מישהו יודע איך מתמודדים עם לחץ נפשי? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יודע איך מתמודדים עם לחץ נפשי?

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פשוט תרגע.

ממה כבר יש להיות לחוץ?

אתה לא ניגש ככה סתם לבחינה אתה מתכונן אליה,פתור את התרגילים שאותם אתה צריך תיהיה בטוח שאתה יודע וזהו.

אין שום סיבה להלחץ זה לא מצב של אם אתה נכשל הלך על כדור הארץ ו6 מליארד איש ישנאו אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט.

90% מהציון בפסיכומטרי זה טכניקה, שליטה בסוגי התרגילים ועמידה בזמנים. השאר יכולת שכלית.

מתמטיקה זה אף פעם לא בדיוק אותו דבר כמו שתרגלת. נכון, אולי למדת משהו אבל כשנתקלים בשאלה שאף פעם לא עשית\טיפה שונה ואתה נכנס ללחץ, אתה לא מתחיל לשנן טכניקות שלמדת בקורס אלא מתחיל לפתור עם השכל הישר (שזאת כמובן טעות, בניגוד לכל מה שלמדת בקורס, עולה לך בזמן ובסופו של דבר בציון).

וזה מה שרוב הניגשים לפסיכומטרי עושים. זה הלחץ האמיתי. אדם שיודע כמה זה 180 חלקי 6, למשל, תוך שנייה זה לא אותו אחד שלוקח לו 3 שניות להגיד כמה זה.

לא מסכים , תרגול יעזור והרבה , מאיפה הוא ידע את כל המילות הנדירות בעיברית ? לא כל אחד נולד עם רוח הקודש....

תרגול באנגלית עוזר והרבה

כנ"ל מתמטיקה

לגבי המילים אתה צודק במידה מסוימת. אבל כמובן מישהו שמכיר ביטויים כאלה ואחרים יקל לו במידה רבה.

אנגלית לעומת זאת לא משנה כמה מילים אתה תלמד בע"פ זה לא יעזור הרבה אם אתה לא מסוגל לקרא משפט אחד בצורה סבירה. במיוחד לגבי הטקסטים הארוכים. את רוב התשובות אפשר להסיק מהמשפט עצמו גם אם אתה לא יודע את פרוש המילה.

אני לא הולך להתכווח שיש אנשים שהצליחו בגדול בגלל טכניקות אבל למידה מסוג זה דורשת יותר מדי מאמצים לדעתי, כפי שניתן לראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאם אני לא התקבל למה שאני רוצה באונברסיטה זה לא יהיה סוף הדרך. :-\

א) כדאי שלא תציב לעצמך מטרות בלתי אפשריות, תמיד תיהיה ראלסטי.

ב) הפסיכומטרי זה הרוב, אבל יש גם תעודת בגרות שיכולה להציל אותך (בתנאי שהיא טובה).

ג) אל תשרוף את עצמך בתירגול לא יעיל, לפני כל תרגיל תנסה לתפוס את העקרון וליסם אותו, לא משנה כמה זמן זה יקח לך, העקר שתידע מה הכוונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם ראשונה בחיים שלי שהייתי לחוץ מהלימודים היה בסוף שנה שניה של הלימודים... אני לא ממש ראיתי פסיכו סיבה להלחץ ממנו (פאק, עברו כבר 4 שנים מאז שעשיתי פסיכו, איך הזמן טס).

עוברים את זה. למדתי משהו אחד, כולם עוברים את זה, ואני לא ראיתי אף אחד מת מפסיכומטרי. חוץ מזה שזה לא סיבה לאבד שיערות בגללה.

שב, צא לטיולון, עם הכלב או עם מי שאתה לומד איתו, או סתם לבד לאיזה שעה, תנשום קצת אויר (בהנחה שאתה גר במקום שהוא לא מרכז העיר ויש פארקים מסביב), תחזור כמו חדש. עבד לי ב4 שנים האחרונות של הלימודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח סכין ארוכה,

תחתוך לחמניה,

תשים בה מה שאתה אוהב,

תאכל, לך לישון שעה, תתעורר, 20 שכיבות שמיכה, מקלחת במים קרים,

חזרה ללימודים.

זה עוזר.

היתי בטוח שזה יגמר אחרת :lol:

בכול מקרה, בנוסף למה שאמרו פה, תזכיר לעצמך שאם אתה לחוץ הלמידה שלך לא אפקיטיבית בשיט, ואפילו תעשה יותר נזק מאשר תועלת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון?

