בולדוזר - רשלנות רפואית! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בולדוזר - רשלנות רפואית!

Born2Kill

Recommended Posts

ראיתם את הסדרה היום?

-אז אם כן, אז בטח הייתם עדים לזוועה הזאת, אני בכל מקרה הייתי מזועזע לגבי כל המקרים שציינו שם...

למי שלא ראה, הרשלנות הרפואית הזאת הייתה בגדר בלתי נסבל-

*תינוק שנולד ברשלנות של רופא עם פיגור.

*אישה שכרתו לה את רחמה בטעות+ סבלה מזה 4 שנים ונפטרה. (אחד המקרים הכי מזעזעים, תבינו, עברה התעללות 4 שנים ואז נפטרה).

*אישה שסבלה מכאב ראש בגלל שהעובד שלה נפטר, הרופאים לא היו רציניים בקטע הזה ובסוף גם היא נפטרה (בגלל שלא עשו לה בדיקת סיטי, כדי לגלות את הבעיה).

ולאחר הרבה רשלנויות מצד הרופאים, עדיין זה נמשך, ואף אחד לא עושה משהו בנדון ואין התפתחות, אפילו שר הבריאות לא מלבב.

מסקנה: במקרה ואתם נתקלים במשהו שנראה לכם חמור, תתעקשו, תהיו נודניקים ותדעדכנו בכל רגע, כל אחד מאיתנו יכול להיות במצב כזה או דומה בחיים שלו, ואפ מישהו עשה משהו ברשלנות תנסו למצוא עדים ולנסות לברר את העניין לעומק.

לכתבה: http://www.keshet-tv.com/ProgramVideo.aspx?CatID=2861&ProgID=1550&CurrentCatID=3434

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי התינוקות - לא סגור על זה. מצד אחד זה נשמע כמו רשלנות. מצד אחד הזמברג הזה רופא מאוד נחשב מאוד נחשב.

בין כאב הראש והמוות של האישה הזו, לדעתי, הקשר הוא מקרי בהחלט. מפרצת זה דבר שמשפיע באופן מיידי, לא בתוך חודש.

הרחם זה המקרה היחיד שהציגו שם שבאמת הייתה בו, לפי התיאור שלו, רשלנות אמיתית, והוא המקרה היחיד שם שבאמת מטופל, בהתאם לכך. הסחבת שהולכת שם זה משהו שאופייני למערכת המשפט שלנו בארץ ולא משהו ספציפי.

אבל בכלל הבולדוזר הזה הוא נפחן-פלצן-שלא מבין מהחיים שלו. גם התוכנית הקודמת שלו על נתב"ג נראתה לי מצוצה מהאצבע.

למה אין ILS למסלול 30? הוא חשב על העובדה שבשביל גישת ILS למסלול 30 המטוסים יצטרכו לטוב בגובה נמוך מעל הגדה? (למסלול 26, זה שמצטלב עם 30 יש, וגישת ILS למסלול הזה היא בגדר של מוצא אחרון מאותה סיבה).

ואם כבר העליתי את הנושא של מסלולים מצטלבים לעומת מקבילים, הוא קצת הרבה שכח את העובדה שמדובר על שדה עם תכנון בסיסי בריטי. מי שיראה שדות כאלה יבין מהר מאוד למה הם מצטלבים ולא מקבילים. גם חיפה הוא כזה (רק שמסלול אחד סגור למעשה).

ודבר אחרון, על נושא הציוד המיושן כביכול של הפיקוח - שיבדוק עם מה הפקחים בשלושת השדות הגדולים של ניו-יורק עובדים (שלושה שדות גדולים, כל אחד מהם עם פי 3 תנועת לפחות מבן גוריון, ואם העלנו את הנושא של מסלולים מצטלבים אז גם בשדה הקטן יחסית שם יש מסלולים מצטלבים) ויחזור אלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין כאב הראש והמוות של האישה הזו, לדעתי, הקשר הוא מקרי בהחלט. מפרצת זה דבר שמשפיע באופן מיידי, לא בתוך חודש.

מכיוון שאני לא מבין כל כך בשאר הנושאים - אני אתייחס רק לחלק הזה מההודעה שלך.

