אוףף אני לא יודע מה לעשוותת - להתנדב לצבא או לא? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוףף אני לא יודע מה לעשוותת - להתנדב לצבא או לא?

UltraWaveMUSA

Recommended Posts

לא בהכרח... ש אפשרות להתנדב לתפקיד מסויים ולא להיות סתם עובד רס"ר... אני מכיר אנשים שהתנדבו לממר"מ (למרות פטור רפואי), ולתפקידים מקצועיים אחרים ...

הכי טוב זה ללכת למדור קד"צ ולשאול אם יש אפשרות להתנדב ליחידה מקצועית כלשהי ולהיות בתפקיד מוגדר ומשמעותי...

הבעיה היא שאני לא רוצה להתנדב ליותר משנה... אני לא רוצה לבזבז גם יותר מידי זמן ולהוציא תואר ראשון ושני כמה שיותר מוקדם כי ככה גם יקבלו אותי ליותר מקומות והשכר יהיה גבוה יותר. גם לא היה אכפת לי מהשנים הייתי מתנדב כבר לקרבי לאחת מהיחידות המיוחדות [כן, יש לי אפשרות כזאת אם אני אחליט שאני מוכן לזה.. אבל זה כרוך בהמון ויתורים והסכמים שהצבא לא לוקח עלי אחריות שזה דפקט אחד גדול]

בקשר למקומות עבודה - מנסיון, אחי קיבלת המון צלשים בדובר צהל וסיים כחייל מצטיין של איזה משהו שם וכשהוא הולך לעבודות הוא לא מזכיר את זה גם.. אפשר לנגב עם זה את התחת למה לחברות לא אכפת מה עשית בצבא, אכפת להן מה הציונים שלך ואיך אתה מתפקד. כבר לא מסתכלים על זה ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה הטעם להיות בן אדם מפגר ולא לקרא מה שבן אדם אחר רושם?

יש לי פטור רפואי מוצדק ואני חושב על להתנדב, אדיוט.

תסתכל על איך שאתה מתבטא.

עם גישה כזאת אתה לא תגיע רחוק.

לצערי הרב זה לא נכון.

היום בחברות לפעמים מעדיפים מישהו שלא יבריז להם למילואים.

אני רואה בשירות צבאי חובה וגם זכות לשרת את המדינה ובשרות מילואים אני רואה נופש מעבודה ;D

אני מדבר בעיקר על חברות ממשלתיות. בגלל זה כתבתי חברות שמכבדות את עצמן, למרות שגם חברות מעדיפות עובדים בעלי שירות צבאי.

מעסיק מעוניין לראות אדם אשר חווה את החוויה הצבאית, אדם אשר התבגר במהלך שירותו ואדם ממושמע. פותח הדיון הזה נשמע כמו עוד ערס ממוצע, למרבה הצער.

בקשר למקומות עבודה - מנסיון, אחי קיבלת המון צלשים בדובר צהל וסיים כחייל מצטיין של איזה משהו שם וכשהוא הולך לעבודות הוא לא מזכיר את זה גם.. אפשר לנגב עם זה את התחת למה לחברות לא אכפת מה עשית בצבא, אכפת להן מה הציונים שלך ואיך אתה מתפקד. כבר לא מסתכלים על זה ככה

מניסיון, הם כן. תצא מהסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאני לא רוצה להתנדב ליותר משנה... אני לא רוצה לבזבז גם יותר מידי זמן ולהוציא תואר ראשון ושני כמה שיותר מוקדם כי ככה גם יקבלו אותי ליותר מקומות והשכר יהיה גבוה יותר. גם לא היה אכפת לי מהשנים הייתי מתנדב כבר לקרבי לאחת מהיחידות המיוחדות [כן, יש לי אפשרות כזאת אם אני אחליט שאני מוכן לזה.. אבל זה כרוך בהמון ויתורים והסכמים שהצבא לא לוקח עלי אחריות שזה דפקט אחד גדול]

שוב: לך למדור קד"צ ותשאל מה האופציות שלך...

ועל מה אח שלך קיבל את הצל"שים, ובמה הוא ניסה למצוא עבודה (באותו התחום?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל על איך שאתה מתבטא.

עם גישה כזאת אתה לא תגיע רחוק.

אני מדבר בעיקר על חברות ממשלתיות. בגלל זה כתבתי חברות שמכבדות את עצמן, למרות שגם חברות מעדיפות עובדים בעלי שירות צבאי.

מעסיק מעוניין לראות אדם אשר חווה את החוויה הצבאית, אדם אשר התבגר במהלך שירותו ואדם ממושמע. פותח הדיון הזה נשמע כמו עוד ערס ממוצע, למרבה הצער.

