שליטה מרחוק באינטרנט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שליטה מרחוק באינטרנט

ari

Recommended Posts

אני רוצה לשלוט במחשב הביתי שלי מהעבודה אני מכיר תוכנה בשם ראדמין הבעייה שבעבודה שלי יש רשת ובטח צריך את הip של השרת ובמחשבים שם יש win98 ולי איך אני יכול לעשות זאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לא.

אתה תצטרך את האייפי שלך בבית, אבל האייפי בעבודה לא משנה. כי אתה תתחבר מהמחשב בעבודה למחשב למחשב שלך בבית, לכן אתה תצטרך את האייפי שלך בבית, ולא בעבודה.

גם סוג מערכת ההפעלה לא צריך לשנות.

יש תוכנה מאוד מאוד קלה לשימוש שעושה את העבודה שנקראת TridiaVNC. אתה פותח אותה כהוסט בבית, בודק את האייפי שלך, והולך לעבודה.

בעבודה אתה מתקין אותה ופותח אותה כקליינט ומתחבר לאייפי שלך בבית.

כך תוכל לשלוט במחשב שלך מהעבודה ללא שום בעייה.

הבעייה היחידה היא שזה דבר * מאוד * מסוכן לעשות, שכן אתה משאיר את המחשב שלך פתוח לפריצות. כל עוד התוכנה פועלת, כל מי שיעלה על האייפי של המחשב שלך בבית יוכל להתחבר עם התוכנה למחשב ולשלוט לך עליו, כמו שאתה תוכל לשלוט עליו מהעבודה. לכן לא לשכוח להגדיר סיסמא בבית כשאתה פותח את התוכנה, כדי להקטין את הסיכויים לפריצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני עושה ?

כמובן יוצא ב- Logoff , והתוכנה TridiaVNC כמו שנועם ציין מוקנת כ- Service , ולכן כדי להכנס למחשב שלי צריך להכנס לתוכנה דרך הסיסמא של TridaVNC וגם סיסמת כניסה לWindows שהיא בעצם הגנה טובה מפני כניסות בלתי רצויות מהאינטרנט.

שימו לב זה כניסה למחשב דרך הסיסמא של Windows2000 ולא הסיסמא הרגילה המוכרת של Logon .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה אומר הוסט

יש לי שני אייקונים אחד סרוור והשני וויואר

איך אני בודק את האיי פי

ואיך בדיוק אני מתקין אותה בעבודה כקלינט

ודרך אגב אם אני רוצה הפוך זאת אומרת לשלוט מביתי בעבודה?

וממש תודה על כל התשובות מאד עזרתם לי ואני מעריך זאת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...