אני זקוק לייעוץ קל בנעיניין שירות צבאי - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני זקוק לייעוץ קל בנעיניין שירות צבאי

the kooks

Recommended Posts

אז זהו... שהוא גג יתחזק אותם.

לעשות למחשב או למחשב טקטי ריסט ואז להגדיר כמה פונקציות זה לא הכי הייטק. אומנם זה קצת יותר נעים ומכובד מלשמן מנועים אבל בין זה לבין תעשיית ההייטק יש שנות אור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תפסיקו להאכיל אותו בסרטים,הבנאדם הולך להיות קרבי במערך המתנייע (כפי שנאמר,שריון תוחנים נ"מ)

כאילו שהצבא שואל אותו לאן הוא יגיע. רוצה לא להיות קרבי? בעיה שלך,לך תוריד פרופיל או תעשה בעיות. הדרך השנייה עוברת בכלא הצבאי לתשומת לבך.

לווא דווקא. כשהתגייסתי סירבתי פינוי כדי ללכת לגולני. שמו אותי עם עוד מסורבי פינוי שהיו במעצר בבקום. האנשים ששמו

אותי איתם סירבו מסיבה אחרת -הם לא רצו ללכת לשירות קרבי. רובם היו שם (במעצר בקו"ם) משהו כמו חודש. בתום שלושת

ימי ההמתנה שלי עד המעבר לחטיבה הספקתי לראות את חלקם הגדול מקבל את מבוקשם ומתגייס כג'ובניק.

תשמע, אני לא תומך בזה, אבל זה עדיף מאשר שלא ילכו לצבא בכלל. בכלל אני לא יכול להאשים אותם בזה שהם לא רוצים להיות תומכי

לחימה בשריון\תותחנים. וזה שהמצב הוא כזה זה אשמת הצבא, בכך שהזניח את זרוע היבשה. לא צריך להקשיח את הקרטרייונים לשחרור

חיילים מהצבא, צריך לגרום להם לרצות להשאר. אבל הצבא שלנו נשלט ע"י לא האנשים המבריקים בעולם... ואת זה כבר תגלה לבד.

אם אתה לא תרצה ללכת לאן שישלחו אותך, תסרב פינוי, רוב הסיכויים שלא יכניסו אותך לכלא, רק תדאג שתהיה לך סיבה יותר טובה מ'לא בא לי'.

ובקשר לחומר צבאי... כל אחד ככה עד שהוא מתגייס, זה כל הקטע. בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"קורס" זה לרוב לחיילים לא קרביים, תותחנים נ"מ וכל השאר בסגנון הקורס שלהם זה הטירונות (ההכשרה)

לא נכון, מפעילי מכ"מ בשני החילות האלה עוברים 03 ויוצאים לקורס ויש עוד מספיק דוגמאות יש קורסים בצבא לכל דבר לא רק לג'ובניקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד אני חייב להגיד בתור חייל בעצמי

אף אחד לא חושב שהוא חומר צבאי, רובנו באמת לא, אבל הצבא כבר יהפוך אותך לחומר הנכון (אלא אם כן אתה תיהיה ג'ובניק מת שעושה טירונות במחנה 80 וכו'...)

כל היחידות מתאימות את החייל אליהן, אני לא מדבר רק על הקרביים (אני בטח לא מדבר על ג'ובניקים) אבל אתה תסתדר

החשוב הוא הרצון שלך לשרת, אחרי זה אתה תסתדר

ועוד דבר אחד

בתור חייל עם כומתה כחולה, אם אומרים לך משטרה צבאית פשוט תגיד לא, אל תכנע ללחץ החברתי פשוט תגיד לא (נכון שזה נשמע כמו פרסומת נגד עישון?)

החייל שלי אולי מוגדר כג'ובניקים (חלקו באמת כזה) אבל רובנו טוחנים יותר מדי (את המעברים אצלנו היו צריכים להגדיר כקרביים מזמן) :police: = :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,

אני אנסה להוריג פרופיל הבנתי שמחר אני אעד לאין אני משובץ...

אבא שלי מכיר רופא בצבא במילואים ואולי הוא יכול לעזור לי בזה..

נמשיך את הת'דר מחר או שאני אדע עוד כרגע אין מה להוסיף נכון:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת פרק הזמן בו אתה אמור לקבל שיבוץ. זה מה שהיה לי בזמנו :)

סתם, במקרה מחר אני מתגייס לשריון ואם זה יהיה השיבוץ שלך ותהיה מעוניין לקבל חוות דעת מסויימת אני אשמח לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי איך שאתה נשמע תלך להוריד פרופיל....ותיהיה ג'ובניק בקרייה או משהו בסגנון :xyxthumbs:

ואני לא מבין מה העידוד בזה. גועל נפש. אין לי כוח לפתוח את זה להרצאה אבל המינימום האפשרי זה לא לעודד אותו,מי שיכול שיהיה קרבי זה לא שיש לנו שפע של קרביים...

ולכל אלה שיגידו שהוא יכול לתרום גם לא בתור לוחם,זה נכון אבל לפי איך שהוא מתבטא הוא לא בכיוון הנכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי איך שאתה נשמע תלך להוריד פרופיל....ותיהיה ג'ובניק בקרייה או משהו בסגנון :xyxthumbs:

אני הייתי ג'ובניק. ישבתי שלוש שנים במחסן/משרד. עשיתי את העבודה הבסיסית ותורניות. שבוע הבא אני משתחרר בתחושה של מה לעזאזל עשיתי שלוש שנים. אני לא ממליץ לאף אחד להשתחרר בכזאת תחושה.

