נקנה 971P, ויש בעיה עם הMagicTune - בעיה נוספת בפוסט #8 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נקנה 971P, ויש בעיה עם הMagicTune - בעיה נוספת בפוסט #8

megahertz88

Recommended Posts

אז ככה..תודה לכולם שעזרו לי לבחור בין ה971P לבין הVP930.

קניתי (לאחי) את הסמסונג, ועכשיו המג'יק טיון אומרת שהיא לא רוצה לעבוד.

התקנתי כמובן את הגירסה החדשה ביותר, ואז את MagicRotation, שאמורה לסובב את התצוגה אוטומטית כשמסובבים את המסך (גם זה לא עובד אבל יותר חשוב לי שהMagicTune תעבוד).

magictuneerrorac9.jpg

קיצור, מצורפת כאן ההודעה שאני מקבל כשאני מפעיל את הMagicTune, אשמח להסברים כי בעזרה של התוכנה לא מופיע כלום :-\

תודה,

ערן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתה את

MagicTunePremium_1.0.56

לווינדוס ?

כן. זה שם הקובץ "MagicTunePremium_1.0.56" והוא מהאתר של סאמסונג.

הורדתי..זאת פעם שנייה שהוא מתקין את זה כבר (גם מהדיסק שהגיע עם המסך)..וזה לא עזר.

יש למישהו רעיון לעוד אפשרויות?

התאכזבתי מהתוכנות שהגיעו איתו..וגם הMagicRoatation לא עובד..למרות שהמסך מזהה שהוא סובב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-EnTech יש תוכנה שמתקשרת דרך ערוץ DDC לשינוי פרמטרים שקשורים בכיווני התצוגה של המסך. אם יש לך בעיה לשנות דרך התוכנות של סמסונג פרמטרים חשובים להתאמת המסך לשימושיך - משתמש שיש לו אותו מסך כמו שלך הודה לחברה בפורום שלה על התוכנה SoftMCCS וכתב שהיא יכולה לשלוט בכל מלבד באוטומציה של פיווט. למרות זאת את השינוי לפיווט אפשר לקבוע דרך ההגדרות של כרטיס מסך.

http://www.entechtaiwan.net/forums/search.php?search_author=Seaborn&sid=4f13f04e419539e2d28ba1fd81dd3522

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית לעדכן את הדרייבר לכרטיס מסך? אני זוכר שגם לי הייתה פעם אחת הבעייה הזאת אחרי שהחלפתי דרייבר לכרטיס מסך.

נכון, תעדכן דרך האינטרנט: קליק ימני על הדסקטופ, בחירה ב- properties ואח"כ:

settings->advanced->adapter->properties-> driver->update driver

ושם נפתח לך האשף של עדכון הדרייבר.

אופציה נוספת זה לנסות את התוכנה שהמליץ לך man of orleans . היא הומלצה במקור ע"י ארז ופתרה לכמה אנשים כאן בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-EnTech יש תוכנה שמתקשרת דרך ערוץ DDC לשינוי פרמטרים שקשורים בכיווני התצוגה של המסך. אם יש לך בעיה לשנות דרך התוכנות של סמסונג פרמטרים חשובים להתאמת המסך לשימושיך - משתמש שיש לו אותו מסך כמו שלך הודה לחברה בפורום שלה על התוכנה SoftMCCS וכתב שהיא יכולה לשלוט בכל מלבד באוטומציה של פיווט. למרות זאת את השינוי לפיווט אפשר לקבוע דרך ההגדרות של כרטיס מסך.

http://www.entechtaiwan.net/forums/search.php?search_author=Seaborn&sid=4f13f04e419539e2d28ba1fd81dd3522

תודה על העצה!

אני אנסה קודם באמת לעדכן את הדרייבר לכרטיס מסך כמו שהמליצו לי, לפני שאני אתחיל להתקין תוכנות צד שלישי.

אבל אם זה לא ילך זה מה שאני אנסה.

ניסית לעדכן את הדרייבר לכרטיס מסך? אני זוכר שגם לי הייתה פעם אחת הבעייה הזאת אחרי שהחלפתי דרייבר לכרטיס מסך.

אני מוריד את הדרייבר החדש עכשיו מהאתר של ..מקווה לטוב.

(אני עם גירסה 6.14.10.9371 עכשיו)

llime, תודה אני אנסה.

בעיה נוספת שקרתה לי אתמול, ובגללה לא הגבתי עד היום:

יצאתי מהמשתמש שלי, ובמסך בחירת המשתמשים (XP Pro) פתאום המסך אמר שהוא לא מזהה שום כניסה ונכבה.

חיברתי את הCRT הישן ליציאת VGA של הכרטיס בתקווה שהוא יעבוד, אך גם הוא לא זיהה כניסת .

עשיתי ריסטרט, ווואלה, שניהם נדלקו והכל טוב, עד ששוב המחשב נטען והגיע שוב מסך בחירת המשתמש, ואז שוב שניהם טענו שאין בכניסה.

שניהם נכבו.

ניסיתי להכנס למשתמש אך עדיין לא הגיבו..ניסיתי להתחיל אותם מחדש אבל ללא מזל.

היום במקרה הפעלתי שוב את המחשב בשביל לבדוק, והנה שוב "אין וידאו" ברגע שעלה מסך בחירת המשתמש..אבל אז נכנסתי "על עיוור" לאחד המשתמשים, והנה שני המסכים חזרו לעבוד!

בלי שום הסבר או סיבה.

עכשיו כשאני יוצא למסך בחירת המשתמש התופעה כבר לא חוזרת, ואף ייצרתי Restore Point, למקרה ו..

מישהו יכול להסביר לי את התופעה? ואולי לעזור לי למנוע ממנה מלחזור? תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...