ערס ממוצע שסיים 12 שנות לימוד בתור אחד מתוך שלושת המצטיינים של השכבה וקיבל מדליה מראש העיר.

לפני שאתה מדבר פה ומרים את האף הקטן שלך, בדוק בבקשה עם מי אתה מדבר.

עצבן אותי שאני חושב על התנדבות ואתה קורא לי משתמט - זה פוגע. לפני שאתה פותח את הפה הקטן שלך, תעשה לעצמך טוב ותקרא מה שאחרים כותבים. אם אני לא טועה, זו הייתה השורה הראשונה בדיון.[br]פורסם בתאריך: 30.07.2007 בשעה 19:33:20

שוב: לך למדור קד"צ ותשאל מה האופציות שלך...

ועל מה אח שלך קיבל את הצל"שים, ובמה הוא ניסה למצוא עבודה (באותו התחום?)

דובר צהל - הוא לומד משפטים ויחסים בינלאומיים

ד"א, אתה רוצה להגיד לי שמקום עבודה "מכובד" לא ייקבל אותי בגלל בעיה רפואית? נשמע לי מאוד הזוי

הרי זה לא שיצאתי בדרך לא חוקית מהצבא - קיבלתי פטור מוצדק רפואי מהצבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז מה הקשר בין הצלש"ים לזה שהוא עו"ד?

אם הוא הייה בתפקיד בכיר וקיבל צלש"ים על דברים גדולים שהוא עשה, אז זה הייה עוזר לו (בכלל, מי אמר שצלש"ים אמורים לעזור במציאת עבודה?)

וזה צריך להיות "פה גדול"... לא "קטן"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח איזה דיון "ציוני" הרצל בטוח "מתענג" בקבר

לדעתי יש לך הזדמנות של פעם בחיים להרגיש מה זה ומה זה טירונות וכל מה שמסביב

וואללה זה כולה שנה תאמין לי אתה לא תרגיש תזמן

מקסימום תסיים תואר שני בגיל צעיר+שנה

אתה לא תמות מזה

אבל חוויה של זה פעם בחיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה צריך להיות "פה גדול"... לא "קטן"...

דווקא התחלתי לחבב אותך, אתה מאוד מסייע לי.

התכוונתי למה שהתכוונתי הכוונה בקטן פה היא הכוונה ל"עלוב". בבקשה בלי התחכמויות, לא נכנסתי לכאן כדי לריב או להתווכח, במיוחד לא על שטויות כאלה.

זה לא צלשים אני לא ממש מבין שום דבר בקטע של הצבא.. הוא סיים כחייל המצטיין וקיבל כל מיני דברים .. הוא היה בתפקיד בכיר שם ועדיין נעזרים בו אבל זה לא עזר לו - הוא בעצמו אמר לי את זה היום.

the big - חשבתי על זה אבל עשו לי שטיפת מוח שכל מה שאני אעשה שם זה להיות פקיד ושאין שום חוויה בזה..

אם הייתי הולך לקרבי, זה משהו אחר. אבל בגלל שאני הולך לשנה אחת זה בלתי אפשרי.

איפה היית בצבא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צה"ל זה חרא נטו...אתה אוכל חרא, לא יודע מאיפה שמעת שיש שם זיונים וצחוקים חופשי,אבל עד שאתה מגיע לסדיר [AKA-בית זונות],אתה עובר מספיק טלאות בדרך...אם תתנדב,סביר להניח שתקבל תפקיד בלאי ותשרת עם ג'ובניקים מעפנים...

ועם כל החרא שבדבר ועם כל העובדה שאין בזה שום יתרון, אם אתה היית אני, הייתי הולך להתנדב לצה"ל בלי להסס.

למה? לא יודע...תחושות פנימיות כנראה

אני לא סובל את המערכת שאני משרת בה,אבל בכל זאת,אני מרגיש שאני חייב לתרום את חלקי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערס ממוצע שסיים 12 שנות לימוד בתור אחד מתוך שלושת המצטיינים של השכבה וקיבל מדליה מראש העיר.

לפני שאתה מדבר פה ומרים את האף הקטן שלך, בדוק בבקשה עם מי אתה מדבר.

עצבן אותי שאני חושב על התנדבות ואתה קורא לי משתמט - זה פוגע. לפני שאתה פותח את הפה הקטן שלך, תעשה לעצמך טוב ותקרא מה שאחרים כותבים. אם אני לא טועה, זו הייתה השורה הראשונה בדיון.

מה הקשר?

לימודים בבית ספר הם לא פרמטר לשום דבר. קיימים מספיק טיפשים בעולם הזה שסיימו בית ספר בהצטיינות, עשו דוקטורט ועכשיו מנהלים חברות גדולות.