למעשה אתה טועה, ראיתי בנאדם שחיי עם מפרצת כמה שבועות, כשהוא לקראת ניתוח - ובאותו זמן לא עבר תהליכים מיוחדים כל כך, אולי הוא לקח אי-אילו שהם כדורים בכדי להאט את את הנזקים, אבל הוא לא הושפע במיידית כשהמפרצת נוצרה........ מלבד כאבי ראש כמובן, שזה דבר אופייני. כך שגם הקשר בין כאב הראש לבין שאר השתלשלות העניינים הוא לא מקרי כלל וכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס אי אפשר להאשים את הרופאים יותר מידי, הם עובדים משמרות מטורפות של שעות, וצריכים לטפל בעשרות אנשים מטומטמים שחושבים שהם יודעים יותר טוב כי הם קראו משהו באינטרנט\שמעו בחדשות או מנסים לדפוק את ביטוח לאומי או מה שלא יהיה ובנוסף יש גם את חברי המשפחה שיושבים להם על הצוואר ואם משהו לא נראה להם, למרות שהם לא מבינים כלום, מתחילים לצעוק ולעשות בלגאן ולפעמים אפילו מכים את הרופאים.

להיות רופא בארץ ממש לא כדי, אלא אם אתה מספיק מוכשר בכדי לפתוח מרפאה פרטית. וזה ממש לא "אוי אוי אוי", ולא אני לא רופא או בדרך לשם וגם אין רופאים במשפחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת יש לא מעט מקרי רשלנות בארץ, שמרובם היה אפשר להימנע בקלות יחסית

אבל כמו שBigDickBastard אמר, זה לא שהרופאים לא לוקחים את העבודה שלהם ברצינות.. הם עושים בידיוק מה שהם צריכים ולעיטים אפילו יותר מזה.. ובנוסף הם צריכים להתמודד עם כל השטויות הסובבות אותם.. שלרוב הם קשורות במטופלים.

"להיות רופא בארץ ממש לא כדי"

^ אכן כך דבר.

אני יכול להביא דוגמה אישית, בן דוד שלי רופא שיניים והוא בקיא מאד במקצוע שלו ואפילו עבר כמה קורסים נחשבים והוא כבר עובד כשנתיים+ ועדיין לא עבר את ה7000 ש"ח !

שזה ממש ביזיון.. וזה לא שהוא עובד איזה 5 או 6 שעות ביום הוא עובד ממש הרבה!

ויש גם משמרות לילה וכל מיני "מקרי חירום" למיניהם... הוא עובד באיזה 4 מרפאות שכל אחת במקום שונה בארץ

הוא רצה מאד לפתוח מרפאה פרטית כי הוא הבין שרק ככה אפשר באמת להתקדם (בפרטית הסכום מתבטה בעוד אפס לסכום שהוא כרגע מרוויח, סכום לא מבוטל בכלל)

אבל בארץ זה ממש קשה ומאד יקר, וגם צריך צוות ומיכשור מתאים.. ביכלל עסק לא פשוט בכלל

עכשיו לצערי הוא כבר שוקל לעבור לעבוד בחו"ל.

נ.ב

מה זה "מפרצת" ואיך זה מתקשר לכאבי ראש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שאני לא מבין כל כך בשאר הנושאים - אני אתייחס רק לחלק הזה מההודעה שלך.

למעשה אתה טועה, ראיתי בנאדם שחיי עם מפרצת כמה שבועות, כשהוא לקראת ניתוח - ובאותו זמן לא עבר תהליכים מיוחדים כל כך, אולי הוא לקח אי-אילו שהם כדורים בכדי להאט את את הנזקים, אבל הוא לא הושפע במיידית כשהמפרצת נוצרה........ מלבד כאבי ראש כמובן, שזה דבר אופייני. כך שגם הקשר בין כאב הראש לבין שאר השתלשלות העניינים הוא לא מקרי כלל וכלל.

לא הסברתי את עצמי כראוי. עם מפרצת אפשר לחיות גם 20 שנה, אבל ברגע שזה מתפוצץ, אכלת אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס אי אפשר להאשים את הרופאים יותר מידי, הם עובדים משמרות מטורפות של שעות, וצריכים לטפל בעשרות אנשים מטומטמים שחושבים שהם יודעים יותר טוב כי הם קראו משהו באינטרנט\שמעו בחדשות או מנסים לדפוק את ביטוח לאומי או מה שלא יהיה ובנוסף יש גם את חברי המשפחה שיושבים להם על הצוואר ואם משהו לא נראה להם, למרות שהם לא מבינים כלום, מתחילים לצעוק ולעשות בלגאן ולפעמים אפילו מכים את הרופאים.

להיות רופא בארץ ממש לא כדי, אלא אם אתה מספיק מוכשר בכדי לפתוח מרפאה פרטית. וזה ממש לא "אוי אוי אוי", ולא אני לא רופא או בדרך לשם וגם אין רופאים במשפחה.

LWAL עברית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...