מאמר מעניין של ניר קיפניס - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאמר מעניין של ניר קיפניס

IG

Recommended Posts

אתה פשוט לא קולט? זה כמו לדבר עם קיר..

אותם משתמטים מקבלים פטור חוקי זהה לכל מי שיש לו בעיה אמיתית ואתה פשוט לא יכול להגיד שכל מי שיש לו פטור על בעיה רפואית X מהצבא שילך לחפש מדינה אחרת.

היחיד שיכול להפריד בין המשתמטים ומי שיש לו בעיה אמיתית הוא הצבא, אחרי שהוא נותן פטור כולם נמצאים בקבוצה אחת בלתי ניתנת להפרדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה פשוט לא קולט? זה כמו לדבר עם קיר..

אותם משתמטים מקבלים פטור חוקי זהה לכל מי שיש לו בעיה אמיתית ואתה פשוט לא יכול להגיד שכל מי שיש לו פטור על בעיה רפואית X מהצבא שילך לחפש מדינה אחרת.

היחיד שיכול להפריד בין המשתמטים ומי שיש לו בעיה אמיתית הוא הצבא, אחרי שהוא נותן פטור כולם נמצאים בקבוצה אחת בלתי ניתנת להפרדה.

נכון, אבל כשתעמוד מול מעסיק ותתחיל לספר לו שטויות, יש סיכוי לא רע שהוא יתפוס את הבלוף שלך...

וזה מאוד יעזור אם הצבא יתחיל לרשום על מה בדיוק הפטור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? כדי שיהיה יותר קל להפלות אנשים? ...

כן!

אם איזה חרא קטן מפלה את עצמו על חשבון אחרים ונותן להם לטחון, סבול ולההרג כדי לחיות פה, מגיע לו להיות מופלה.

עושים בעיות לצמחונים בצבא?

אני לא מדבר על החבר'ה..

עד כמה שאני יודע לא- והאמת, עדיף להיות צמחוני בצבא... יש ספק אם המנות הבשריות מתות מספיק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן!

אם איזה חרא קטן מפלה את עצמו על חשבון אחרים ונותן להם לטחון, סבול ולההרג כדי לחיות פה, מגיע לו להיות מופלה.

תחשוב קצת לפני שאתה ישר קופץ עם תשובות. אני לא בצד המשתמטים. אבל אם אתה כמעסיק למשל תפסול את כל מי שיצא מהצבא על סעיף נפשי כלשהו אתה לא רק פוסל את המשתמטים אלה גם את מי שיצא מהצבא בצדק.

אל תכתוב לי עכשיו שמי שיצא בגלל בעיה נפשית כנראה גם ככה לא כשיר לעבודה או ללימודים או למה שלא תרצה לאסור עליו לעשות, כי זה לא בהכרח נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו לא מסוגל להתמודד על הצבא, מאיפה אני צריך לדעת אם הוא יתמודד עם לחץ בעבודה או שלא יהייה לו איזה התקף פסיכוזה והוא יגיע לי יום אחד עם כמה בקבוקי מולוטוב וישרוף את העסק?

אם מישהו יצא על סעיף נפשי בצדק ויש לו בעייה מוגדרת, אין סיבה שהוא לא יסביר אותה למעסיק ואז המעסיק ישקול כל עניין לגופו...

ולא צריך תואר פסיכולוגייה לכל מעסיק... היום כל מקום שמכבד את עצמו שולח את המועמדים למבחני התאמה במכונים כמו קינן שפי...

אתם מתעלמים מהנקודה המרכזית של המאמר ונטפלים לדברים טכניים ושוליים.... לכל הדברים האלה אפשר למצוא פתרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס, צודק.

יש מצב שזה באמת הפרעה מסויימת שהתפתחה בצבא, ושכחחה לה באזרחות, והוא לא ממש רוצה שידעו עליה.

אבל באמת צריך למצוא פתרון שאנשים לא ישתמטו, והדרך היא לגרום לאנשים לא לרצות לברוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה מה יש...

הם לא יכולים לשחרר מי שרוצה בקלות ואז לצאת בהצהרות שיש יותר מדי משתמטים.

ואם זה לא טוב לצבא שעברי לידר רוצה להתנדב לשיר בפני חיילים, שיקחו זמר אחר

אני במקום עברי לידר, הייתי מבקש מקצין חינוך ראשי מכתב התנצלות לפני שהייתי חושב על להתנדב שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...