אשכול בדיחות צ'אק נוריס - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול בדיחות צ'אק נוריס

Guarding angel

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עד היום לא ברור לי איך נוצר כזה רעש סביב צ'אק נוריס.

סרטי אקשן בכיכובו משעממים, והוא נראה כמו סתם רדנק ממוצע ששמור יחסית טוב לגילו.

אני יוודע שהוא נחשב מאוד בעולם אומנויות הלחימה, אך גם זה לא ממש ברור לי.

בדיוק, זה הפוך על הפוך

בגלל זה עשו את זה על צ'אק נוריס ולא על ברוס לי (למשל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Chuck Norris can slam a revolving door.

זה היה טוב :lol:

ידעתם שכל ה FACTS האלה נהיו רק מ 2005?

לא יודע אם מישהו כתב את זה כבר (מן הסתם שכן..) אבל אהבתי:

Chuck Norris does not use spell check. If he happens to misspell a word, Oxford will simply change the actual spelling of it.

One time while sparring with Wolverine, Chuck Norris accidentally lost his left testicle. You might be familiar with it to this very day by its technical term: Jupiter.

התרגום קצת קשה אז למי שלא הבין:

פעם אחת כשהוא נלחם עם זאב, צ'אק נוריס בטעות איבד את אשך שמאל. אתם בטח מכירים אותו יותר במונח המדעי שלו כיום: יופיטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א את אותן בדיחות סיפרו על וין דיזל (ראו הדף שלו ב-IMDB) :smile1:

הידעתם? המשחק דום מבוסס על מקרה שקרה לפני זמן רב, בו השטן הילווה מצ'אק 2$ ושכח להחזיר. :D

ד"א לא הבנתי משהו... מי זה וולדו (וסליחה על הבורות)??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צאק נוריס יכל לחלק ב 0.

צ'אק נוריס יכול להפוך מטריצה לא הפיכה.

כשצ'אק נוריס ניגש לחדו"א, היא נכשלה.

צאק נוריס הוא 1/8 אינדיאני אבל זה לא קשור לתורשה, הוא פשוט אכל אחד.

They tried to make Chuck Norris toilet paper, but failed because Chuck Norris doesn't take any shit

כשצ'אק נוריס חטא, אלוהים מבקש ממנו סליחה.

הים האדום היה פעם הים הכחול, עד שהוא רב עם צ'אק נוריס.

צאק נוריס חזר בזמן ושכב אם אמא שלו ..כי רק צאק נוריס יכול להוליד את צאק נוריס.

צאק נוריס יכול לדבר בברייל.

אם זה נראה כמו עוף, יש לזה טעם של עוף, מריח כמו עוף ומרגיש כמו עוף, אבל צ'אק נוריס אמר שזה בשר - אז זה בשר.

בהתחלה רצו להביא את צ'אק נוריס שישחק את ג'ק באוור, אבל ביטלו לו את החוזה אחרי שראו שהוא מסוגל להרוג את כל הטרוריסטים, להציל את העולם ולהשיג את כל הבחורות ב4 דקות 22 שניות.

צאק נוריס לא בכה כשהרגו את אמא של באמבי.

צאק נוריס לא יחתום קבע בצבא, הצבא יחתום קבע בצאק נוריס.

צ'אק נוריס יכול לשחק גם באירופה וגם בספרד.

למה ללצאק נוריס אין שערות על הביצים? כי שערות לא צומחות על פלדה.

יו זה ענק, חחחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק, זה הפוך על הפוך

בגלל זה עשו את זה על צ'אק נוריס ולא על ברוס לי (למשל)

צאק נוריס היה התלמיד של ברוס לי, והוא מאסטר של שיטת הקונגפו שברוס לי פיתח...

והוא גבר גבר :D

והנה עוד כמה:

Chuck Norris' calendar goes straight from March 31st to April 2nd; no one fools Chuck Norris.

Some kids piss their name in the snow. Chuck Norris can piss his name into concrete.

Once, while having sex in a tractor-trailer, part of Chuck Norris' sperm escaped and got into the engine. We now know this truck as Optimus Prime.

Chuck Norris puts the "laughter" in "manslaughter".

Chuck Norris once won a game of Connect Four in 3 moves.

Chuck Norris does not hunt because the word hunting implies the possibility of failure. Chuck Norris goes killing.

Chuck Norris secretly sleeps with every woman in the world once a month. They bleed for a week as a result.

Death once had a near-Chuck-Norris experience.

Chuck Norris can drown a fish.

When Chuck Norris looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Chuck Norris and Chuck Norris.

Chuck Norris doesn't use pickup lines, he simply says, "Now."

Chuck Norris can create a rock so heavy that even he can't lift it. And then he lifts it anyways, just to show you who the fuck Chuck Norris is.

Chuck Norris was originally offered the role as Frodo in Lord of the Rings. He declined because, "Only a pussy would need three movies to destroy a piece of jewelery."

Chuck Norris cannot predict the future; the future just better fucking do what Chuck Norris says.

The grass is always greener on the other side, unless Chuck Norris has been there. In that case the grass is most likely soaked in blood and tears.

ועוד מלא טובים ב-

http://4q.cc/index.php?pid=top100&person=chuck

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צאק נוריס היה התלמיד של ברוס לי, והוא מאסטר של שיטת הקונגפו שברוס לי פיתח...

ממש ממש לא. הוא התמחה בסגנון קאראטה שמקורו בקוריאה (בניגוד לקאראטה המסורתי שבא מאוקינאווה), ואז פיתח סגנון מיוחד משלו (לא זוכר את השם, אבל משהו מצחיק כמו צ'אק - קוק - דו או משהו כזה)

הוא לא למד אצל ברוס לי באופן רציני, רק עבר אצלו כמה "השתלמויות" קטנות כי הוא העריך את ברוס לי כאמן בדרגה גבוהה יותר, התיידד איתו ושיחק איתו בסרט.

וברוס לי לא פיתח שיטת קונג פו. השיטה שלו שלו, Jeet Kune Do, נוצרה בכוונה כדי להתנער מתגית של "סגנון" ספציפי (השיטה מהווה דרך רעיונית ולא סגנון לחימה) והיא מהווה תערובת של אלמנטים כמעט מכל סגנון אפשרי.

Chuck Norris' calendar goes straight from March 31st to April 2nd; no one fools Chuck Norris.

Chuck Norris puts the "laughter" in "manslaughter".

Chuck Norris does not hunt because the word hunting implies the possibility of failure. Chuck Norris goes killing.

Chuck Norris secretly sleeps with every woman in the world once a month. They bleed for a week as a result.

Death once had a near-Chuck-Norris experience.

Chuck Norris can drown a fish.

Chuck Norris doesn't use pickup lines, he simply says, "Now."

:lol: :lol:

ואת זה ממש אהבתי:

Chuck Norris can kill two stones with one bird.

:lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...