בחורה גיימרית שהכרתי - נא לענות מהר! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחורה גיימרית שהכרתי - נא לענות מהר!

drorhazan

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עובד בבילבולי ביצים.

הנה היא מתחילה שוב. למה אוהבת לריב זה בגינים שלך?. תיהיה בחורה ברמה ותפסיקי לזרוק מילים לכל אחד תתאפקי ואל תעני. מה נראה לך אני ילד קטן. בן 24 עוד מעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרור, אני חייב לציין שאתה חייב להתעשת.

אם אתה מגדיר בחורה לפי תחביב שלה, המצב לא טובה.

ממתי אדם בכלל, ובחורה בפרט, מוגדרים ע"י אחד מתחביבם?

אז הבחורה אוהבת משחקי מחשב- יפה מאוד. כן, זה מביא נושאי שיחה. כן, יתכן וזה מעיד על אופי שאולי תאהב. וזהו....

יש עוד כל כך הרבה דברים שמשנים.

אתה צריך להיות איתה מאחת מ2 הסיבות הבאות:

1. אתה נהנה להיות איתה.

2. היא מליונרית ואתה חושב על הירושה. :)

היא יכולה להיות בחורת חלומותיך "על הנייר" ושפשוט לא תתחברו. אי אפשר לדעת.

תצא איתה- אם אתה אוהב אותה, כיף לך לדבר איתה וכו' - סחטיין, בהצלחה.

אם לא- אז לא, מה זה משנה לעזעזל שהיא אוהבת משחקי מחשב?!?!?!?!?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרור, אני חייב לציין שאתה חייב להתעשת.

אם אתה מגדיר בחורה לפי תחביב שלה, המצב לא טובה.

ממתי אדם בכלל, ובחורה בפרט, מוגדרים ע"י אחד מתחביבם?

אז הבחורה אוהבת משחקי מחשב- יפה מאוד. כן, זה מביא נושאי שיחה. כן, יתכן וזה מעיד על אופי שאולי תאהב. וזהו....

יש עוד כל כך הרבה דברים שמשנים.

אתה צריך להיות איתה מאחת מ2 הסיבות הבאות:

1. אתה נהנה להיות איתה.

2. היא מליונרית ואתה חושב על הירושה. :)

היא יכולה להיות בחורת חלומותיך "על הנייר" ושפשוט לא תתחברו. אי אפשר לדעת.

תצא איתה- אם אתה אוהב אותה, כיף לך לדבר איתה וכו' - סחטיין, בהצלחה.

אם לא- אז לא, מה זה משנה לעזעזל שהיא אוהבת משחקי מחשב?!?!?!?!?!?

והיא גם כוסית וכו.. וכו... חחחחחחחחחח. לא צריך יותר מדי אין מושלמות בעולם [ברור שיש אבל קצת] בקיצר אם נהנה איתה וכיף לך אז כמו שאמרתי תלך אחרי הלב מבין? כאן אין שכל [אולי טיפה][br]פורסם בתאריך: 29.08.2007 בשעה 22:56:25

:lol:

את לא מאמינה שאני בן 23 וחצי? איך את רוצה שאני יוכיח לך? וגם שאני נראה מעולה מאוד. כי חשבת אז אולי אני בן 90 :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר 100 שקל לשעה, אני מבין שלדעת לדבר בלי שגיאות זה לא חלק מהתפקיד?

לפותח הת'רד:

בכל מקרה אני חושב שזה חשוב שיהיה תחביבים משותפים, אבל לא בוחרים מישהי רק לפי זה.

חוץ מזה תיזהר, אתה עוד תגיע למצב שאני הייתי בו שהייתי חייב לחלק את השבוע לימים שלי מול WoW וימים של אשתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אני חושב שזה חשוב שיהיה תחביבים משותפים, אבל לא בוחרים מישהי רק לפי זה.

חוץ מזה תיזהר, אתה עוד תגיע למצב שאני הייתי בו שהייתי חייב לחלק את השבוע לימים שלי מול WoW וימים של אשתי...

איזה שגיאות ? תאמין לי אני לא רק כאן יש עלי עוד הרבה דברים שאני עושה בזמן שאני שולח לכאן הודעות מהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את לא מאמינה שאני בן 23 וחצי? איך את רוצה שאני יוכיח לך? וגם שאני נראה מעולה מאוד. כי חשבת אז אולי אני בן 90 :lol:

לא אבל חשבתי שמנטאלית אתה הרבה פחות. אבל מה, ניחוש פרוע שלי אתה עובד בתור חשפן באינטרנט. 1+1, חשבון דיי פשוט. לא צרייך לזה יותר מדיי שכל, להיות בעל מראה ממוצע ומעלה + שרירים, אגו (אופציה) ואתה עובד מתי שבא לך, איזו שעה ביום שבא לך. למה להתבייש? מלא צעירים עצלנים עושים את זה.

