בקשר להתרחבות היקום - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר להתרחבות היקום

OC

Recommended Posts

המיקום של היקום מגדיר את המרחב, ככה שהוא לא מתרחב למשהו... כי כל עוד הוא לא הגיע לאנשהו, אין שם משהו להתרחב לתוכו\ אליו... פשוט לא קיים...

ואיך משהוא לא קיים יצר פיצוץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב... אני לא ברמה של להסביר, ואתה לא ברמה של להתחיל להבין...

עד עכשיו הבנתי הכול.

בקשר לכוכבים ומרחב וכו.

חוץ מדבר אחד .

למה דווקה אחרי שהיה נגיד 20 מילארד שנה כלום פיתאום הכלום הזה התחיל ליצור משהוא?

איך כולום יצר משהוא?

איך פיתאום נוצר חומר ?

כול חומר עשוי ממשהוא ולפי מה שאני יודע לפני שהיה וכול זה היה כלום אז איך כלום יוצר חומר

ולזה שאמר לי ליקרוא ספר זה סתם זיון מוח לא היה ולא היה בן אדם שיודע איך נוצר היקום ומתי ואיך.

ותידע לך לזמן לא היה חשיבות לפני שנוצר החומר ביגלל שזמן אתה מודד מרגע ש x מגיע לנקדוה y

ולפני החומר לא היו דברים נעים .

מה שקראתי מאמר של חוקרי שהזמן תמיד קיים או שאומרים מתי היקום התחיל לפני 7 מיליארד שנה .

לא ידעו מתי היקום התחיל עד שיגלו את הניצוץ אור הראשון מאיפה הוא התחיל ואיפה הוא נע עכשיו.

וכך אלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו הבנתי הכול.

בקשר לכוכבים ומרחב וכו.

לא כותב א זה בד"כ, אבל המשפט הזה מזכה אותך בחחחחחחחחחחח ענק.

מהשאלות שלך, ההערות, ה"קביעות" והגישה, אני באמת לא רואה מה הבנת...

חוץ מדבר אחד .

איך כולום יצר משהוא?

איך פיתאום נוצר חומר ?

כול חומר עשוי ממשהוא ולפי מה שאני יודע לפני שהיה וכול זה היה כלום אז איך כלום יוצר חומר

ההנחות שלך לגבי מה הייה ומה נוצר לא נכונות

ולזה שאמר לי ליקרוא ספר זה סתם זיון מוח לא היה ולא היה בן אדם שיודע איך נוצר היקום ומתי ואיך.

כן, בניגוד אליך שאתה יודע... בספרים מוסברות תיאוריות והבסיס לתחילת ההבנה- שאין לך, אז זה די מטומטם להגיד על משהו אתה לא מכיר "זיון מוח"...

ותידע לך לזמן לא היה חשיבות לפני שנוצר החומר ביגלל שזמן אתה מודד מרגע ש x מגיע לנקדוה y

שוב: ההנחות שלך לגבי מה הייה ומה נוצר לא נכונות+ עוד חחחחחחחחחחחחח

מה שקראתי מאמר של חוקרי שהזמן תמיד קיים או שאומרים מתי היקום התחיל לפני 7 מיליארד שנה .

לא ידעו מתי היקום התחיל עד שיגלו את הניצוץ אור הראשון מאיפה הוא התחיל ואיפה הוא נע עכשיו.

וכך אלה.

בקיצור, הבנת כלום ממה שניסו להסביר לך בגלל שאין לך רקע מינימאלי בתורת היחסות ובתורת הקוואנטים. ואת זה אתה צריך ללמוד מספרים שמזיינים במוח. בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו הבנתי הכול.

בקשר לכוכבים ומרחב וכו.

חוץ מדבר אחד .

איך כולום יצר משהוא?

איך פיתאום נוצר חומר ?

לפי מה שאתה לא יודע - אתה לא יודע

wtf?! אני מבין שהספרים לא יודעים כלום אבל אתה כן?

וכך אלה.

תתחיל לקרוא שתבין על מה אתה מדבר בכלל :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתיי גאונים שחושבים שהם יודעים הכול כי קראו איזה ספר.

תבינו עד שלא ידעו מאיפה הנקודת אור הראשונה התחילה ואיפה היא ממשיכה עכשיו לא יוכלו לחשב זמן .

