בעיות במשפחה - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות במשפחה

אמיר יצחקי

Recommended Posts

ביום ה-1 או השני שעבדתי בנתב"ג בטעות לקחתי את האוטובוס הנכון, אבל לא לכיוון הנכון, כי הוא עוצר באותו מקום ב-airport city. עבדתי לילה, אח"כ גם הורדתי את הבירה שקיבלנו חינם בסוף משמרת, ונרדמתי קצת. כשהתעוררתי, חשכו עיניי! אני רואה מהחלון שכונות פחונים כאלו מוזנחות, כל פח אשפה שלישי בוער, ומלא ילדים קטנים כאלו שנראים בדיוק אותו דבר, רצים יחפים ומלוכלכים עם בגדים קרועים. הייתי בטוחה שהאוטובוס נחטף לעזה.

אבל אז כמה חברה' מהעבודה הסבירו לי שזה השכונה של הערבים שם. אמאלה'. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה, מה רע בלוד? :silly:

שזה ה asshole של המדינה?

ביום ה-1 או השני שעבדתי בנתב"ג בטעות לקחתי את האוטובוס הנכון, אבל לא לכיוון הנכון, כי הוא עוצר באותו מקום ב-airport city. עבדתי לילה, אח"כ גם הורדתי את הבירה שקיבלנו חינם בסוף משמרת, ונרדמתי קצת. כשהתעוררתי, חשכו עיניי! אני רואה מהחלון שכונות פחונים כאלו מוזנחות, כל פח אשפה שלישי בוער, ומלא ילדים קטנים כאלו שנראים בדיוק אותו דבר, רצים יחפים ומלוכלכים עם בגדים קרועים. הייתי בטוחה שהאוטובוס נחטף לעזה.

אבל אז כמה חברה' מהעבודה הסבירו לי שזה השכונה של הערבים שם. אמאלה'. :-\

כן, הערבים בלוד זאת גם בעיה ידועה :)

ע"ע שכונת רכבת(למרות ששמעתי שסללו שם כביש לאחרונה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה טבעי, לא עניינך כל כך מה הולך בין ההורים שלך (תאמין לי אתה לא רוצה לגלות פתאום שאבא שלך או אמא שלך בוגדים ולהכנס לסרטים)

פשוט תבקש שישתדלו שלא תחשף לזה, כי הורים הם דמות סמכותית ומחנכת ולא מעננינך להיות מעורב.. לך תדע מה התסכולים שלהם במערכת היחסים שלהם..

ותגיד תודה שזה לא מצב שאבא שלך מכה או אונס את אמא שלך ואחותך או משהו חולני בסגסנון.. כל עוד לא תיגרר לסמים או אנורקסיה כדי למשוך תשומת לב ולאחד אותם לצרכים תרפיים כלפיך, תהיה בסדר (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שזה ה asshole של המדינה?

כן, הערבים בלוד זאת גם בעיה ידועה :)

ע"ע שכונת רכבת(למרות ששמעתי שסללו שם כביש לאחרונה).

תראה, זה מאוד תלוי באיזה אזור בלוד אתה גר. אני ועוד כל מי שאני מכיר (לפחות רוב מי שאני מכיר) גרים באזורים הטובים, ערבים בקושי מגיעים לפה ויש פה אלימות בדיוק כמו בכל מקום אחר. את רוב הזמן אני לא מבלה בעיר הזאת, כי אני לומד בבית ספר שמשלב תלמידים מכל הארץ, וגם משום שרוב המשפחה גרה בת"א, ואני יכול להגיד שהעיר הזאת ממש לא מה שחושבים עליה. הפעם היחידה שניתקלתי באלימות בעצמי הייתה השנה, וגם בסוף לא קרה כלום .החיסרון היחידי שאני רואה בה זה שבשביל לצאת או ללכת לים אני צריך לנסוע 20-30 דקות בתחבורה ציבורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לדעת אם יש עוד אנשים שיש להם מריבות עם ההורים

ומה זה ייתן לך?

