הם לא אנשים שהנאציזם טבוע בהם,זה לא מתוך אידיאולוגיה עמוקה זה סתם טיפשות שיכולה לעלות להם ביוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...