שמע, נסה למצות את עצמך בצבא. אם לא תצליח צא על נפשי. ההשלכות של נפשי באזרחות זניחות. הכל עדיף על לבזבז שלוש שנים במסגרת בשביל לשים V.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל שאלה של מה אתה עושה ב 3 שנים האלה.........צריך לדעת איך לנצל אותן,אם זה לטובתך ואם זה לטובת הצבא!!!

ואם אתה באמת לא מוצא את המקום שלך אז תצא מהצבא, למרות שאינ חושב שזה חשוב לשרת בצבא ולתרום גם למדינה אבל איך שהכל מתנהל פה אני כבר לא בטוח שכדאי לתרום!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שיפרתי בגרויות במהלך הצבא. פגשתי אנשים. אספתי חוויות. גם זה משהו, אבל עדיין הייתי יכול להשיג הרבה יותר בתפקיד רציני. הגעתי לתפקיד בלאי רק בגלל שהקשבתי לאנשים שאמרו לי תעשה בית זונות. אז עשיתי בית זונות. מה קיבלתי מה זה? כלום. לא מקצוע, לא ניסיון, לא מוסר עבודה.

לפותח הדיון: תראה, קרבי לא מתאים לכל אחד. גם אני לא הייתי שורד דקה בטירונות קרבית. אבל אתה עדיין יכול להיות ג'ובניק שעושה משהו. נסה להיות ג'ובניק תורם. אל תהפוך לעוד אחד מהאפסים המפונקים שיושבים בקרייה, בקושי עושים משהו ובוכים כמה השירות שלהם קשה והמפקד אכזר רק בגלל שהוא אמר להגיע ב-9 בבוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני די חדש פה בכל הפורום הזה אבל שמע!

בתור אחד שהיה מפקד טירונים בצבא אני יכול להגיד לך שאם תגיע לקרבי ותעשה בעיות זה ממש לא יתן לך כלום גם בבאק"ום וגם ביחידה שתגיע אליה

כי ככל שתעשה דווקא ככה הצבא יעשה לך!

לכן אני מציע לך שתגיע לאן שתגיע וכנראה שפרופיל 72 זה לא יהיה גולני או משהו כזה... לכן בזמן הטירונות אל תראה רצון שאתה לא רוצה להיות שם או משהו כזה

פשוט תעשה כל הזמן פרצופים על זה שכואב לך פה כואב לך שם, ישלחו אותך לבדיקות וכל מיני כאלה ואז יכול לקרות אחד משני הדברים הבאים:

הבדיקות יעלו שאתה לא כשיר לתפקיד שנתנו לך ויעבירו אותך או שיורידו פרופיל וכאלה או שהמפקדים שלך יחשבו שאתה לא מתאים לתפקיד

מסיבות כאלה ואחרות וימצאו לך ויציעו לך כל מיני תפקידים כאלה ואחרים בחיל ואפילו מחוץ לחיל

מכיר את זה מניסיון אישי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שיפרתי בגרויות במהלך הצבא. פגשתי אנשים. אספתי חוויות. גם זה משהו, אבל עדיין הייתי יכול להשיג הרבה יותר בתפקיד רציני. הגעתי לתפקיד בלאי רק בגלל שהקשבתי לאנשים שאמרו לי תעשה בית זונות. אז עשיתי בית זונות. מה קיבלתי מה זה? כלום. לא מקצוע, לא ניסיון, לא מוסר עבודה.

לפותח הדיון: תראה, קרבי לא מתאים לכל אחד. גם אני לא הייתי שורד דקה בטירונות קרבית. אבל אתה עדיין יכול להיות ג'ובניק שעושה משהו. נסה להיות ג'ובניק תורם. אל תהפוך לעוד אחד מהאפסים המפונקים שיושבים בקרייה, בקושי עושים משהו ובוכים כמה השירות שלהם קשה והמפקד אכזר רק בגלל שהוא אמר להגיע ב-9 בבוקר.

מה יכלת לקבל יותר בתפקיד רציני?!

אני אישית התגייסתי עם מוטיבציה והעלתי פרופיל בשביל לא להיות מוגבל .... אבל אחרי הטירונות הבנתי לאן הגעתי ואני מצטער על זה שהעלתי פרופיל למרות שקיבלתי בסופו של דבר (בערך) שרציתי, אבל עדיין השרות שלי זה בזבוז זמן ובמקום לתרום לצבא/לעצמי אני לא עושה כלום. הצבא פשוט הוציא ממני את כל החשק לעשות משהו ואני מגיע כל בוקר סתם בשביל להעביר את הזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי:)

קראתי את מה שכתבתם, גם אם אהיה ג'בניק אני אתרום כמה שאוכל אני פשוט לא אהיה מסוגל לעמוד בטירונות וביצוע קרבי כי אני מכיר את עצמי כחלש אופי.

אז עדיף לי לקחת משהו ברמה נמוכה יותר ולעשות .

גם זאת סוג של תרומה.

בבקשה לא להגיב עד שאני אעדכן לגבי הפרפיל שלי שאני אמור לקבל ביום ראשון הזה או שני.

אני לא רוצה שהת'דר הזה יגיע בסוף השבוע ל 10 עמודים של חווית אישיות

תודה על התמיכה והעזרה

רוט סוף לעכשיו:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...