סרוב פקודה של חיילי ישיבות ההסדר לפנות מתנחלים - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרוב פקודה של חיילי ישיבות ההסדר לפנות מתנחלים

Yehudaa

Recommended Posts

זה כן, ואם לא מוצא חן בעיניך, סע לאמריקקה שם אין גיוס חובה (עדיין), כי אם כל מי שלא היה רוצה להתגייס במדינה לא היה מתגייס, לא היתה לנו מדינה והיום היית שפחה של ערבי ג'ינג'י עם זקן ירוק.

חבל :-\

מה חבל? מה אכפת לך? מה? אתה יוצא איתי? צרייך לחיות איתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בזה שמגייסים אנשים לצבא לא דורסים את האידיאולוגיות שלהם.. הם הרי רוצים להגן על המדינה לא להוציא אנשים מהבתים שלהם נכון?

אבל לפנות יהודים?..מילא ערבים שזה לא השטח שלהם אבל יהודים?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזה שמגייסים אנשים לצבא לא דורסים את האידיאולוגיות שלהם.. הם הרי רוצים להגן על המדינה לא להוציא אנשים מהבתים שלהם נכון?

אני מבינה שחוק בינלאומי זה מושג חדש לך. במשך שנים היישובים הללו הפרו אותו וזאת התוצאה.

אולי תפסיק לחזור על מה שאנשים לא כל כך אינטליגנטיים אומרים בשוק/בסלון הבית?

אני בן אדם אכפתי מטבעי :)

חמוד... :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

מי אתה שתקבע מה נכון ומה לא? למה את האידיאולוגיה שלהם אסור לדרוס ואת שלי כן? כי אתה תומך בדעה שלהם? זה כבר לא קשור לאידיאולוגיה וזה בדיוק מה שרציתי להראות כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזה שמגייסים אנשים לצבא לא דורסים את האידיאולוגיות שלהם..

אתה תומך גם בפציפיסטים שמסרבים לשרת?

או שאתה סתם צבוע ?

אתה יודע מי חתם על הסכם חברון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נהיה פה מעניין.

א: כל שטח מדינת כולל עזה הוא שלנו כי האו"ם נתן לנו אותו! אז אין דבר כזה יישוב לא חוקי!

ב: רק המשטרה תפנה יישובים (אם כבר.. כבר הבעתי את דעתי..) ולא הצבא.. ועוד לדרוס אידיאולוגיות של אנשים.. זה לא עובד ככה..

א. אז זהו שלא.

ב. בזה אתה צודק.

או שאתה סתם צבוע ?אתה יודע מי חתם על הסכם חברון?

Who is BIBI!

$$$$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור לא יצא חוצץ נגד הפציפיסטים ואתם קפצתם להסיק מסקנות ......

הוא אמר ,בדרך כלל ,כל אחד ירצה לשרת את המדינה ,לכן אין כאן דריסת אידיאולוגיה .

אבל לבוא להגיד לדתיים בנפשם ובליבם , לפנות התנחלות זה מבחינתם כאאפה מצלצלת באור יום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבוב, גם מבחינתי לשרת בצבא שרומס זכויות של עם שלם, לא מהסס להשתמש בחפים מפשע ולא שם זין על כבוד האדם זה דריסת כל דבר שאי פעם האמנתי בו.

אם בדרך כלל כל אחד ירצה לשרת את המדינה אז לא היה צורך בגיוס חובה ובטח שלא היו מתגייסים כאלה אחוזים כאשר בכל מחזור גיוס זה רק פוחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לצבא מותר לדרוס את האידאולוגיה של הסרבנים אבל לא את האידאולוגיה של ההסדרניקים?

וזה לא שאני תומך בסרבנות

(אם כי אני יותר מעריך את הסרבנים שנלחמים על האידאולוגיה שלהם ומוכנים לשלם בשל כך מחיר כבד במקום לבחור בדרך הקלה של פרופיל 21)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור לא יצא חוצץ נגד הפציפיסטים ואתם קפצתם להסיק מסקנות ......

הוא אמר ,בדרך כלל ,כל אחד ירצה לשרת את המדינה ,לכן אין כאן דריסת אידיאולוגיה .

אבל לבוא להגיד לדתיים בנפשם ובליבם , לפנות התנחלות זה מבחינתם כאאפה מצלצלת באור יום .

כאפה מצלצלת או לא, זה לא משנה את העובדה שהם חיילים והם צריכים לבצע פקודות (אלא אם אלו פקודות בלתי חוקיות בעליל, שהן דיי מוגדרות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבוב, גם מבחינתי לשרת בצבא שרומס זכויות של עם שלם, לא מהסס להשתמש בחפים מפשע ולא שם זין על כבוד האדם זה דריסת כל דבר שאי פעם האמנתי בו.

אם בדרך כלל כל אחד ירצה לשרת את המדינה אז לא היה צורך בגיוס חובה ובטח שלא היו מתגייסים כאלה אחוזים כאשר בכל מחזור גיוס זה רק פוחת.

אתה שמעת אותי , שאני אומר משהו נגד פציפיזם ? כל אחד ודרך החיים שלו...

כאפה מצלצלת או לא, זה לא משנה את העובדה שהם חיילים והם צריכים לבצע פקודות (אלא אם אלו פקודות בלתי חוקיות בעליל, שהן דיי מוגדרות).

RK התחשבות ברגשות . אתה יודע שחלק מהסרבנים , היו מתנחלי גוש קטיף שפונו לאחרונה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...