מאזדה 6 מתעדכנת, חדשות ראשונות על מאזדה 6 החדשה! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאזדה 6 מתעדכנת, חדשות ראשונות על מאזדה 6 החדשה!

Born2Kill

Recommended Posts

m.l מספר קריאות זה מטעה.

האם חישבת את מספר הקריאות ביחס למספר הרכבים על הכביש, או יותר מדוייק, מספר הקריאות ל1000 רכבים?

אתה שוכח שיש הרבה יותר מזדות על הכביש מכל אחד ורק צפוי שה -MTBF יהיה קטן יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ונגיד שזה נכון.....מספיק לי לראות את הרכבים של דוד שלי שכן שלי ועוד אבא של חבר כדי לדעת שלרכב הזה אני לא ייתקרב בחיים....ורק שתדע שיש להם בהשכרת הרבה פורד פוקוס והרבה יונדאי אקסנט והפורד אוליי יש להם תקלות אבל דברים קטנים וגם זה ביחס למאזדה זה כלום...אם יש 1000 רכבים מכול סוג אז מהפורד היתקלקלו 200 ומהמאזדה היתקלקלו 800 ומהיונדאי אוליי 100

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי אין אבל אני יכול להיתקשר לאחותי עכשיו אם היא תוכל לענות לי ולשאול :silly:

בכול מקרה אפילו הבוס שלה אמר שזו טעות הרכב הזה והוא ממש על הפנים והתיקונים שלו עולים להם יותר מידיי ושכבר לא מישתלם להשכיר אותו....אני לא מדבר סתם...באמת שלא אני בודק ואני אומר לך שדוד שלי למשל אם אתה מביא לו עכשיו טרייד אין על המאזדה שלו הוא זורק אותה מייד...אבל הבעיה שהוא לא יכול להיתקע עם אחד...

שכן שלי עם מאזדה 6 2007 והוא כבר שם עליה שלט למכירה...הוא פשוט מבועס מהרכב והוא מיצטער על הרגע שהוא לא לקח טויוטה קורולה..אפילו שהיה עולה לו יותר...ואני מדבר איתך שהרכב שלו עשה כלום קילומטרים! אני רציני מאוד לא מדבר בולשיט! פשוט על הפנים....באמת שאם לא הייתי יודע לא הייתי אומר סתם אבל אחרי שראיתי 4 רכבים כאלו מקרוב ועוד מה שראיתי בעבודה של אחותי זה פשוט זוועה לא הייתי מיתקרב אליו....המחשב מנוע שלו עושה בעיות וצרות טירוף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מצחיק? יש לנו טויוטה ויש לנו גם יונדאי בבית אומנם יש לנו אלנטרה אבל אותו עיקרון יונדאי זה יונדאי....היונדאי נוסעת טוב מאוד חלק ללא שום תקלות פה ושם יש דברים קטנים אבל שכמובן אנחנו אשמים הלך מצבר למשל כי אחי הגאון השאיר את האור דולק בזמן שהוא היה בתחנת דלק ניכנס לאכול משהו וישב שעה שלמה כשהוא חזר לא היה מצבר (מצבר בן שנתיים) למרות שאני אוהב יותר את הטויטה אבל היונדאי גם טובה מאוד...אין בעיות מנוע אין בלאגן עם הקלאצ' (ידנית) אין נזילות אין כלום...נוסעת פיקס...היא רואה מוסך רק בין טיפול לטיפול מה שאפשר להגיד כמובן על הטויטה בלב שלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראת מה שרשמתי בתשומת לב או שבאמת טעיתי ולא כתבתי נכון...ההיתייחסות שלי היא רק למאזדה 6 ומאזדה 3...ה323 וה626 הם רכבים אמינים...החדשות הם הבעיתיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מצחיק? יש לנו טויוטה ויש לנו גם יונדאי בבית אומנם יש לנו אלנטרה אבל אותו עיקרון יונדאי זה יונדאי....היונדאי נוסעת טוב מאוד חלק ללא שום תקלות פה ושם יש דברים קטנים אבל שכמובן אנחנו אשמים הלך מצבר למשל כי אחי הגאון השאיר את האור דולק בזמן שהוא היה בתחנת דלק ניכנס לאכול משהו וישב שעה שלמה כשהוא חזר לא היה מצבר (מצבר בן שנתיים) למרות שאני אוהב יותר את הטויטה אבל היונדאי גם טובה מאוד...אין בעיות מנוע אין בלאגן עם הקלאצ' (ידנית) אין נזילות אין כלום...נוסעת פיקס...היא רואה מוסך רק בין טיפול לטיפול מה שאפשר להגיד כמובן על הטויטה בלב שלם.

