בחורה גיימרית שהכרתי - נא לענות מהר! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחורה גיימרית שהכרתי - נא לענות מהר!

drorhazan

Recommended Posts

אני מצאתי בחורה בת 19 בערך שהיא גיימרית ותיקה. היא מתעניינת ב- PS3, סיימה את כל ה-GTAים (כולל סאן אנדראס, והיא יודעת שהוא כבר ישן ושעוד מעט יוצא GTA4), אוהבת מאוד את סדרת היטמן ומשחקת כרגע ב- blood money, והיא סיימה כבר את כל שלושת המשחקים הקודמים בסדרה. היא אוהבת מאוד משחקי פעולה מגוף שלישי כמו סדרת טומב ריידר (והיא מכירה את לג'נד ו- anniversary) ואני חושב שהיא אוהבת גם את סדרת splinter cell. היא יודעת גם שיצא c&c3, והיא מספרת שידידים שלה לא מפסיקים לשחק (היא לא סיפרה לי במה עדיין). חוץ ממשחקים, היא מבינה בכרטיסי מסך (היא חולה על זה!) והיא יודעת להרכיב מחשב מבחינת פיזית וגם להרכיב קונפיגורציות (הצעות מחיר). היא אומרת שמשחקי מחשב אינם לילדים! איזה יופי!

בפגישה השנייה שלנו, היא ניגשה אליי והתחילה לדבר איתי על משחקי מחשב. היא רוצה כל הזמן שאני אכתוב לה אימיילים. האם בחורה כזו היא מציאה גדולה? לפי דעתי כן, כי עוד לא פגשתי אחת כמוה. מה אתם אומרים, שווה לשמור איתה על קשר?

תמיד רציתי למצוא לי גיימרית. בחורה שלא רק תיזכר במשחקי שנות ה-90, אלא תאהב גם את משחקי שנות האלפיים. עם האהבה העצומה שלה למחשבים, משחקי מחשב וכרטיסי מסך, אני מאמין שהיא עוד תגיע רחוק...

--------------------------------------------------------------------------------

האם בחורות גיימריות ו/או אוהבות חומרה וכרטיסי מסך הן נדירות בארץ בימינו?

pic?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקי, וכמה שעות אתה עובד בשבוע, והאם זה באמת קשור לנושא?

האמת זה סוג של עבודה שאני יכול לעבוד בה כמה שרוצה וגם מתי שירוצה. לא משקר חברה. אני יכול לעבוד הרבה שעות אבל זה די קשה[לא ממש ממש] אז אני עובד בסביבות ה6 שעות ואני מחלק אותם לכל היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין באמא שלי אני שוקל להקים עמותה, שיתרימו בשבילך, בטח bmw5 יתרום לך עם ה bmw שלו, כול תראד אתה דוחף את הבעיות הפיננסיות שלך, שאין לך כסף לקנות דירה, ושאין לך כסף לכלום ואתה מרוויח 30 שקל בשעה מה הקטע אינעל העולם, תצא תעשה תואר, תתחיל להתאמן, לבנות דברים, לקרוא ולחפור, ובסוף תמצא עבודה רצינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:yelclap:

תני לי את Morgan Webb ואני לא יצתרך רחמים ;D ;D ;D

טוב לפחות אני מרוויח יותר מי 21 לשעה >:D >:D >:D

למעשה גם יותר מהמנהלת שלך 26 לשעה :lol: :lol: :lol:

ואתה עדיין גר עם אמא שלך ובטח העלית את האוננות לדרגת אמנות. :lol:

בואנה זה ממש קטע נדיר. פגשתי פעם מישהי ששיחקה ב ALICE אבל זה חא היה זה, פשוט פריקי מדיי כל הקטע הזה . . .

אני שיחקתי בזה. בכיתה י"א בפורים אפילו התחפשתי ל-ALICE של מק'גי, ממש עם השמלה והסינר בצבע המתאים, פאה... אף אחד לא זיהה אותי והלכתי עם סכין ענקית מקרטון מצופה בנייר זכוכית בשביל הברק. ידיד שלי התחפש לארנב הלבן עם השעון. אני מודה - cosplay יכול להיות כיף. אבל מי שעושה זאת שלא בפורים הוא באמת שרוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הת'רד-למה אתה מתייעץ איתנו? נחמד לך איתה? מעניין לך? היא סתם שווה? אתה סתם מתלהב מזה שהיא מבינה בתחום?

תשמור איתה על קשר-לא אנחנו נקבע לך .

לגבי זה שעובד ב100 ש"ח לשעה

במה אתה כבר עובד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הת'רד-למה אתה מתייעץ איתנו? נחמד לך איתה? מעניין לך? היא סתם שווה? אתה סתם מתלהב מזה שהיא מבינה בתחום?

תשמור איתה על קשר-לא אנחנו נקבע לך .

לגבי זה שעובד ב100 ש"ח לשעה

במה אתה כבר עובד?

חסוי אחי. לא שאתם תצליחו לעבוד בה כי אתם לא תצליחו. אבל חסוי. עדיף לא להגיד. תמיד שאומר ניהיה לי מזל חרא חחחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחר

סוחר סמים/סרסור/זנות/מתנקש/מאבטח אח''מ/סוחר נשק

ניסיתי לסמן בעיגול את התשובה הנכונה

אבל א. זה לא רשם לי אם אני צודק או לא

ו-ב. כל פעם שאני זז בדפדפן העיגול בורח לי מהבחירה!!!

עריכה:

והינה בציטוט ששמתי העיגול בכלל לא במקום!!!!!

עריכה:

גם עכשיו לא

עריכה:

הינה זה דיי ליד

עריכה:

לא, זה לא עובד!! >:( >:(>:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסוי אחי. לא שאתם תצליחו לעבוד בה כי אתם לא תצליחו. אבל חסוי. עדיף לא להגיד. תמיד שאומר ניהיה לי מזל חרא חחחחחחח

אני מכיר אחד בגיל שלי, מגודל עובד כדור מן במעודון נשמע בן זונה לחופש הבא ננסה לעבוד בתור דור מן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...