היי. הרצתי בדיקה ש MENTEST - אני בבעיה גדולה... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היי. הרצתי בדיקה ש MENTEST - אני בבעיה גדולה...

Raanan30

Recommended Posts

היי.

יש לי מחשב די חדש (ארבעה חודשים). באחרונה יש לי בעיות של ריסטרטים פתאומיים ומסכים כחולים. מישהו כאן יעץ לי לבדוק את הזיכרונות עם תוכנת MEMTEST.

הורדתי, צרבתי, הפעלתי והלכתי למבטח להביא משהו לשתות. אני חוזר אחרי דקה - חלק תחתון של המסך כולו אדום בשגיאות ובטבלה למעלה בעמודת שגיאות זה עומד על 2013 שגיאות כבר (אחרי דקה בסה"כ!).

איך אני יודע מה הבעיה? ואיך אני מתקן אותה?

בתודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sticks

יש לך כנראה 2 "מקלות" כאלה בתוך מחשב שזה הזכרון ...

אתה צריך להחליף כנראה אחד מהם

תוציא אחד תעשה את הבדיקה ואז תוציא את השני ותעשה את הבדיקה

את אלה שיש עליהם שגיאות <שזה יכול להיות שניהם>

אתה צריך להחליף.

בהצלחה!

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לו מה להתעסק עם זה.. הוא לא צריך לעשות למעבדת החנות ממנה הוא קנה את המחשב את העבודה.

וכמו שאתה רואה הוא לא ממש מבין אז חבל אם הוא יתעסק עם זה.

פשוט לך לחנות תגיד להם: "יש לי מסכים כחולים וקריסות והרצתי MEMTEST והיא מצאה שגיאות"

הם כמובן ישאירו את המחשב ויבדקו בעצמם, יראו שבאמת יש שגיאות ואז יעשו את הבדיקה שצריך כדי לגלות מאיזה לוח הבעיה (בד"כ יש שני לוחות והם צריכים להוציא לוח אחד ולהפעיל ואז אותו הדבר עם הלוח השני, כדי לראות מאיזה לוח הבעיה) ויחליפו את מה שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון למה להם? החנות רוצה לחסוך לא לחלק חלקים כי הלקוח חושב שהם לא תקינים. לאף אחד אין אינטרס לבזבז סתם. ככה שהם יהיו חייבים לבדוק.

תגיד להם שאתה צריך את המחשב ושישתדלו לעשות את התיקון כמה שיותר מהר או אפילו תגיד להם שיחברו את המחשב ותריץ לידם MEMTEST ויכול ליהיות שיעשו לך את זה על המקום.

חוץ מזה נגיד והם הסכימו להביא לך להרכיב את הזיכרון.. אם גם הוא יהיה תקול? יאשימו אותך ויבטלו עליו את האחריות.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ זה אייבורי והבנתי שלא מי יודע מה מעריכים פה את החנות הזאת, אז הם בטח לא יסכימו לעשות במקום...

או נפלת על מישהו עם ניסיון טוב באייבורי. (אני שם המון)

לפעמים הם עושים גם דברים על המקום. אני באחת מעשרות הפעמים שהייתי שם ראיתי מישהו שהחליפו לו במקום. אז תבקש את זה ויש סיכוי שיעשו את זה במקום.

דווקא שאני משאיר שם את המחשב לתיקון אני מקבל אותו אחרי יום יומיים. (עם בעיות אחרות או לפעמים גם אם אותם בעיות שבגללם השארתי את המחשב אבל זה כבר נושא אחר)

ועכשיו אני מסכים עם החבר'ה. עדיף שהם יתעסקו לך במחשב כמה שפחות אז כדי שאתה תמצא מאיזה סטיק הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם סוג של ברקוד על כל הרכיבים.

אבל אל תעשה את זה! הם יאשימו אותך בבעיה ויבטלו לך את האחריות..

באחת מעשרות הפעמים שהייתי שם היה איזה ילד שהביא את המחשב כי הוא לא עלה, והם פתחו את הדלת של המארז וראו את הזיכרונות על ריצפת המארז. הם אמרו לו "אתה נגעת, ואנחנו מבטלים לך את האחריות על הזיכרונות ואם נמצא שהבעיה ברכיב אחר אז נחליף, אם זה הזיכרון לא נחליף אותו"

בקיצור סתם ביטלו לו את האחריות על הזיכרונות ואני בטוח שבגלל הרשלנות של העובדים בהרכבה הם לא היה תפוסים טוב ונפלו.

אז לא כדי ללכת אליהם עם רכיב תקול ביד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...