רשת ל2 מחשבים + אניטרנט? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת ל2 מחשבים + אניטרנט?

ari

Recommended Posts

1.כיצד ניתן להקים רק של 2 מחשבים ושניהם יהיו מחוברים לאינטרנט adsl ברק

ובכלל אם אני רוצה רק שיתוף אינטרנטי אני חייב כרטיס אי אפשר לפצל את המודם?

2.המחשב שעליו המודם חייב לדלוק כל הזמן? ואם כן זה לא הורס?

3.אני רוצה לשלוט במחשב מרחוק ושמעתי על תוכנה בשם ראדמין אבל מישהו אמר לי שי "קו עולה וקו יורד" ואם אני רוצה לשלוט במחשב שלי בראדמין אני צריך קו יורד זה נכון? איך עושים את זה?

אשמח אם תענו אני די חובבני אבל בכל זאת עם קצת רקע

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בקשר לשיתוף אינטרנט: מחשב אחד אתה מחבר למודם ADSL שלך, ואת המחשב השני אתה מחבר למחשב הראשון. המחשב הראשון יתחבר לאינטרנט דרך המודם, וישתף אותו ברשת הפנימית (אל המחשב השני) בעזרת שיתוף פשוט של ווינדוס (ICS = Connection Sharing).

המחשב השני יתחבר לאינטרנט דרך המחשב הראשון.

החיבור יהיה משהו כזה:

אינטרנט

^

|

V

מודם

^

|

V

מחשב 1 < - > מחשב 2

(* <-> מסמן חיבור כלשהו)

ישנה דרך "לפצל את המודם" כמו שאתה אומר, אבל היא הרבה יותר מסובכת ויקרה מאשר השיתוף ולכן ממש ממש לא כדאית למי שלא מבין בזה.

חפש ב-2-3 עמודים אחרונים פה בפורום. היו הרבה שאלות על שיתוף , ICS, וכו' (שזה הכל אותו דבר בעצם).

2. כן, מחשב 1 חייב להיות דולק ומחובר לאינטרנט כל הזמן, כדי שלמחשב השני תהייה גישה לאינטרנט. כי המחשב השני משתמש באינטרנט של המחשב הראשון, ולכן הוא חייב להיות מחובר כל הזמן. הורס?? לא נראה לי. מחשב נועד לעבוד, לא להיות מכובה. הדבר היחיד שיכול להרוס מחשב שעובד הרבה זמן זה חום, אבל לא צריכה להיות לך בעייה כזאת.

3. אין לי מושג למה אתה מתכוון ב"קו עולה וקו יורד", אבל ישנן תוכנות רבות להשתלטות על מחשב, וגם על זה דיברו פה הרבה. חפש בעמודים האחרונים, או באפשרות החיפוש בפורום (להבא, עם הכפתור search.gif שאתה רואה בראש כל עמוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...