נגיד אתה יודע שאור הראשון ביקום התחיל לזוז מנקודה x בחלל ועכשיו הוא בנקודה y תוכל לחשב כמה זמן עבר מאז שהוא עבר מנקודה x ל y ולדעת כמה זמן קיים היקום מאז שהתחיל האור.

ואתה יכול ליצחוק עד מחר .

אתה קראת ספרים אני רק כיתה י ואני לא לומד אפילו פיזיקה אני חושב על דברים שעולים לי בראש הגיונים אתה חושב לפי

הספר

שזה לא בטוח שהוא נכון כי הוא רק תאורתי אז יכול להיות שעוד 10000 שנה יצחקו על הבן שקראתה את תספר שלו ויכול להיות שיגדו שזה תגלית והוא גילה משהוא חשוב.

אז אל תזיין תשכל שאתה יודע הכול כי יכול להיות שכול מה שאתה חושב זה שטויות.

ועד שלא יוכיחו את זה אתה לא יכול להגיד כלום אתה יכול לשאר בדיוק כמוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבינו עד שלא ידעו מאיפה הנקודת אור הראשונה התחילה ואיפה היא ממשיכה עכשיו לא יוכלו לחשב זמן .

נגיד אתה יודע שאור הראשון ביקום התחיל לזוז מנקודה x בחלל ועכשיו הוא בנקודה y תוכל לחשב כמה זמן עבר מאז שהוא עבר מנקודה x ל y ולדעת כמה זמן קיים היקום מאז שהתחיל האור.

אתה קראת ספרים אני רק כיתה י ואני לא לומד אפילו פיזיקה אני חושב על דברים שעולים לי בראש הגיונים אתה חושב לפי

הספר

שזה לא בטוח שהוא נכון כי הוא רק תאורתי אז יכול להיות שעוד 10000 שנה יצחקו על הבן שקראתה את תספר שלו ויכול להיות שיגדו שזה תגלית והוא גילה משהוא חשוב.

אתה בכתה י'? אוי אלוהים... החינוך באמת מדרדר בארץ

1. מאיפה ידעו איזו קרן אור היא הראשונה?

2.זה לא משנה איפה היא עכשיו (זה גם לא משנה איפה היא עכשיו כי ברגע שימצאו אותה היא כבר לא תהיה שמה)

3.הקרן אור כבר כנראה לא קיימת

4.גם אם ימצאו איפה היא עכשיו לא יוכלו לחשב מאיפה היא הגיע בגלל השתקפויות/שינויי מסלול/היבלעות והחזרה ודברים כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספר

לא היה כלום, לא זמן לא מרחב לא כלום, הייקום ייצר את היקום לפני זה לא היה כלום.

אתה מעולם לא תוכל להבין את זה באמת, לא אתה ולא שאר האנושות לא משנה מתי בדיוק כמו שלא נוכל לתפוס מימדים מעבר למה שאנחנו חשופים אליהם, זה לא אומר שאי אפשר יהיה לנצל את המודעות שלנו לקיומם אם זה יוכח איי פעם פשוט מוגבלה סופית לפחות בשלב הזה של האבולוציה האנושית.

אתה בכתה י'? אוי אלוהים... החינוך באמת מדרדר בארץ

1. מאיפה ידעו איזו קרן אור היא הראשונה?

2.זה לא משנה איפה היא עכשיו (זה גם לא משנה איפה היא עכשיו כי ברגע שימצאו אותה היא כבר לא תהיה שמה)

3.הקרן אור כבר כנראה לא קיימת

4.גם אם ימצאו איפה היא עכשיו לא יוכלו לחשב מאיפה היא הגיע בגלל השתקפויות/שינויי מסלול/היבלעות והחזרה ודברים כאלה

"הקרן אור" הראשונה נמצאת בכל מקום בייקום, ע"ר קרינת הרקע של הייקום הייקום מגדיר את המרחב כל מה שהיה ברגע הווצרות הייקום קיים בכל מקום במרחב עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הקרן אור" הראשונה נמצאת בכל מקום בייקום, ע"ר קרינת הרקע של הייקום הייקום מגדיר את המרחב כל מה שהיה ברגע הווצרות הייקום קיים בכל מקום במרחב עכשיו.

1. מה זה ע"ר

2.הקרן לא אמורה להיעלם ממזמן בגלל כל היבלעויות האור שקורות כמעט בכל התנגשות עם חומר? מאוד נדיר (אם בכלל) למצוא חומר שמחזיר 100% מהאור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...