אני לא יודע אם זה המקום - אבל אני צריך עזרה עם מצלמה דיגיטלית - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני לא יודע אם זה המקום - אבל אני צריך עזרה עם מצלמה דיגיטלית

tomer_et

Recommended Posts

יש לי בעיה עם משהו מאוד בסיסי....

אני לא כל כך יודע איך להוריד את התמונות מהמצלמה למחשב...

יש לי מצלמת וידאו דיגיטלית של סוני DCR-PC101E שבה יש גם אפשרות לצלם לכרטיס זיכרון.

כשאני מחבר את המצלמה למחשב, המחשב מזהה אותה והכל בסדר ואני גם רואה את התמונה על המסך, אבל כשאני נכנס ל - EXPLORER ולוחץ בתפריט של ההתקן (ע"י לחצן ימני) על GET PICTURES אני מקבל הודעה שלא נמצאו תמונות על כרטיס הזיכרון למרות שהוא מלא...

אני רוצה לציין שאני מחבר את המצלמה למחשב בחיבור פיירווייר ובמדריך של המצלמה יש הוראות רק לגבי חיבור (הייתי בטוח שזה אותו הדבר, אבל כנראה שלא...)

יש למישהו מושג מה אני עושה לא נכון, או פיתרון אחר (ע"י תוכנה או משהו...) להורדת התמונות מכרטיס הזיכרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה האמת אני לא כל כך יודע מה הבעיה אבל אם יש לך הוראות איך לחבר את זה בUSB למה שלא תנסה לחבר אותה בUSB (סתם רעיון טיפשי כל כך שהוא עלול לעבוד ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר את המצלמה הספציפית הזו. אבל לחבר שלי יש מצלמה דומה של פנסוניק, הוא קיבל איתה גם דיסק שכאשר מתקינים אותו החיבור למצלמה הינו פשוט מאוד.

בכל אופן אצלו לאחר חיבור המצלמה למחשב בכבל מתווסף כונן למחשב שבו נמצאים כל התמונות, אני לא יודע אם המצלמה הזו זה אותו דבר במיוחד כאשר אתה לא מחבר אותה בUSB.

אבל בכל אופן זה הרעיון אולי זה יעזור לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך רק שהמחשב יזהה את המצלמה (הוא מזהה אותה בתור כונן נייד)

אם יש לך , אז אין בעיה הוא מזהה אוטומטית, אם לא, עם המצלמה יש דיסק לכל מערכות ההפעלה

אם אין לך אני יכול לשלוח לך דרייבר מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...