טיפים להצעת חברות! - עמוד 22 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפים להצעת חברות!

nizzan7

Recommended Posts

....

תכל'ס, אני בעד ורד לבן גדול ויפה, זה מיוחד, זה מקורי במידה מסוימת, לעומת דובי... והאמת, דובי זה משו שנותנים בגיל קטן, ורדים יותר נותנים בגיל יותר מאוחר, וזה יראה יפה אם אתה, בן 14, תביא לה ורד.. =) אני ממש ממליץ על ורד לבן אחד.. =)

:lol:

גיל 14 זה כנראה הגיל שבפעם הראשונה שה"דייטים" מתחילים להיות כמו שמבוגרים עושים אותם ולא בבריכה עם מצופים או ריקודים בכיתה עם המורה :xyxthumbs:

אבל זה עדיין לא "גיל יותר מאוחר"!

ורדים..טוב הכל תלוי בה בסופו של דבר ורק ניצן(מיציתי :() יכל לשער איך היא תגיב אם הוא יתן לה פרח

זה יכול לבוא בסבבה אבל מצד שני זה עלול להבהיל אותה או סתם לגרום לאי נעימות(אם היא תרגיש שהוא דורש משהו או לוחץ אותה? )

הוא חבר ראשון שלה אחרי הכל וזה לא קל לעכל דברים כאלו (בטח שלרוב ראית את זה בסרטים ישנים עם אנשים בגיל +30 )

דובי קטן חמוד וסמלי זה דבר חמוד וקצת רומנטי ותוסיפו שהיא תוכל להראות ולספר לכולם איזה חבר חמוד יש לה וזה תמיד יהיה בחדר

פרח - רומנטיקה.. אם ניצן חושב שזה יתאים אז למה לא... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 363
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:lol:

גיל 14 זה כנראה הגיל שבפעם הראשונה שה"דייטים" מתחילים להיות כמו שמבוגרים עושים אותם ולא בבריכה עם מצופים או ריקודים בכיתה עם המורה :xyxthumbs:

אבל זה עדיין לא "גיל יותר מאוחר"!

ורדים..טוב הכל תלוי בה בסופו של דבר ורק ניצןתיקון: ניסן!!(מיציתי :() יכל לשער איך היא תגיב אם הוא יתן לה פרח

זה יכול לבוא בסבבה אבל מצד שני זה עלול להבהיל אותה או סתם לגרום לאי נעימות(אם היא תרגיש שהוא דורש משהו או לוחץ אותה? )

הוא חבר ראשון שלה אחרי הכל וזה לא קל לעכל דברים כאלו (בטח שלרוב ראית את זה בסרטים ישנים עם אנשים בגיל +30 )

דובי קטן חמוד וסמלי זה דבר חמוד וקצת רומנטי ותוסיפו שהיא תוכל להראות ולספר לכולם איזה חבר חמוד יש לה וזה תמיד יהיה בחדר

פרח - רומנטיקה.. אם ניצןתיקון: ניסן!! חושב שזה יתאים אז למה לא... :xyxthumbs:

תיקנה לה , ונסיעה לחו"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכל השיגועים סביב השם שלי בסוף אני לא ידע איך קוראים לי :P

קבענו לצאת להרצליה לארנה מה שאומר גם טיילת לפי המלצתכם.

אז לקנות או לא לקנות לה מתנה?

עוד לא היה לה חבר אז לא נראה לי שיש לה כזה דובי אז דובי או לא?

אני עובד בארנה, בפיצה רומא, בוא קפוץ יום אחד, תגיד שאתה ניצן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרח - רומנטיקה.. אם ניצן חושב שזה יתאים אז למה לא... :xyxthumbs:

זה מאד חשוב לבנות שהן יוכלו להשוויץ ליד החברות שלהן בחבר שלהן. זה קטע חולני כזה. אבל היא לא תביא דובי לבי"ס בגיל הזה... וכן, דובונים זה כל כך נדוש. האמת, קניתי לחבר שלי דובי, אבל זה נראה לי הגיוני כי אין לו בכלל בובות פרווה ולא היו לו מספיק חברות שהפציצו אותו במתנות שהייתי צריכה להתעלות מעליהן. אבל קניתי דובי-דובי כזה, לא משהו קיטשי ועליז. דובון חום עם פפיון חום. יענו דוב, דוב, לא לפלף כזה לבנבן עם לב אדום שמביך לשים בחדר, וגם לא תוצרת סין אחא עם פרווה mohair ולא הג'יפה הזה שנושר, ולא סתם - בריח שוקולד. קניתי גם כרית בצורת לב - כזאת בדוגמאת הסוואה צבאית. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להראות יותר בכיוון של חברות שבאות הביתה/אמא-משפחה זה קלף מנצח :lol:

