אוףף אני לא יודע מה לעשוותת - להתנדב לצבא או לא? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוףף אני לא יודע מה לעשוותת - להתנדב לצבא או לא?

UltraWaveMUSA

Recommended Posts

אז מה שאתה אומר זה שכדאי ללכת לצבא בשביל שאני אוכל חרא כ"כ מסריח ככה שיהיה לי יותר קל לאכול את החרא של החיים האמיתיים? דיי הזוי, לא?!

ויש 1001 עבודות אבל אמרו לי שבגלל שאני מתנדב לזמן מוקצב ואפילו רק בגלל שאני מתנדב, הצבא לא ישקיע עלי כסף וישלח אותי לקורסים כדי שאני אלמד משהו אלא סתם ישים אותי בתפקיד מעפן שלא צריך לעבור בשבילו הכשרה מוקדמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

צה"ל זה חרא נטו...אתה אוכל חרא, לא יודע מאיפה שמעת שיש שם זיונים וצחוקים חופשי,אבל עד שאתה מגיע לסדיר [AKA-בית זונות],אתה עובר מספיק טלאות בדרך...אם תתנדב,סביר להניח שתקבל תפקיד בלאי ותשרת עם ג'ובניקים מעפנים...

אני מסכים איתו כאן..אל תדמיין דברים שבאו ישר מתוך כי זה לא זה

הצבא הוא גוף מגושם מאוד -מבחינת הפרט

במקומך הייתי מתנדב לבצא אבל רק מסיבות אישיות (סליחה הרצל :xyxthumbs:)

נסיון -בצבא תוכל ללמוד הרבה דברים (לאו דווקא על נשקים) שבאזרחות הם לא כל כך נגישים וזה חשוב מאוד

עכשיו אחרי אני יכול לומר לך ש -3 שנים זה הרבה יותר מדי...מיצינו לעזעזל (וזה רק מבחינת הפרט.. לכל החברה הציוניים והאיכותיים שבנו שמעקמים ת'אף)

אם תוכל להתנדב לחצי שנה (עם אופציה ליותר אם תרצה ועם אופציה לברוח אם תתחרט) אני ממליץ שתנסה

ויש 1001 עבודות אבל אמרו לי שבגלל שאני מתנדב לזמן מוקצב ואפילו רק בגלל שאני מתנדב, הצבא לא ישקיע עלי כסף וישלח אותי לקורסים כדי שאני אלמד משהו אלא סתם ישים אותי בתפקיד מעפן שלא צריך לעבור בשבילו הכשרה מוקדמת.

אם זה המקרה -תוותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהיה בן אדם טוב זה הרבה יותר יעזור מהשירות שהוא יעשה :xyxthumbs:

בקשר לזה שלא יקחו אותו לעבודה אני זוכר מהפעם האחרונה שהתעסקתי בחוקים(אזרחות)אז למעסיק אין זכות לא לשכור מישהו בגלל שהוא לא שירת בצבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום כבוד, ולא חוויה. (ובטח לאחד שישלחו להיות מש"ק חתולים כי הצבא יפחד שהוא יחלה)

זיונים חופשי? כן, יזיינו אותך חופשי חופשי.

צא מהסרט - לא רוצים אותך בצה"ל? מעולה!

לך תעשה משהו אחר.

מסכים בלב שלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תלמד,תוציא תואר,שתיהיה לך עבודה טובה ותתחיל את החיים שלך.

צבא זה בזבוז של 3 שנים,ואם לא היתי חייב ללכת לא היתי הולך.

נכון אתה אוכל חרא אבל בצבא יש גם דברים טובים,אבל יותר טוב להוציא תואר בגיל צעיר ולקבל כמה שיותר נסיון.

