אני זקוק לייעוץ קל בנעיניין שירות צבאי - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני זקוק לייעוץ קל בנעיניין שירות צבאי

the kooks

Recommended Posts

שלום,

זמן רב לא כתבתי בפורום, אני אמור להתגייס בעוד כחודשים לשירות קרבי אף על פי שיש לי מעיין פחד מנשק.

ובעיות ברכים ויד שששברתי בשתי מקומות. ואני מקווה שהבעיותה אלה לא יחמירו עקב מאמץ רב בצבא.

יש לי פרופיל 72 אני לא יודע את הקב"ה שלי לא הצלחתי לברר עדיין אבל הבנתי שאני אדע ביום שלישי רביעי הזה.

במאנילה קיבלתי רק אפשריות קרביות וקד"צ נהיגה לא רציתי אף אחד מן המאפשריות הלוו אז סימיניתי לפי ההראות הכול 1-2

ואת מה שאני הכי רוצה ב 3 מיתוך 5 או 6 אני כבר לא זוכר.

אין לי ידע מיוחד בתחום כולשהו טכנאי במחשבים עסקתי טיפה אבל זה לא מספיק אני מניח.

מישהו יכול לעזור לי לתת לי כיוון קל לגבי מה אוכל לעשות לדעתו בשירות הצבאי מפני שאת הצבא במכתבים וטלפונים לא הצלחתי לתפוס.

בנוסף כל מי שעבר שירות צבאי עם פרופיל 72 שיתן לי קצת רקע על מה שהוא עשה(לא משנה באיזה חייל זה היה)

ועצות כלליות לגבי מה עליי להכין מראש

תודה מראש,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

72 זה שריון/תותחנים/נ"מ.

אלה יהיה הבחירות שלך עקב הפרופיל הנמוך.

"קורס" זה לרוב לחיילים לא קרביים, תותחנים נ"מ וכל השאר בסגנון הקורס שלהם זה הטירונות (ההכשרה)

טירונות ואימון מתקדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל אם אני רוצה לעשות משהו אחר אני לא ממש חומר צבאי בלשון המועטה..

רוצה זה מילה יפה.

או שתשאר לוחם, או שבגלל בעיות מצדך, דעת מפקדים או משהו אחר תפלט להיות תומך לחימה באותו חייל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתגייס לחיל הקשר \ תקשוב, אני אומר לך לא תתחרט - אחלה חברה אחלה עבודה מעניינת חבל על הזמן

לא איזה נהג או אפסנאי כזה - אתה תתעסק בהיי טק , מחשבים מערכות קשר מסובכות ומעניינות

בקיצור חוויה , אני אהבתי ועוד הרבה אנשים אוהבים את החיל הזה שווה לנסות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתגייס לחיל הקשר \ תקשוב, אני אומר לך לא תתחרט - אחלה חברה אחלה עבודה מעניינת חבל על הזמן

לא איזה נהג או אפסנאי כזה - אתה תתעסק בהיי טק , מחשבים מערכות קשר מסובכות ומעניינות

בקיצור חוויה , אני אהבתי ועוד הרבה אנשים אוהבים את החיל הזה שווה לנסות...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

היי-טק?! ROFL

חיל התקשוב נמצא עדיין בשנות ה-80 ורובן המוחלט של המערכות הוא מהשנים הללו (כמובן שישנו בשימוש גם ציוד ישן יותר, משנות ה-70 וה-60).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו להאכיל אותו בסרטים,הבנאדם הולך להיות קרבי במערך המתנייע (כפי שנאמר,שריון תוחנים נ"מ)

כאילו שהצבא שואל אותו לאן הוא יגיע. רוצה לא להיות קרבי? בעיה שלך,לך תוריד פרופיל או תעשה בעיות. הדרך השנייה עוברת בכלא הצבאי לתשומת לבך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

היי-טק?! ROFL

חיל התקשוב נמצא עדיין בשנות ה-80 ורובן המוחלט של המערכות הוא מהשנים הללו (כמובן שישנו בשימוש גם ציוד ישן יותר, משנות ה-70 וה-60).

לא צריך להגזים....

יש מערכות מאוד ישנות, לא אומר שלא.

אומנם הוא מיושן יותר מהשוק האזרחי, כי מה לעשות קשה להזיז את המכונה הלא משומנת הזאת, ויש מערכות קשר מאוד ישנות משנות ה80, אבל יש הרבה מאוד דברים שאת לא יודעים, והרבה מערכות שיש מאחורי הקלעים שהם באמת היי טק. אומנם אתה לא תהיה הבן אדם שתפתח מערכות כאלה או משהו בסגנון אבל אתה תהיה המתחזק שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...