בעיות במשפחה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות במשפחה

אמיר יצחקי

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחי, איזה מוצא אותה?

ואיזה מוצא הספתה רשע?

בכל מקרה תדע שאף אחד בעולם לא יכול לעזור לך חוץ מעצמך

אבל מתי שתעזור לעצמך גם אף אחד לא יוכל להפריע לך, הכל אפשרי השאלה אם רוצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה שכדאי לך לעשות זה פשוט כול פעם שאחד מהם מתחיל עם זה אתה הולך לחדר שלך או משהו כזה ונותן להם לריב לבד, או שאתה מצליח לשכנע את אבא שלך שהם ילכו לטיפול זוגי, או שתילך להיתיעץ עם עובדת סוציאלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, איזה מוצא אותה?

ואיזה מוצא הספתה רשע?

בכל מקרה תדע שאף אחד בעולם לא יכול לעזור לך חוץ מעצמך

אבל מתי שתעזור לעצמך גם אף אחד לא יוכל להפריע לך, הכל אפשרי השאלה אם רוצים

מוצע?,אני אשכנזי קלאסי :-\
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שאני יכול להבין את אבא שלו, יכול להיות שהבעיה היא עם שני ההורים, ולא רק אם אחד מהם, האבא לא נותן תשומת לב לאמא, האמא פונה לתרפיה בשופינג (לצערנו, קיים דבר כזה), האבא מתעצבן מהחשבונות החודשיים, וככה ממשיכה ההדרדרות.

כשההורים שלי רבים (כן, גם הם עושים את זה מדי פעם), אני בדרך כלל צורח עליהם "נו די כבר שניכם !!! טוב אני יוצא לאופניים, ככה אני לא אהיה חייב לשמוע את השטויות שלכם !!!" ואני באמת יוצא לאופניים, אתה לא יודע איזה תענוג זה לשמוע את השקט המביך ממעבר לדלת, תעשה את זה גם אתה, צא לאיזה שעה שעתיים אופניים, כשתחזור תראה ששניהם מאוד מאוד סלחניים כאלה, מאוד מתנצלים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שאני יכול להבין את אבא שלו, יכול להיות שהבעיה היא עם שני ההורים, ולא רק אם אחד מהם, האבא לא נותן תשומת לב לאמא, האמא פונה לתרפיה בשופינג (לצערנו, קיים דבר כזה), האבא מתעצבן מהחשבונות החודשיים, וככה ממשיכה ההדרדרות.

כשההורים שלי רבים (כן, גם הם עושים את זה מדי פעם), אני בדרך כלל צורח עליהם "נו די כבר שניכם !!! טוב אני יוצא לאופניים, ככה אני לא אהיה חייב לשמוע את השטויות שלכם !!!" ואני באמת יוצא לאופניים, אתה לא יודע איזה תענוג זה לשמוע את השקט המביך ממעבר לדלת, תעשה את זה גם אתה, צא לאיזה שעה שעתיים אופניים, כשתחזור תראה ששניהם מאוד מאוד סלחניים כאלה, מאוד מתנצלים ;)

בידיוק על זה מדובר!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגמל המעופף כאילו קראתה את המחשבות שלי.

וכל המריבות גדלו יותר בגלל שלאמא שלי יש יום הולדת מחר והיא כוסעת בגלל שאבא שלי הביא לה 400 שקל וזר פרחים ,היא אומרת שהוא קמצן וגם בגלל שזה יום הולדת 50 שלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אמא שלי אומרת את זה כל הזמן לאבא שלי אז הוא אומר שהיא צריכה ללכת לטיפול זוגי :-X

בדיוק ככה זה עובד, שאמא שלך תתחיל ללכת לבד ליעוץ זוגי ואז אבא שלך לא יסבול לשבת מהצד.

יום אחד הוא יקום וילך יחד איתה ליעוץ, תלחץ על אמא שלך להתחיל ללכת ליעוץ.

BTW שקשה לך בבית תזכור שאנחנו פה בשבילך, 24 שעות תמיד יש מישהו ב-ZONE :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...