אם היא תקח את זה לבית ספר אפילו המורה תבוא אליו ותצבוט לו תלחי בהפסקה :-[

אני עובד בארנה, בפיצה רומא, בוא קפוץ יום אחד, תגיד שאתה ניצן.

סוף סוף משהו פרקטי!

אל תשכח איך קוראים לך ניצן ! :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי... גם אני גר בהוד השרון ואין באמת מה לעשות פה X:

קח אותה לת"א \ הרצליה, באמת מקום עם טיילת. גם עדיף מקום שלא יכירו אותך כל שניה [אהמ, רח' הבנים \ קניון מרגלית השרון \ רח' רמתיים - אתה מבין ת'רעיון]. אין דבר יותר מעצבן ומביך מלנסות להיות רומנטי \ ג'נטלמן בזמן שכל שנייה אתה צועק "מה קורה, אחי?" לחברים שלך.

בקיצור, תסתובבו בטיילת, עדיף לדעתי הרצליה (יותר קרוב), וקח אותה לארנה, שמה לכו לסרט או לאכול גלידה או משהו.

תאמין לי, היא תבין את הרעיון פרפקט :P

בהצלחה D:

נ.ב: אם כבר ענו לך וכבר יישמת את ההצעות שנתנו לך, סורי, לא קראתי את כל ה32 עמודים, קראתי בקושי 2 חח

נ.ב2: איזה בצפר אתה? (אני סיימתי כיתה ט' בעתידים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאד חשוב לבנות שהן יוכלו להשוויץ ליד החברות שלהן בחבר שלהן. זה קטע חולני כזה. אבל היא לא תביא דובי לבי"ס בגיל הזה... וכן, דובונים זה כל כך נדוש. האמת, קניתי לחבר שלי דובי, אבל זה נראה לי הגיוני כי אין לו בכלל בובות פרווה ולא היו לו מספיק חברות שהפציצו אותו במתנות שהייתי צריכה להתעלות מעליהן. אבל קניתי דובי-דובי כזה, לא משהו קיטשי ועליז. דובון חום עם פפיון חום. יענו דוב, דוב, לא לפלף כזה לבנבן עם לב אדום שמביך לשים בחדר, וגם לא תוצרת סין אחא עם פרווה mohair ולא הג'יפה הזה שנושר, ולא סתם - בריח שוקולד. קניתי גם כרית בצורת לב - כזאת בדוגמאת הסוואה צבאית. :cool2:

לא חושב לדעתי מתנות הקדשות בלה בלה בין בני זוג צריכים להיות רק בינהם זה יותר רומנטי אם יותר להט כשזה בשקט ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב או לא, אני פשוט נורא אוהבת לפנק, זה חלק מהאופי שלי. זה קטע של לעשות עוד משהו קטן ולשמח אותו, גם ככה סתם בלי סיבה. ללכת למכולת ובדרך לקנות שם משהו שהוא ממש אוהב, איזה ממתק. ככה סתם, כי בא לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב או לא, אני פשוט נורא אוהבת לפנק, זה חלק מהאופי שלי. זה קטע של לעשות עוד משהו קטן ולשמח אותו, גם ככה סתם בלי סיבה. ללכת למכולת ובדרך לקנות שם משהו שהוא ממש אוהב, איזה ממתק. ככה סתם, כי בא לי.

איזה חמודה גם חברה שלי ככה חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו טוב לדעת שיש בנות כאלה.

הלוואי והיתה לי חברה שהיתה מביאה לי כרטיס מסך כל פעם

אתה כמו הילדים האלו "אמא ואבא לא אוהבים אותי כי הם לא נותנים לי מלא כסף ומתנות". ובשביל לקבל חברה "שווה" צרייך גם להיות מישהו שיש לו מה להציע. מה גורם לך לחשוב שאתה מתנת האל לנשים? אני נוכחתי לדעת שאין כמעט אף אחד שזה מגיע לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...