תגיד לי? מה עובר עליך?

זה שאחתוך עובדת בקריאות של תקלות למאזדה ואומרת לך שהיא כל היום מקבל קריאות על תקלה (אולי כי זאת העבודה שלה....) לא אומר כמה חברות אחרות מקבלות.

מזדה היא המכונית הנמכרת ביותר כבר כמה שנים ברציפות, ונכון לשנה הזו היא עדיין שומרת על התואר הזה, 92% מהמכירות של פוקוס הן לציי - באמת נראה לך שאם שתי המכוניות האלו, ובעיקר מאזדה, היו מתקלקלות כ"כ הרבה הן היו הבחירה הנפוצה ביותר של ליסינג וציי רכב??

באמת נראה לך שאם זה היה נכון שנה אחרי שנה הרכב הזה עדיין עובר בכמעט פי 2 את שאר הרכבים במכירות??

הבעיה היחידה והמאוד מוכרת של המאזדה 3 זה שיש לה מזגן נוראי ולזה אין ממש פיתרון, גם לא בדיגמי 2008.

אז נסעת פעם אחת עם שכן שלך והייתה לך תקלה במזדה 6 שלו, ביג דיל, ממש אפשר להסיק מזה תדירות התקלקלות של מכונית.

אני נסעתי בהונדה סיווק באיילון כדי לגלות ביציאה שהברקסים לא עובדים, נראה לי הרבה יותר חמור משהמכונית תיכבה...

ד"א, מאזדה 3 היא החל מ2003, אין דגם של 2001.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שאני לא יודע מה השנה ורשמתי גם שאני חושב ש2001 אז יש לו 2003 אני לא בדיוק יושב ובודק איזה שנה הרכב שלו....וזה שרכב נימכר לא אומר שהוא טוב...זה כמו שמיליון אנשים קונים מאייבורי...זה אומר שהחנות טובה?! :s05: וזו לא פעם אחת קרה לו...נתתי דוגמא והוא לא הראשון ולא האחרון שמדווח על התקלה הזאת של הכיבות מנוע..וזה קרה לו הרבה יותר מפעם אחת ולחברה לא היה ש-ו-ם פיתרון לתת לו! ואחותי לו סתם פקידה היא מנהלת משמרת היא עוד לוקחת את השיחות שהפקדיות הרגילות מעבירות אליה כי הלקוח דורש וזה משהו קצת רציני...אז תחשוב כמה מהשיחות שלא מגיעות אליה...

זה שרכב נימכר לא אומר שהוא טוב..וזה שהוא נפוץ גם לא אומר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נסעתי בהונדה סיווק באיילון כדי לגלות ביציאה שהברקסים לא עובדים, נראה לי הרבה יותר חמור משהמכונית תיכבה...

