אני מתכוון להזמין את ה VP930 היום - מה הלאה? - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מתכוון להזמין את ה VP930 היום - מה הלאה?

Tall-Guy

Recommended Posts

העיקר האם אתה מרוצה מן המסך? האם הצלחת להגיע למצב שהוא לא בוהק מדי? הכוונה במצב שאתה עובד איתו-6500k (לא שיש לי מושג מה זה אומר)

אני מאוד מרוצה, אחרי שקיבלתי אותו אני לא יכול להתסכל יותר בסמסונג TN הישן, הבדל ענק.

בלהט המחשב החדש עוד לא הספקתי לקרוא את המדריך כמו שצריך. ההתנהגות של המסך מוזרה, עכשיו כשהוא במצב SRGB, ניסיתי לשנות בהירות/ניגודיות ובלחיצה אחת המסך הפך להיות מאוד בהיר, בלי אפשרות לשנות את הניגודיות/בהירות. אני צריך לקרוא את המדריך למשתמש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, כמה נקודות -

כרגע אני עוד על sRGB - נכון, המסך די בהיר במצב הזה, אבל אני נותן לעסק כמה ימים. בכמה פעמיים שהחלפתי מסכים לקח לי כמה ימים להתרגל לתצוגה. ככה שאני מניח שהכל יראה יותר נחמד עוד יום יומיים.

ממה שכן יצא לי לשחק, נראה כי ב sRGB אתה לא יכול לכון ניגודיות או בהירות. אני מניח שאם תרצה להוריד בהירות תצטרך להתפשר על 6500k?

למרות שכרגע התקנתי את הדיסק הראשון, והוא מגיע עם Manual. אני יקרא אותו לפני שאני מצהיר אילו שהם הצהרות :-)

1. שמתי לב שאני משחק משחקים עכשיו, נראה כאילו ה Frame per second קצת איטי יותר - יכול להיות אפקט של החדות, מאחר ולפני זה שיחקתי עם דגם ישן יותר של Viewsonic, גם MVA אבל עם מהירות של 25ms. או שמה, יש משחקים שמתאמים את קצת ה Refresh שלהם לפי זה של המסך, יכול להיות שזה פועל קצת שונה עם LCD?

2. שמתי לב שקבילתי את ה Vp930-b2. אולם יצא לי בזמנו לראות שיש כבר b3. האם בארץ ה b3 נמצא? מה ההבדלים בינהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. שמתי לב שקבילתי את ה Vp930-b2. אולם יצא לי בזמנו לראות שיש כבר b3. האם בארץ ה b3 נמצא? מה ההבדלים בינהם?

אני לא יודע מה ההבדל, אבל המסך שלי נרכש לפני שבועיים מאומניטק, הדגם הוא VP930-3 ועל הקרטון רשום שהוא יוצר בדצמבר 2006.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...