שאלה בקשר למסך dell 2007wfp שאני קונה - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר למסך dell 2007wfp שאני קונה

raviv T

Recommended Posts

ביום רביעי אני מזמין את המסך ויש לי כמה שאלות לפני..

אני רוצה לחבר אותו לממיר של יס זה אפשרי ? ( ללא כרטיס טלוויזיה )

ואני רוצה שיהיה פאנל s- ואני קונה את זה ב- iqpc אז נגיד אני ישאל אותם אם זה s-sips והם יגידו לי כן אז יש מצב שהם משקרים ?

יש איזה דרך לבדוק את זה במקום ?

תודה ומיצטער על החפירה חחח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לחבר אותו לממיר של יס זה אפשרי ? ( ללא כרטיס טלוויזיה )

כן

ואני רוצה שיהיה פאנל s- ואני קונה את זה ב- iqpc אז נגיד אני ישאל אותם אם זה s-sips והם יגידו לי כן אז יש מצב שהם משקרים ?

יש איזה דרך לבדוק את זה במקום ?

תבקש מהם להתחייב לפאנל S-IPS

אפשר לבדוק את זה (יש ת'רד בנושא, תעשה חיפוש, הוא בדף הראשון או השני לדעתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל עלייך להבין שבכל מה שנוגע לענייני והמסך הנ"ל, יש לו רק כניסת RCA אחת סטנדרטית - אז תכוון לשם.

אם אתה הולך לקנות כרטיס מומלץ שתהיה לו יציאת RCA שתוכל לחבר ישירות למסך בלי כל מיני מתאמים.

לגבי הממיר - אין לי מושג אם ניתן בכלל לחבר אותו למסך. לא יודע באיזה ממיר מדובר ומהן היציאות שלו.

לגבי איכות הצפייה - לא ידוע לי לטוב ולרע. לא התנסיתי בזה.

בכל מקרה -תתחדש.

עריכה: טעות שלי. למסך יש גם כניסת SVIDEO.

תודה לנועם על התיקון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל עלייך להבין שבכל מה שנוגע לענייני והמסך הנ"ל, יש לו רק כניסת RCA אחת סטנדרטית - אז תכוון לשם.

אם אתה הולך לקנות כרטיס מומלץ שתהיה לו יציאת RCA שתוכל לחבר ישירות למסך בלי כל מיני מתאמים.

זה לא נכון, יש לו גם S-Video ויש ממירים עם S-Video

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון, יש לו גם S-Video ויש ממירים עם S-Video

תשמע, אני יושב מול המסך הנ"ל בעבודה, ולפי מיטב זיכרוני לא ראיתי אצלו יציאת S-VIDEO...

מצד שני, יכול מאוד להיות שאני פשוט לא זוכר (מה גם שאתרים שונים טוענים שהצדק איתך).

מבטיח לבדוק שוב ולעדכן מחר - אם הצדק איתך, אז כמובן שאני חוזר בי. שימוש ב-S-VIDEO יהיה גם הוא אופציה מצויינת.

אעדכן מחר, ותודה על התיקון בינתיים.

עריכה: כרגע ביקשתי שיבדקו...ואתה צודק נועם. סליחה על ההטעייה.

למסך הזה יש גם כניסת SVIDEO, אז פותח הת'רד - זאת גם אופצייה (מקווה שעוד לא רכשת כרטיס רק על פי דבריי...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה לא ממש קשור,אבל עדיין

מישהו יודע מה הסיבה למחיר הגבוה שלו? זה בגלל מכס? כי הייתי באתר שלהם ניסיתי להבין אם הם לוקחים מס נוסף על ה2007WFP ....בלאגן של אתר

גבוה? אתה צוחק? המחיר שלו יותר משתלם ומקנה לכסף את התמורה הכי טובה מבין כל המסכים.

תראה את המחיר שלו בארה"ב ואת המחיר שלו כאן, ולעומת זאת קח מסך אחר ותשווה ותראה שהמחיר שלו ממש נמוך.

וכן על המסך הזה לוקחים מכס כי הוא יכול לשמש כטלויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשרציתי לקנות את המסך שלי בחנות זו לפני שבועיים הם אמרו שהם לא מתחייבים לפאנל וכל מי שקנה בחנות את המסך קיבל עם הפאנל הזה

ואין אפשרות לבדוק פיקסלים שרופים בחנות כי היבואן לא מסכים שהם יפתחו את הקופסה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשרציתי לקנות את המסך שלי בחנות זו לפני שבועיים הם אמרו שהם לא מתחייבים לפאנל וכל מי שקנה בחנות את המסך קיבל עם הפאנל הזה

ואין אפשרות לבדוק פיקסלים שרופים בחנות כי היבואן לא מסכים שהם יפתחו את הקופסה

לא כל חנות מתחייבת, לכן עדיף לקנות מחנות שמתחייבת לסוג הפאנל כמו פנדה ונראה לי עוד אחת בפ"ת (IQPC נראה לי).

ושוב, יש חנויות שמאפשרות לבדוק פיקסלים מתים במעבדת החנות לאחר הקנייה שלך כמו פנדה בסניף שלהם בב"ש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...