למשל לא נכנסת לצבא ויש לך תואר בעריכת ווידאו או משהו,ועוד אדם שרק יצא מהצבא ועשה תואר,יש לך יותר נסיון ממנו,ובדוגרי שתבוא לחפש עבודה,יקחו אותך כי אתה זה עם היותר נסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה שאתה אומר זה שכדאי ללכת לצבא בשביל שאני אוכל חרא כ"כ מסריח ככה שיהיה לי יותר קל לאכול את החרא של החיים האמיתיים? דיי הזוי, לא?!

הזוי חכה שתראה מה החיים צופנים לך

זה רק אני או שאף אחד לא דיבר פה על הפן של השירות למדינה והעזרה? בין אם זה תפקיד בכיר ומשמעותי או קטן ושולי, זו עדיין עזרה למדינה שלך.

על זה כבר כולם הבינו שאין על מה לדבר

תהיה בן אדם טוב זה הרבה יותר יעזור מהשירות שהוא יעשה :xyxthumbs:

בקשר לזה שלא יקחו אותו לעבודה אני זוכר מהפעם האחרונה שהתעסקתי בחוקים(אזרחות)אז למעסיק [glow=red,2,300]אין זכות [/glow] לא לשכור מישהו בגלל שהוא לא שירת בצבא.

אף אחד גם לא יכול לחייב אותו להעסיק מישהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופורטוניסטים נמאסתם!!!

עברתי על כל התגובות בדיון הזה- וכולם מתעסקות ב"מה ייצא לך מזה".

גם כותב הדיון בעצמו- מדבר על מה שהוא יקבל מהשירות ועל מה שייצא לו משירות מקוצר.

די. פשוט נמאס.

הצבא הוא העוגן שמחזיק את המדינה הזו. בלי הצבא- העסק פה יקרוס.

מי שמבין את חשיבות המדינה הזו (שהיא, למרות כל הרע- היחידה שיש לנו)

מבין שהחשוב הוא עצם השירות, והשמירה על הקונצנזוס- משרתים בצבא, בלי תנאים.

אם צה"ל יהפוך מצבא העם- לצבא חצי עם, הוא יתפורר, ואנחנו נעלם.

פותח הדיון- אני מבין שאתה סובל מבעיה רפואית ושוחררת משירות חובה. בניגוד למה שאומרים לך פה-

לא תהיה לך שום בעיה להשתלב במגזר העסקי גם בלי שתשרת בצבא,

ואפילו תצא עם פור של כמה שנים על פראיירים כמוני- שמאמינים שהאתוס הציוני לא מת.

תעשה את השיקולים שלך- ולא חייב שיהיו שיקוליים אישיים וצרים. רצוי להסתכל קצת מעבר.

מבחינתי- מתשמטים משירות, גם אלו שקיבלו פטור (כל עוד לא השלימו את מחויבותם למדינה בדרכים אחרות, שירות לאומי למשל...)

הם נפולת של נימושות, חבורה של פרזיטים אוכלי חינם.

טוב היתה עושה החברה אם היתה מסמנת את אלה באות קין.

מבחינתי בכל מקרה- הם מסומנים.

מקווה שגרמתי לך לחשוב קצת אחרת. נדב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתיכת מטומטם.

גם החרדים צריכים לשרת. וצריך למצוא פתרון גם למליון ערבים אוכלי חינם שיושבים כאן ולא תורמים בכלום (יכול להיות שזה בכלל לא מקומם).

אם אתה מדבר על "כל אחד לעצמו"- אז אפשר לסגור את המדינה ולעבור לקנדה. אני לא אשרת בצבא בשביל עצמי- אלא בשביל העם והמדינה.

מכיוון שלדעתי יש הצדקה מספיק טובה לקיום המדינה הזו- אז כדאי שנתחיל לחשוב איך אנחנו יוצרים כולנו, ולא להיות ראש קטן-

איש איש לעצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הת'ארד ,

אני ממש לא ממליץ לך להתנדב לצבא. טעות מרה.

