עוד שיר חכם שישפר את מצבו של הנוער בארץ - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד שיר חכם שישפר את מצבו של הנוער בארץ

00000

Recommended Posts

אחת הפקידות אצלנו בצבא שמה את השיר הזה המון פעמים, בהתחלה זה היה חביב, אחר כך בא לי לשבור לה את הMP כל פעם שאני שומע את השיר

הוא כל כך מטומטם ומעצבן..... העיקר כשאני שם קצת FRANZ FERDINAND הפקידות מתנהגות כאילו שמתי איזה רעש בלתי נסבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחת הפקידות אצלנו בצבא שמה את השיר הזה המון פעמים, בהתחלה זה היה חביב, אחר כך בא לי לשבור לה את הMP כל פעם שאני שומע את השיר

הוא כל כך מטומטם ומעצבן..... העיקר כשאני שם קצת FRANZ FERDINAND הפקידות מתנהגות כאילו שמתי איזה רעש בלתי נסבל

שים לה כמה דקות של פנטרה... באחריות הדבר הזה מרחיק ערסים\ פקאצות כמו אש... אפשר גם גנז אנ' רוזס בפול ווליום, אבל זה לא יעיל כמו פנטרה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחסנית בהכנס ולרסס :2gunsfiring:.

מי כתב את ה"שיר" הזה ? ילדה בכיתה ז' ? מי מספיק מטומטם ? לא צריך אפילו לתת במה לחרא הזה. פשוט עלבון לאינטלגנציה.

אם מישהו ראה את הסרט Idiocracy ... נראה שהוא מתגשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לה כמה דקות של פנטרה... באחריות הדבר הזה מרחיק ערסים\ פקאצות כמו אש... אפשר גם גנז אנ' רוזס בפול ווליום, אבל זה לא יעיל כמו פנטרה :smile1:

חחחח יש לי בפלאפון AC/DC באמת מרחיק ערסים פאקצות בצורה מטורפת שימושי ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שזה מאוד מרגש שהיא רוצה אהבה בגיל כל כך צעיר, זה ממש מעיד על הבגרות שלה.

שיר על החיים כזה וזה...

או-

מה ההבדל בין זונה למי שהשתתף בכתיבת השיר?

שהזונה מקבלת פחות כסף

או-

איך אפשר למכור פורנוגרפיה לילדים בצורה חוקית וגם בשעות הלימודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...