אתה צריך ללמוד להיות COOL...

תבין שלא יעזור לך להילחץ/למה אתה נלחץ ולא תאמין כמה תהיה רגוע

אם לא:

פסיפלורה/רגיעון, מצויין,כוס חלב חם עם דבש

נדמה לי אומרים גם אומגה 3

ולך לסופרם פארם בטח יש דברים טובים בלי מירשם

ותהיה רגוע תמיד יש עוד מועד :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט לא , תוכל ללמוד במכללה איכותית או באוניברסיטה הפתוחה.

או שפשוט תעשה מה שהרבה עושים ,נבחנים לפסיכו פעם שניה .....

וכמה עולה להיבחן שוב?

וגם האם מכללה/אונברסיטה פתוחה נחשבת לאנשים מוגבלים או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, המחיר לא משתנה מכיוון שנכשלת אם כי מישהו אחד ורק מישהו אחד אמר שאתה משלם 13% יותר אבל זה רק מישהו אחד דביל.

בכל אופן לשאלתך, איך להירגע מלחץ נפשי כמו פסיכומטרי, זה יכול לעבוד פעם שנייה אבל יש אימרה שמעט מאוד מודעים אליה וזה ברצינות אני אומר, אם אתה מעמיס יותר מדי על הנשמה ואני מתכוון שאתה לומד ולומד ורק חושב על זה ולומד אז הסיכויים שלך להצלחה הם אפסיים, ולמה זה? בשפה פשוטה אתה ממלא את הראש בהרבה חומר ונוצרת דליפה עקב העובדה שאתה לא מודע לדברים האמיתיים שקורים בחוץ וברגע האמת אתה מתחיל להיות בBLACKOUT רציני מכיוון שכל מה שידעת לעשות זה לקחת תספר וללמוד ממנו.

אתה צריך גם להינות מהעולם בחוץ ולא להספיד את עצמך לספר פסיכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בערך 400 ש"ח

המדינה הזאת יודעת לתת בראש, הם יודעים לקבל ולא לתת, מה קורה אם יש אנשים שבקושי יש להם כסף לאוכל, פשוט חוצפה, קראתי כתבה ב-YNET כמה הם מרווחים ממשרד הרישוי על התיאוריות וזה פשוט לא ייאומן.

מרווחים על זה איזה 32.5 מילון שקל ו-2.5 מיליון שקל עולה להם סה"כ תחזוקה.

רווח של 30 מיליון שקל, לכו תדעו כמה הם עושים רווח עלינו בפסיכומטרי.

הלוואי שיעשו פיגוע אצל אלה שקובעים את המחירים האלה, זאת עדיין לא מדינה עשירה ועדיין המדינה הזאת רחוקה מלהיות עשירה.

אם אני לא טועה, המחיר לא משתנה מכיוון שנכשלת אם כי מישהו אחד ורק מישהו אחד אמר שאתה משלם 13% יותר אבל זה רק מישהו אחד דביל.

בכל אופן לשאלתך, איך להירגע מלחץ נפשי כמו פסיכומטרי, זה יכול לעבוד פעם שנייה אבל יש אימרה שמעט מאוד מודעים אליה וזה ברצינות אני אומר, אם אתה מעמיס יותר מדי על הנשמה ואני מתכוון שאתה לומד ולומד ורק חושב על זה ולומד אז הסיכויים שלך להצלחה הם אפסיים, ולמה זה? בשפה פשוטה אתה ממלא את הראש בהרבה חומר ונוצרת דליפה עקב העובדה שאתה לא מודע לדברים האמיתיים שקורים בחוץ וברגע האמת אתה מתחיל להיות בBLACKOUT רציני מכיוון שכל מה שידעת לעשות זה לקחת תספר וללמוד ממנו.

אתה צריך גם להינות מהעולם בחוץ ולא להספיד את עצמך לספר פסיכו.

חחחחחחח אני אוהב את סגנון הכתיבה שלך, בכל מקרה אם יהיה צורך אני אצא לנשום אוויר או יינשנש לי איזה שוקולד.

אני פשוט לחוץ מהמבחן הזה שאני אקבל ציון נמוך והכל יירד לטימיון, אני פשוט מבין את השיטות אבל כמות השיטות שהוא מראה לנו כל כך עצומה שבקושי רבע אני זוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...