אם פגעתי בך בכך שכתבתי שאתה משתמט, אני מתנצל. ערכתי את ההודעה.

מה שניסיתי להעביר זה שהצבא זה לא עוד מקום שבו אתה "סתם מבלה" 3 שנים, זה מקום שבו אתה עובר תהליך של התבגרות. תאר לך איך הייתה נראית המדינה שלנו אם אף אחד לא היה עושה שירות צבאי. ולכן, אני מאמין שכל אחד חייב לעבור את השירות הזה, בין אם הוא רוצה או לא רוצה, ולא משנה מה המניעים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, בשביל זה יש גם מערכת של חוקים שמחייבת כל אזרח להתגייס. אבל מה אזרח שהצבא החליט שהוא לא מוכן להתחייב עליו ולא רוצה לגייס אותו יעשה? יתנדב?

כל כך הרבה אנשים אמרו לי שהם היו מתים לא להתגייס. תבין שאבא שלי עם הרקע הצבאי שלו אמר לי לא להתגייס, אחי עם הרקע הצבאי שלו אמר לי לא להתגייס וכך גם אחותי [שגם היא בצבא] אז אני לא יודע כבר למי להקשיב ומה לעשות...

איזה תהליך התבגרות אני אקבל מזה שאני אלך להיות פקיד ו"ישימו עלי זין"? אני יכול להבין את הטענות בעניין התגייסות לקרבי אבל למשהו אחר..? קשה לי עם זה

עריכה :

מעריך את ההתנצלות :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מנסה להתקבל ממר"ם , אם לאו , לא מתגייס ,

וכל אלו חושבים שאני לא ציוני , אז שיגישו תלונה נגד סא"ל ים ו אל"מ ים שהחליטו שאין צורך לגייס אותו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצם העובדה שתתגייס לצה"ל ותשנה לחלוטין את המסגרת בה אתה החי, את המראה שלך, תעסוק בתוך מערכת עם חוקים ומשמעת שונה מכל מה שמכיר, זה דבר מבגר בפני עצמו...עד כמה זה מבגר להיות פקיד? אני לא יודע...

מה שאני כן יודע, שמאז שהתגייסתי זכיתי לראות כלכך הרבה דברים ולעשות כלכך הרבה דברים [שאת חלקים אני מעדיף לשכוח], שבחיים, אבל בחיים לא היה יוצא לי לעשות בשום מקום אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממר"ם זה המחשבים?

זה לא ממש יעזור לי בעתיד.. אני לא מתכוון להכנס לתחום המחשבים בעתיד אלא לתחום הביו- הכימיה והכלכלה [לפחות ככה התכנונים]

TombcatZ 2 - באיזה תפקיד אתה? אני מניח שבקרבי

אם יגייסו אותי אני 99% אהיה קרוב לבית שזה אומר שאני בכל מקרה אחזור כל יום הביתה :-\ - מנגד, אם זה היה קרבי, זה לא היה משנה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלל ברזל (שאני המצאתי )

"צה"ל הוא הביה"ס הכי גדול והכי מקצועי לקומבינות"

עוד לא הגעתי למסקנה סופית האם הישראלים קומבינטורים בגלל הצבא

או שהצבא מקומבן בגלל הישראלים.

אבל מה שחשוב ששמה לומדים מה זה החיים האמיתיים

ככה שאם לא תהיה שם לא תלמד להסתדר בחיים בעצמך

זאתי דעתי מניסיון אישי

עצם העובדה שתתגייס לצה"ל ותשנה לחלוטין את המסגרת בה אתה החי, את המראה שלך, תעסוק בתוך מערכת עם חוקים ומשמעת שונה מכל מה שמכיר, זה דבר מבגר בפני עצמו...עד כמה זה מבגר להיות פקיד? אני לא יודע...

מה שאני כן יודע, שמאז שהתגייסתי זכיתי לראות כלכך הרבה דברים ולעשות כלכך הרבה דברים [שאת חלקים אני מעדיף לשכוח], שבחיים, אבל בחיים לא היה יוצא לי לעשות בשום מקום אחר...

אלו מילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה תהליך התבגרות אני אקבל מזה שאני אלך להיות פקיד ו"ישימו עלי זין"? אני יכול להבין את הטענות בעניין התגייסות לקרבי אבל למשהו אחר..? קשה לי עם זה

א. לקחת דוגמא קיצונית. מי אמר שאתה תלך להיות פקיד? יש 1001 עבודות שונות בצבא.

ב. כאשר תתחיל לעבוד בעבודה מסודרת, וגם בחיים, אתה לבטח תפגוש הרבה בוסים ואנשים ש"ישימו עליך זין". באיזשהו שלב אתה תצטרך להתרגל למצב הזה, והשירות הצבאי יכול רק לרכך את המכה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...