אני לא חושבת שלדבר או לכתוב זה בכלל חלק מהתפקיד שלו. :smile1:

איזה שגיאות ? תאמין לי אני לא רק כאן יש עלי עוד הרבה דברים שאני עושה בזמן שאני שולח לכאן הודעות מהירות.

אנחנו משוכנעים שכך באמת הדבר.

האמת, אני מעלה עכשיו חבילות נופש לאנטליה. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, אתה קשור ל"שירות" במקרה ? יש לך חברים בכ"ד ?

ודבר שני,גם אמא שלי לדוגמה בכלל עושה 130 לשעה והיא מורה, אז לא להתלהב . . . וזה בכלל בלי לדבר על עצמי, איש איש בעולמו יחיה.

ואגב תיזהר, מרוב דיבורים לא תזיין בכלל ותישאר עם הזין ביד, מי שמדבר הרבה - עושה מעט או לא "עושה" בכלל איך אומרים :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נחזור לדיון

בחורות שאוהבות אלקטרוניקה בידורית זה מגרה מאוד

כמובן בתנאי שהן יפות וצעירות

ראיתי כמה חמודות שמתעסקות במחשבים

אבל לא יצא לי ליראות גימריות

כמובן יש תצד השני וזה בחורות שאוהבות מכוניות :puke: :puke: :puke:

זה זאן דוחה של בחורות אם שפם וסיגריה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פתחתי תדר שאני מרוויח 100 שח לשעה?לא. כולה אחד התלהב כאן שמרוויח 20 ומשהו שח אז עניתי לו שזה לא הרבה. ואחרי זה צצו להם כל מיני הודעות של חברה כאן אז אני עונה זה הכל.

Vitnir את טועה אני לא עובד בזה. ותעבדי על זה עוד לגבי הבחורה ברמה .... .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פתחתי תדר שאני מרוויח 100 שח לשעה?לא. כולה אחד התלהב כאן שמרוויח 20 ומשהו שח אז עניתי לו שזה לא הרבה. ואחרי זה צצו להם כל מיני הודעות של חברה כאן אז אני עונה זה הכל.

Vitnir את טועה אני לא עובד בזה. ותעבדי על זה עוד לגבי הבחורה ברמה .... .

עדיין לא ענית לי . . . וגם לא לדשה לגבי העבודה . . . ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נחזור לדיון

בחורות שאוהבות אלקטרוניקה בידורית זה מגרה מאוד

כמובן בתנאי שהן יפות וצעירות

ראיתי כמה חמודות שמתעסקות במחשבים

אבל לא יצא לי ליראות גימריות

כמובן יש תצד השני וזה בחורות שאוהבות מכוניות :puke: :puke: :puke:

זה זאן דוחה של בחורות אם שפם וסיגריה

תדבר כשיהיה לך מה להציע לבחורה כזאת.

לא הבנתה

אני ירדתי על דריה שמרוויחה 21 ושואפת ל26

זה הכל

לא, אני שואפת לפתוח קאזינו ו"לעשות כסף כמו מים", לנהוג ב-BMW ולהביא לבלונדיניות בראש. :smile1:

אתה אולי עושה 30, אבל אתה עושה את זה בכל מזג אויר, בחוץ, עבודה פיזית, דופק את האנרגיה, דופק את הבריאות (נראה כמה שנים תוכל לעשות את זה). אני יושבת במזגן ממוזג ובין "מותנה בזוג + 2 ילדים, קיים מחיר לזוג" אני גם מבלבלת פה לכולם במוח. אני מניחה שזה יהיה זמני כי אני רוצה לחזור להיות ברמנית ולהתחיל ללמוד משהו. עכשיו רק נשאר להחליט מה...

דוגרי קרירין, באנגליה באמת יכולת לעשות כסף כמו מים. שם להיות גנן זה לא צחוק, זה כבוד. אנשים שם מאד מעריכים גינות יפות ומטופחות ועיצוב גינות זה שגעון שם (יש איזה 3 תכניות על זה ב-BBC) ושם גנן זה מקצוע מאד מאד מכובד. עזוב אותך מהזקנה שלך. בוא, אני אעשה לך דיל טוב על טיסת צ'ארטר ללונדון גטוויק. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, אתה קשור ל"שירות" במקרה ? יש לך חברים בכ"ד ?

ודבר שני,גם אמא שלי לדוגמה בכלל עושה 130 לשעה והיא מורה, אז לא להתלהב . . . וזה בכלל בלי לדבר על עצמי,

לגבי השאלה הראשונה התשובה היא לא. אמא שלך עושה שיעורים פרטיים לא? אבל היא לא יכולה לעבוד בזה כמה שרוצה. אני יכול לעבוד מהבוקר ועד צאת הנשמה. אני לא עושה את זה. אבל אני יכול. האמת נטו יוצא 100 וברוטו 120 שח. ואני גם לא בגיל של אמא שלך. שאני יהיה בגיל שלה אני מקווה שירוויח יותר בעזרת ה'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...