כמה שאלות לפני קניית VP930 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לפני קניית VP930

Recommended Posts

שלום,

אני מתכוון לקנות את VP930 בתור מסך לשימוש ביתי כללי - רוב הזמן טקסט ולפעמים , אבל לא משחקי FPS.

קראתי קצת סקירות ודפדפתי בפורום ונראה שבאופן כללי מדובר במסך מומלץ.

האם זה נכון שהגירסה החדשה ביותר שלו היא REV 3? כשקונים את המסך, איפה צריך להסתכל כדי לבדוק את הגירסה?

האם מישהו מכיר מקום בארץ ששם אותו בתצוגה? קשה לי לקנות על עיוור.. :-\

האם יש נקודות או חולשות מסוימות בדגם הזה שחשוב לשים לב אליהן?

האם מי שקונה מסתכן ב-sample variance בנוגע ל-backlight bleeding?

איך עומק הצבע השחור ב VP930 בהשוואה לדל 2007?

אם יש עצות נוספות אשמח לשמוע. בעבר עזרתם לי לבחור בסמסונג 730B, מסך איכותי ונחמד במבט לאחור (למרות שהוא TN), וזו הזדמנות לומר שוב תודה. אני מקווה שתוכלו לעזור לי גם הפעם להיסגר על הקנייה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הגירסה האחרונה היא אכן 03 ואין מצב לקבל גירסה אחרת(תאמין לי ניסיתי :lol:)

2. לא, מספר אנשים טוענים שבבאג נתנו להם לראות את המסך לפני הקניה.

3. הנקודה הכי חשלה של ה VP930 זה ה OSD הדפוק שלו ואחרי זה הנטיה לדליפות אור.

4. כל מסך שונה בנוגע לדליפת אור, בחלט חלק הציגו בעבר את אפקט ה"איקס" המפורסם ואחרים אחידים מאוד.

5. טוב יותר, מדובר על מסך עם פאנל VA שבין יתרונותיו עומק השחור ויחס ניגודיות גבוה.

6. אם אתה משחק פחות הייתי ממליץ לשקול את ה 971P של סאמסונג, אתה יכול לראות אותו באופיס דיפו ומבחינת

איכות תצוגה ודיוק צבעים הוא מתעלה על ה VP930.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, תודה על התגובה. :)

ראיתי את 971P בסניף דיפו פ"ת.

קצת קשה לקבל רושם מדויק לגבי איכות התמונה, כי המסך מחובר דרך מפצל VGA (לא אופטימלי...), אבל היא בהחלט נראתה יפה, זה מסך שכיף להביט בו.

יש שני דברים שמפריעים לי לגבי 971P, לא מספיק כדי לפסול אותו לחלוטין אבל מספיק כדי להעדיף את VP930, אני חושב.

הדבר הראשון זה שאין OSD וחייבים להשתמש בתוכנה קניינית, וזה פותח פתח לכל מיני בעיות תאימות והתנגשויות ודברים כאלה. במציאות, יש בעיות?

הדבר השני זה שאנשים לא מפסיקים להדגיש שהמסך מתאים רק לעבודה "סטטית". זה לא משאיר בחוץ גם סרטים? זה נשמע כאילו ברגע שהדברים מתחילים לזוז הכל נמרח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 971P לא מתאים למשחקי FPS מהירים כמו UT2004 או CS אבל למשחקים רגילים וסרטים הוא מצוין

ונותן עומק שחור הרבה יותר טוב מה VP930.

בקשר ל OSD זה גם לא בעיה כי אמנם ל 971P אין OSD אבל ה OSD ב VP930 דיי מחורבן, אמנם זה לא אמור להשפיע עליך

כי גם ככה אין לך מכייל חומרתי אבל זה יכול להיות בעייתי לאנשים מסוימים.

בכל מקרה בקשר ל 971P לא חייבים להתקין את התוכנה הגרועה של סאמסונג, ניתן להתקין SOFTMCCS ולהישתמש בה בשביל

לשלוט במסך, מנסיון זה עובד מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על הטיפ לגבי SOFTMCCS. אגב, ניסיתי אותה כאן והיא עבדה עם 730B. נראה שהמסכים חולקים סט פקודות סטנדרטי.

עוד מישהו מסכים ש 971P מתאים לסרטים?

בחזרה ל-VP930, חיפשתי קצת פה ושם ונראה לי שאכן אין אותו בתצוגה. אם יש בפורום מישהו שקנה את המסך ולא יתנגד שאבקר אצלו, אשמח מאוד להזמנה. אני תושב המרכז אבל לא אכפת לי לנסוע קצת רחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...