אני מציע לך לעלות את השאלה בפורום רלוונטי בתפוז. פה רק תקבל סיפורים דומים, עצות טריוואליות וספאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו בכל בית יש מריבות... חלקם רועשות יותר וחלקם פחות. עליי אומנם לא זורקים ג'חנונים או קושרים אותי לעץ אבל למשל החברים מפחדים לבוא אליי בגלל שאבא שלי נראה מאוד כוחני וצועק הרבה... גם העיניין שהוא איטלקי כניראה לא עוזר הרבה , אני למשל רואה סרט באמצע הלילה עם כמה חברים... אז כל פעם אחד מהם אומר לי... תנמיך את הווליום שאבא שלך לא יבוא וירה בנו עם שוט-גאן\טומי-גאן :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי זה יעזור אם תביים איזה התפרצות, באמצע ריב, תצא מהחדר ותצעק על אבא שלך כל מה שאתה חושב עליו (נתת לאשתך כסף ליום הולדת !!! מה אתה אידיוט ?! אפילו אני, ילד בן 16-17 לא הייתי נותן לחברה שלי כסף !! צא מהסרט !! תתן לאשתך קצת צומת-לב, תצאו למסעדה, אולי אז תתחילו להעריך את הנישואים האלה!!! ), ואז תצעק על אמא שלך (ואת גרועה בדיוק כמוהו ! פתאטית ! את כל התסכול שלך מהנישואים את מוציאה בקניות על בגדים ונעליים ! תתבגרי !!! ), אל תפחד להשתמש במילים בוטות כי זה רק יחזק את זה, ואז תנמיך את הקול שלך, ותגיד משהו ממש עצוב כמו "הלוואי והיינו יכולים להיות משפחה רגילה ושמחה כמו כולם...)

ואז תצא מהבית תלך לישון אצל חבר או משהו, תחזור למחרת ותראה מה נסגר איתם.

דאמיט, מישהו מתכנן סרט שובר קופות ?!?! אני מתנדב להיות התסריטאי ;D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושבת שהתפרצות היסטרית צריכה לבוא כמוצא אחרון, אם בכלל. זאת לא תמיד הדרך הנכונה לתת להורים שלך להבין כיצד אתה מרגיש, ושלא כמו בסרטים, הם לא יבואו בנשיקות וחיבוקים ויגידו "אוי, אנחנו כל כך מצטערים! לא ידענו כמה זה כואב לך!" וכל הבולשיט הזה. הם פשוט יתפרצו בחזרה ויצרחו "אין לך זכות לדבר אליי ככה! *סטירה* תעוף לחדר שלך ואל תצא עד שאתה בן 30!". חוצמזה, אנשים שלא מבינים בטוב ובדיבורים בשקט ו-אחד על אחד, לא יבינו גם בצעקות.

ומה זה ייתן לך?

אני מציע לך לעלות את השאלה בפורום רלוונטי בתפוז. פה רק תקבל סיפורים דומים, עצות טריוואליות וספאם.

צרת רבים חצי נחמה, ותפוז זה מקום מאד לא מומלץ להוועץ בו.

למשל החברים מפחדים לבוא אליי בגלל שאבא שלי נראה מאוד כוחני וצועק הרבה...

גם לי יש את הבעיה הזאת. והתקרית שבה הוא איים על כמה חברים שלי. ולהביא בחור הביתה? בכלל אין מקום לשאלות כאלו. כמו בדואי, באמא שלי. :kopfpatsch: הוא גם מתבייש באיך שהבית ישן ולא משופץ ולא אוהב לארח אנשים בכלל מהסיבה הזאת. מה שלא מסביר למה הוא לא עשה כמעט דבר כדי לשנות את זה, במשך 12 שנים שאנו חיים בבית הזה, וכשעוד היו לו 2 ידיים? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צרת רבים חצי נחמה, ותפוז זה מקום מאד לא מומלץ להוועץ בו.

או צרת רבים נחמת טיפשים. ובתפוז יש מאות פורומים, ובפורומים יש אנשים כמונו. אני די בטוח שחלק גדול מהמשתמשים פה כותבים גם בתפוז. זה שלך היה ניסיון רע בפורום אחד או שניים לא אומר כלום. בתפוז אם הוא רוצה חצי נחמה אז יש בטח פורום מיוחד שמאוד מתאים לבעיה שלו ויש פורומים שמונהלים ע"י אנשי מקצוע (פסיכולוג אולי במקרה הזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, זה מאוד תלוי באיזה אזור בלוד אתה גר. אני ועוד כל מי שאני מכיר (לפחות רוב מי שאני מכיר) גרים באזורים הטובים, ערבים בקושי מגיעים לפה ויש פה אלימות בדיוק כמו בכל מקום אחר. את רוב הזמן אני לא מבלה בעיר הזאת, כי אני לומד בבית ספר שמשלב תלמידים מכל הארץ, וגם משום שרוב המשפחה גרה בת"א, ואני יכול להגיד שהעיר הזאת ממש לא מה שחושבים עליה. הפעם היחידה שניתקלתי באלימות בעצמי הייתה השנה, וגם בסוף לא קרה כלום .החיסרון היחידי שאני רואה בה זה שבשביל לצאת או ללכת לים אני צריך לנסוע 20-30 דקות בתחבורה ציבורית.

אתה גר בגני אביב ולומד ביוהנה במקרה?

ובכל מקרה, לוד זה לא כזה גרוע כמו שרוב האנשים חושבים. אני גר שם מספיק זמן(10 שנים).

בכל מקרה, זה קורה בכל המשפחות, חלק מסתירות את זה חלק לא. בסוף זה יגמר בצורה זו או אחרת, פשוט תחזיק מעמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...