שלום אני די חדש בעניין הזה של רשתות ואני צריך עזרה בבקרשה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום אני די חדש בעניין הזה של רשתות ואני צריך עזרה בבקרשה

gil_ab

Recommended Posts

???יש לי בין 2 מחשבים בלי ראוטר ואם אני לא טועה יש לי קבל מוצלב ואני משחק הרבה ברשת ואם אני רוצה לארח משחק או שאני רוצה לפתוח שרת על המחשב בשביל חבר אני לא מצליח כי האיי פי היחיד שאני מקבל זה האיי פי בתוך הרשת כי אני מתחבר דרך אבא שלי שהוא ההוסט מה לעשות כדי שאני אוכל לארח משחקים או שרתים ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעייה מוכרת וידועה.

שיתוף אינטרנט (=ICS=Internet Connection Sharing) הוא הסידור הזול והקל ביותר, אך גם די בעייתי.

בכל אופן, אייפי חיצוני לעולם לא יהיה לך. רק למחשב שמחובר ישירות לאינטרנט יש אייפי חיצוני, ולכל השאר רק אייפי פנימי.

אם המשחק מחפש אייפי חיצוני ולא מוצא, ולכן לא עובד באינטרנט, אין לך ברירה ולא תוכל לשחק ברשת.

לעומת זאת, ישנה בעייה אחרת ב-ICS שאותה כן אפשר לפתור. הבעייה היא שכשמשתפים אינטרנט, הפורטים סגורים למחשבים הקליינטים באופן אוטומטי.

אז אם הבעייה במשחקים היא פשוט שהפורטים שלהם סגורים ולכן אין גישה, ניתן לפתור את הבעייה ע"י פתיחת הפורטים.

על הדרכים לפתיחת פורטים תוכל לקרוא בת'רד הזה. כמו שתראה, ניתן לפתוח את הפורטים ע"י תוכנות מסוימות, או ע"י סקריפט שפותח את הפורטים בשיתוף הבסיסי של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...