בחורה גיימרית שהכרתי - נא לענות מהר! - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחורה גיימרית שהכרתי - נא לענות מהר!

drorhazan

Recommended Posts

אבל אז תשלם מס הכנסה וגם אתה לא רוצה לעבוד שעות כאלו. אבל מה כל כך חסוי שאפשר לעבוד מתי שבא לך? זאת חייבת להיות עבודה דרך האינטרנט, בד"כ מכירות או מתן שירות כזה או אחר או עבודה על עמלות. נגיד כאן סוכנים מקבלים 10% עד 13% על כל הזמנה שמזמינים מהם. נגיד מכרת דיל לאנטליה (שתתבע בים אמן) לזוג + 2 למלון X לשבוע ב-2996$, קבל 300$ מזה לכיס שלך. חשבתי לעבור להיות סוכנת אבל זה זמן רע כי עוד מעט נכנס חורף ואז אנשים כמעט לא יסעו ויהיה יבש כמו בקלאהארי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סוג חדש של מס הכנסה מורידים משעות הא?

זה לא מס הכנסה. זה משהו אחר חחחחחחח. Vitnir אחותי את שוב טועה . . . .

ואני לא עובד הרבה הרבה הרבה שעות כי אני לא כזה. אדם צריך לעבוד אבל גם להנות מהחיים. לא לעבוד כמו חמור 15 שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מס הכנסה. זה משהו אחר חחחחחחח. Vitnir אחותי את שוב טועה . . . .

ואני לא עובד הרבה הרבה הרבה שעות כי אני לא כזה. אדם צריך לעבוד אבל גם להנות מהחיים. לא לעבוד כמו חמור 15 שעות.

אני לא אחותך, תודה לאל.

אתה לא אוהב לעבוד הרבה שעות? אז בשבילך אני מקווה שאתה בקטע של להיות פלייבויי ורווק עד הסוף המר כי אחרי שתשריץ 2-3 זה בדיוק מה שתצתרך לעשות. אתה לא מאבטח ראש הממשלה הרי. נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אחותך, תודה לאל.

אתה לא אוהב לעבוד הרבה שעות? אז בשבילך אני מקווה שאתה בקטע של להיות פלייבויי ורווק עד הסוף המר כי אחרי שתשריץ 2-3 זה בדיוק מה שתצתרך לעשות. אתה לא מאבטח ראש הממשלה הרי. נכון?

חחחחחחחחחחח. אני נשוי . טוב יאלההה אין לי כוח להגיב לך אני מתכתב איתך בצורה יפה ואת ממשיכה להוציא קוצים. ולעבוד 7 8 שעות זה לא טוב600 700 800שח? לא מספיק? תאמיני לי צריך ברכה בכסף. לא עיקר הכמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

S1 - חזק :P

דריה - מה זה לעזאזל חשפן באינטרנט? oO

קרירין - בחייאת, די.

פותח הדיון - אני לא מבין, הקשר שלכם מתבסס על העובדה שהיא גיימרית? בן כמה אתה? בן כמה היא? כמה פעמים נפגשתם? מה ז"א אם שווה? אתה מחבב אותה(מבחינה רומנטית)? אם כן, אז הגיימינג זה בונוס חביב בשביל מישהו כמוך, אם לא - היא יכולה להיות עוד ידידה, רק שאיתה תוכל לדבר גם על גיימינג.

להוא שאמר ש"אם היא אוהבת גיימינג יש בה כנראה משהו גברי(לאו דווקא חיצונית)" - צודק, אז מה? אני אוהב Tom Boys. אני מוצא אותן הרבה יותר מעניינות ומגוונות מבנות "רגילות".

רוני - בן 23 וחצי וכבר נשוי? חשבתי שאף אחד כבר לא מתחתן בגילאים כאלו... בת כמה ברת המזל(בלי ציניות)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בן, אתה בטח גולש באתרי פורנו אז אתה בטח צרייך לדעת טוב ממני מה זה חשפן . זה כמו סקס בטלפון רק עם ויזואל. לא חסר פרסומות קופצות כאלו של בנות מתפשטות וזה. יש כזה גם לקהל יעד הלוא הוא נשים וגברים הומואים (אלא שמרבית הצופים הם דווקא גברים הומואים ולא נשים) אבל למי אכפת? אתה לא רואה אותם וברוב המקרים הם ממדינה זרה והם בחיים לא יבואו ויגידו "היי ההוא וההוא שולף את השנורקל שלו למצלמה!".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא. אני כמעט הלכתי לעבוד בחברה שקיימת כאן בארץ בשביל הדברים הללו. התראיינתי לתפקיד של מי שמסנן את האנשים שרוצים להתערטל online ולוודא שמדובר באדם אמיתי, שהתמונות שהוא/היא שולחים הן לא מעובדות בפוטושופ, שהן ברורות, ושלא מדובר באיזה פריקשואו שאף אחד לא רוצה לראות (יש קהל יעד שאף אחד לא רוצה לעבוד איתו). בסוף לא הלכתי כי התראיינתי יחד עם עוד מישהו ורצינו לעבוד ביחד. אותו לא קיבלו אז שקלתי לעבור לירושלים ולעבוד שם במשהו מפטה מעט יותר.

למה טוב ממך?

את גולשת בממוצע יותר מכל מי שכאן ביחד :P

כי משלמים לי על זה כסף. ;D

אני גם גולשת ב:

א. אתרי חדשות

ב. webcomics

ג. פורומים, בעיקר של ארגונים שאני חברה בהם.

ד. .

ה. אתרי / פסטיבלים

ו. אתרי נסיעות / חברות תעופה / רכבות בארץ ובעולם.

אני בערך הגולש הכי לא מעניין בעולם, בגלל זה אין לי בעיה שהמדינה תעשה לי monitoring.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...