אינטרנט מהיר בכבלים!!!! בתחילת פבואר! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט מהיר בכבלים!!!! בתחילת פבואר!

FireandicE

Recommended Posts

מי ישמע כבר.....קום שהם יגיעו ואז נראה מה באמת הם שווים!! כל כך הרבה מדברים עליהם שאפשר לחשוב שהם יצילו את האינטרנט המהיר!!!

הכל אותו חרא! חברות מונופוליסטיות שלא מתחשבות בצרכן! אלא כל מה שמעניין אותן זה להרוויח כסף..

נכון שזו שאיפתו של כל אחד מאיתנו להרוויח כסף וכמה שיותר!!! אבל אצל החברות הגדולות הן גובות כסף ונותנות תמורה שלא שווה את המחיר! אז כמו שאומרים נחייה ונראה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בישראל של סוף שנות ה-80 החליטו שיש צורך בכמה חברות כבלים ולכל חברה היה זכיון לשדר באיזורים מסוימים. ככה יצא שהיו מת"ב תבל ערוצי זהב,עידן, גוונים וזה כל מה שאני יכול לזכור כרגע. עידן וגוונים התמזגו לתוך חברות אחרות ונשארנו עם מת"ב, תבל וערוצי זהב. בכבלים מנצל את העובדה שאחרי שידור של טלויזיה רב ערוצית (אלק... ) עוד נשאר בתשתית של חברות הכבלים רוחב פס גדול מאד שלא מנוצל. אם משתמשים ברוב הפס הזה כדי ליצור רשתות תקשורת מקומיות בכל שכונה (LAN) וכל רשת כזאת מחברים למוקד אחד שמהווה צומת תקשורת לאינטרנט הישראלי (IIX) ולקווי תקשורת לחו"ל, אפשר להעביר מהיר על תשתית הכבלים, וזאת אחרי שהופכים אותה לדו-כיוונית. כלומר, המחשב יכול לקבל מידע ויכול לשלוח מידע (ככה זה באינטרנט). כל מה שצריך עכשיו זה מודם כבלים שמאפשר למנוי גלישה במהירות גבוהה 24 שעות ביממה בתשלום קבוע.

יתרונות :

1.אינטרנט מהיר שפתוח כל הזמן

2.תשלום קבוע ללא פעימות מונה

3.שימוש בתשתית קיימת

4.סוף סוף תחרות לבזק !!

חסרונות :

1.למרות התחרות עם , יהיו עכשיו שני מונופולים גדולים במקום אחד (תזכרו שיש 4 חברות סלולריות ובכל זאת המחיר לא נמוך במיוחד)

2.הרשת השיתופית (ה-LAN השכונתי ) היא חסרון גדול אם אתם גרים בשכונה של בניינים גבוהים עם המון דירות ושם יהיו הרבה שיתחברו לאינטרנט הזה ויתחילו להוריד קבצים גדולים 24 שעות ביממה. ב-ADSL לעומת זאת, הקו הוא קו טלפון פרטי של המנוי לפחות עד שמתחברים לרשת ה-ATM של שהיא כבר מרחבית משותפת ושם מתחילה הבעיה של המהירות.

3.חשיפה לתקלות לא פחות מהגלישה בקווי טלפון/ADSL. כמה פעמים קרה לכם ששידור הכבלים הפסיק פתאום ?

4.מחיר השירות לא ידוע עדיין. נחכה ונראה מה יהיה עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3.חשיפה לתקלות לא פחות מהגלישה בקווי טלפון/ADSL. כמה פעמים קרה לכם ששידור הכבלים הפסיק פתאום ?

אני אתיחס רק לזה...

בתור נסיין אין שום קשר בין שידורי הטלוויזיה לבין הגלישה דרך הכבלים.

היו פעמים שלא היו שידורים והיה גלישה.

בקשר לשאר התקלות... בוא נגיד שמאפריל שנה שעברה עד היום לא היה לי הפסקה של ממש באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתיחס רק לזה...

בתור נסיין אין שום קשר בין שידורי הטלוויזיה לבין הגלישה דרך הכבלים.

היו פעמים שלא היו שידורים והיה גלישה.

בקשר לשאר התקלות... בוא נגיד שמאפריל שנה שעברה עד היום לא היה לי הפסקה של ממש באינטרנט.

ואתה עדיין לא מצפה שאנשים ישפטו את האיכות של האינטרנט בכבלים לפני ניסוי של כמה אלפי משתמשים . כשיהיו משתמשים רבים אז נראה איך הם מתמודדים עם העומס.

אבל בכל מקרה שיהיה בהצלחה

כל תחרות יכולה רק להוסיף. גם לאיכות של בכבלים ובתקווה שגם לאיכות (ומחיר) ה-ADSL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...