רק מי שראה אושן 13 להיכנס בבקשה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רק מי שראה אושן 13 להיכנס בבקשה

achiya1

Recommended Posts

כמו כל סרט בסדרת האושן 13 למעט 11 אולי lol קצת היה מסובך מדי

הם כנראה אוהבים להקשות על הצופה

בכל אופן השאלה שלי היא כזאת

ואם בטעות נכנסתם לאשכול הזה ולא ראיתם עוד ת'סרט אז צאו עכשיו(נתתי לכם צ'אנס לצאת)

מט דיימון..מה הקטע עם אבא שלו ?

הוא סוכן FBI ?

לא הצלחתי להבין את הרקע

עם הגניבת יהלומים והאיש הזה ששם עליו אזיקים מי שיכול לסדר את העניין הזה בראש שלי..זה יהיה נחמד

תודה אנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלו אכן סוכן FBI, והם השתמשו בו.

איזה רקע?

הגניבת יהלומים? אתה מתכוון להוא שדומה לגיידאמק שהגיע לשם בדאון כזה ולקח מהם את היהלומים המזוייפים? זה מישהו שעובד בשביל בנדיקט(הבעלים של הקזינו מהסרט הראשון(והשני)).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באחד הסרטים הקודמים חלק די חשוב מהקטע היה שההורים של מאט דיימון הצילו את כולם מהכלא[הם בFBI]

זה שלקח את היהלומים זה אאל"ט "השועל" מהסרט השני, אמור להיות גנב מתוחכם מאוד או משהו. הוא עובד בשביל טרי בנדיקט שהוא הרע בסרטים הקודמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

11 היה מעולה, אולי בגלל שהוא לא באמת סרט מקורי אלא חידוש.

12 היה זוועתי, פאזל שעשוי מחלקים לא מתאימים אחד לשני עטוף באצטלה של תחכום... בולשיט, הסרט היה משעמם ולא היה בו שום הגיון

13 היה נחמד מאוד, לא טוב כמו 11 אבל ממש לא מזוויע כמו 12 - משהו באמצע בין שניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו..אני די קפצתי לאמבטיה חמה עם 13 כי שכחתי כמעט את כל מה שהיה ב11 ו 12 כנראה בגלל זה :x

זה די דבילי אם אבא שלו ב FBI זה כבר נהפך לבדיוני משהו

ובאמת כמה שזה נראה מתוחכם מבחינת תסריט זה לא מי ישמע כמו פריזון ברייק נגיד כי מתי שנוח להם הם עושים "3 שעות לפני"

"3 שעות אחרי "

אני תופס את זה כהתחמקות מבניית עלילה :P

חחח כמה פלצנות בתגובה אחת יא רבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בדיוק הבעיה של הסרט הזה. אולי הסיפור שלו יכול בתאוריה להיות נחמד איכשהו, הוא פשוט בנוי בצורה מזוויעה. קשה מאוד לעמוד בקצב של הסיפור, ואני מוכן להתערב שאפילו סטיבן סודברג הבין בהקרנת הבכורה איזה טעות הוא עשה[או יותר נכון לא הבין].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...