לול @ ערוץ הקניות - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לול @ ערוץ הקניות

Hellgrace

Recommended Posts

פאק, חומרה בשווי של 2800 שקל שנמכר במעל 6000 שקל, והם עוד דורשים תוספת תשלום על מערכת הפעלה!!

אבל חפיף, יש להם את היתרון היחודי שאי אפשר למצוא בשום חנות אחרת

כרטיס ההההההה------------- 3D FORCE

ב-הההההההההההההההההההההההההההההההההההההה הידיעההההההההההההההה

אתה צוחק? כרטיס ה3D FORCE מגדיר לכולנו מאיפה התלת מימד הגיע ומי המוכר האמיתי שמעז למכור את האוולוציה הזאתי במחיר כזה נמוך, הFORCE של ה3D לא מצריך דו מימד, לא מצריך שום צינור עיבוד ולא עיבוד צללים, האותיות עושות הכל...

שהנשמה שלהם תעלה דרך הגרדום ותגיעי לשיפוט של האלוהים היחיד בעולם זה UNDERTAKER!!! ומשם אני אעזור לו להחליט מה לעשות איתם, R.I.S( REST IN SHIT(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שמצחיק זה שערוץ הקניות (בדיוק כמו התוכנית מצלצלים) עובד על זיוני מוח ושכנועים, ובתכלס הם ממש גרועים בזה...

רואים את זה בכל מקום, אפילו בהערות שהם זורקים באמצע:

"יש לי בבית 40 גיגה ואני לא מנצל אותם", אוי כן עשית לי חשק לשדרג למחשב היקר יותר, אם אני גם ככה לא אשתמש ברבע מזה.

במקום שיגיד "יש לי 40 גיגה בבית ואין לי מקום לנשום, במחשב הזה לא יהיו לכם בעיות".

הם ממש גרועים בקיצר

אם כבר לשקר ולרמות, אז לפחות לעשות את זה טוב :P

הכי מטריד עניין המחיר המקורי שלהם, מיילא במבצע הזה של ה40 אחוז הנחה אז המחירים עוד איכשהו בסדר, אבל מסכנים האנשים שקונים את זה במחיר הרגיל בערוץ, זה גניבה לאור היום, ניצול של אנשים שלא מבינים בתחום, רוצים להשקיע במחשב טוב לילד שלהם, בסוף משלמים פי 2-3 ומקבלים עגלה שלא מריצה אפילו פיפא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמצחיק זה שערוץ הקניות (בדיוק כמו התוכנית מצלצלים) עובד על זיוני מוח ושכנועים, ובתכלס הם ממש גרועים בזה...

רואים את זה בכל מקום, אפילו בהערות שהם זורקים באמצע:

"יש לי בבית 40 גיגה ואני לא מנצל אותם", אוי כן עשית לי חשק לשדרג למחשב היקר יותר, אם אני גם ככה לא אשתמש ברבע מזה.

במקום שיגיד "יש לי 40 גיגה בבית ואין לי מקום לנשום, במחשב הזה לא יהיו לכם בעיות".

הם ממש גרועים בקיצר

אם כבר לשקר ולרמות, אז לפחות לעשות את זה טוב :P

הכי מטריד עניין המחיר המקורי שלהם, מיילא במבצע הזה של ה40 אחוז הנחה אז המחירים עוד איכשהו בסדר, אבל מסכנים האנשים שקונים את זה במחיר הרגיל בערוץ, זה גניבה לאור היום, ניצול של אנשים שלא מבינים בתחום, רוצים להשקיע במחשב טוב לילד שלהם, בסוף משלמים פי 2-3 ומקבלים עגלה שלא מריצה אפילו פיפא.

עזוב פיפא, או 98 זה לא מריץ, אני לא מאמין איך חברות מחשבים לא מפרסמות תלונה נגדם או למה אין איגוד נגדם או שזה מפני שאף אחד לא קונה את זה???? כנראה הV.I.P אכל להם תתחת וגנב להם תשירות, שהרי המחשבים שלהם כל כך "אטרקטיבים" ו"בהישג לכל כיס".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כאן לא התקמצנו הוסיפו שני מגה לקאש" איזה מומחה מחשבים אני נקרע :lol:

ועוד על מעבד שהארכיטקטורה שלו בן יותר מ 10 שנה :smile1:

אין כבל!!!!!!!!! חחחחחחחחחח שני אידיוטים יווווווווווווו אני לא יכול לנשום!!!!!!!!!!@@

שללוגיטק מותג על!!!!!!!!@@@@@@@

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא איזה כמויות של מחשבים הם מוכרים,

אני רואה את זה כי אנשים עם מחשב שלהם תוך חצי שנה מעיפים אותו ובאים לבקש המלצות לחדש.

אני בטוח שהם מוכרים המון

סבא וסבתא שהבטיחו מחשב לנכד ועוד הרבה אחרים שלא מבינים כלום אבל צריכים מחשב לילד (שגם לא מבין הרבה)

שוק "הלא מבינים" ענק וגדל בהתמדה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא אם מותר להם להצהיר שהם הכי זולים בארץ?

רק אם הם אכן הזולים ביותר בארץ עבור אותו מוצר ובאותם תנאי עיסקה. מכיוון ותנאי העיסקה כוללים שיווק ומסירת מידע דרך הטלוויזיה, הם היחידים שעושים את זה ולכן נראה לי שהם לא עוברים על החוק וזה לא נחשב להטעיה(למרות שזה מסריח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...