בוא אני אתן לך דוגמא , התגייסתי לפני שנה כמעט , עשיתי טירונות 03 בשבטה , אח"כ קורס חילוץ 05 בצריפין. אח"כ היה לי השלמה לרובאי ל05 , עליתי לקווים (מחנה עופר , וחברון) . חייתי בפחד שיתקיפו את המוצב שהייתי בו בזמן שהייתי בחברון. היו לי (ועדיין יש לי) בעיות שינה דיי קשות , ביקשתי קב"ן , סיפרתי לו על המצוקה שלי , שאני לא מוצא את עצמי בפלוגה הקרבית , שאני ממשפחה של 3 חללי צה"ל ואני לא מעוניין לסכן את החיים שלי בשום דרך. הקב"ן הוציא אותי מהפלוגה הקרבית על 45 נפשי , פסול קורסים , פסול מילואים ועוד חרא..

אח"כ עברתי לשרת קרוב מאוד לבית (גם ככה יש לי קל"ב) ,הכל היה בסדר , עד שהחליטו לעלות לי על העצבים ולטמטם אותי . בנתיים אני מנזה לשרוד , ומאיים בנפקדות ( זה איכשהו עובד .. ) והרוחות נרגעים.

אני ממליץ לך , לא להכנס למסגרת הזאתי בשום פנים ואופן , זו תהיה הטעות של החיים שלך. אבל אני לא יכול להכנס לך למחשבות ולסדר לך אותם איך שאני רוצה , אתה צריך לעשות את זה . ואם קראת את כל מה שכתבתי עד עכשיו , אני מקווה שהבנת את העוול הכבד שהצבא עשה לי . בנתיים אני חושב לצאת לגמרי . אולי זה יישתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה?

תתנדב, לא יתאים לך? תפסיק

זה היופי בהתנדבות, תמיד אפשר לעשות התרת התנדבות

אמנם אומרים "דנים בבקשה וזה רק אם חלה התדרדרות במצב הבריאותי"

בת'כלס, תוך כמה ימים אתה בחוץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל להתנדב לשנה, זה לא סוף העולם.

ואת הסיפור של Asaf.Y אני רואה מדי יום - במקום 3 הוא יצא ב-4 אחר הצהריים. ומאיים להיות נפקד ולהחריב את העולם, בכיין...

אספר לך גם משהו. למדתי על חשבון בתוכנית שמחתימה אותי לשנתיים קבע ומשלמת לי על 80% על הלימודים להנדסאי.

הגעתי לצבא והכשירו אותי כטכנאי טילים - הכל טוב ויפה אבל כלל לא קשור למקצוע אותו למדתי למרות שהבטיחו לי שאעסוק במקצוע (אני הנדסאי אלקטרוניקה). במקום זה עסקתי בעבודות פיסיות, איזה מלחם ואיזה בדיל, תיכנות? ממש...

אז נכנסתי למסגרת הצבאית מבואס מוות... עצמי חייל טוב ולא מנסה להוליך שולל את המערכת או משהו ונשלחתי לבסיס פתוח של "ג'ובניקים"...

וזה מקום לא טוב, כל אחד דואג לתחת שלו, ואנשים דופקים אחד את השני עם שמירות ואיך לא - בדיוק לבסיס כזה תגיע אם תהיה מתנדב.

כיום אני אחרי שנתיים אותו חייל טוב ולא שייך - בגלל שאני בן יחיד לא לקחו אותי לקרבי וזרקו אותי בבסיס כזה ומדי יום אני סובל ממנו.

מה השגתי? מספר אותות הצטיינות (לא אפרט). כי אני טוב? או כי השאר על הפנים... זה יהיה המקום שלך אם תתגייס וזה לא שווה את זה לדעתי. מה עוד? אני מודה, אני לא אוהב מתנדבים, הם עושים שנה-שנתיים, מוציאים פטור מהשרוול על כל דבר ותוך שיחה עם ה"אחראי" מצליחים להתחמק מעונשים ומכל תורנות או מלהישאר אחרי 2. לצד אנשים כאלה לא נוח לי לשרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...