זה מה שקורה כשמרימים HANDBRAKE על 130 בשביל לראות את האוטו מסתובב... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שאני לא יודע מה השנה ורשמתי גם שאני חושב ש2001 אז יש לו 2003 אני לא בדיוק יושב ובודק איזה שנה הרכב שלו....וזה שרכב נימכר לא אומר שהוא טוב...זה כמו שמיליון אנשים קונים מאייבורי...זה אומר שהחנות טובה?! :s05: וזו לא פעם אחת קרה לו...נתתי דוגמא והוא לא הראשון ולא האחרון שמדווח על התקלה הזאת של הכיבות מנוע..וזה קרה לו הרבה יותר מפעם אחת ולחברה לא היה ש-ו-ם פיתרון לתת לו! ואחותי לו סתם פקידה היא מנהלת משמרת היא עוד לוקחת את השיחות שהפקדיות הרגילות מעבירות אליה כי הלקוח דורש וזה משהו קצת רציני...אז תחשוב כמה מהשיחות שלא מגיעות אליה...

זה שרכב נימכר לא אומר שהוא טוב..וזה שהוא נפוץ גם לא אומר....

באופן רגיל הייתי מסכים איתך, כמו שאני מסכים איתך בקשר לאייבורי, בגלל זה צירפתי את הנתון ש92% מהמכירות של הפוקוס (לא סגור של של המאזדה אבל מאוד קרוב למספר הזה), נובעות מציי , אלו חברות שממנות לעצמן את הטיפולים ברכב, כל ההחלטה שלהם על איזה לרכוש בנויה על כמה הוא אמין, מכונית לא אמינה = הרבה טיפולים = הרבה פחות רווח לחברת הליסינג.

מאוד פשוט חברות ליסינג לא עושות טעויות בקטעים האלו כי מזה הן מתפרנסות, בעיקר לא 4 שנים ברציפות.

לצערי זה היה הברקס ההידראולי שלא עבד - לא הייתה לי ברירה אלה להרים את הHANDBRAKE ולשים על PARKING (לדפוק את הגיר בתהליך...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור אם היה לי כוח הייתי חוזר אחורה ומצטט את עצמי אבל רשמתי שם ואתה יכול לראות...אפילו שהבוס שלה אמר לה אחרי שהיא הביאה לו איזה דיווח על משהו שהרכב הזה הוא טעות ענקית שהחברה עשתה כשהיא רכשה אותו....אבל ממה שהבנתי הם עשו איזו שהיא היתחייבות לכמה שנים ובלה בלה בלה קיצר הם תקועים...

אתה צודק אבל כשהחברות קנו את זה הרכב היה חדש חדש והאמינות של ה323 כניראה שהשפיעה במחשבה שהדגם החדש יותר אמור ליהיות עוד יותר אמין...ובכן טעות גדולה נפלה בידם...כמו שאמרו כבר פה ה323 מאוד אמין...יש לחבר שלי לדוד שלי ולשכן שגר קצת רחוק...רכבים נחמדים לגמרי...לא עושים הרבה בעיות לחבר שלי יש אחת עם מנוע 2000 אז טוחנת קצת דלק אבל חוץ מזה נוסעות טוב מאוד....

יש לי כול כך הרבה מקורות אבל יש לי דוד (משפחה עצומה!-8 דודים מכול צד!!) שהוא בעל מוסך (באזור הדרום למי שצריך :silly:) ואנחנו קנינו לפני כמה זמן טויטה RUNX 2003 (עוד לא הגיעה אלינו כי הבנאדם שקנינו ממנו צריך לקבל אחר עוד שבוע היא אצלנו :cool2:) בקיצור אחד מהחברים של אבא שלי אמר לנו שניקח מאזדה למ במחיר של טויטה שנת 2003 יש מאזדה שנת 2004 קיצר דוד שלי אמר לנו שרוב הרכבים זה מאזדות והונדות (הישנות יותר) אז עדיף שניקח טויטה ונשב בשקט ולא נבוא אליו כול יומיים לתיקונים....הוא אמר משפט מאוד יפה "תעשו לי ולעצמם טובה קחו טויטה ואל תשבו לי על הראש אחרי זה" הוא בעצמו אמר שהמאזדות לא אמינות ואם בעל מוסך אומר את זה לא ניראה לי שאפשר להגיד משהו נגד זה...

דרך אגב למי שתוהה: אני לא בן 12...אני גר עם ההורים אבל אני בן 19

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...