בעיות במשפחה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות במשפחה

אמיר יצחקי

Recommended Posts

שלום.

אני לא יודע איך זה אצלכם אבל לי כבר נמאס,ההורים שלי כל הזמן רבים וכל פעם הורה אחד אומר לי על ההורה השני שהוא לא בסדר וכבר נמאס לי לשמוע מהם ומהבעיות שלהם.

המשפחה של אבא שלי זה דבר בלתי נסבל אני שונא את סבא וסבתא שלי יותר נכון רק את סבתא שלי כי היא בן אדם רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה הקטע שלכם?! בנאדם רוצה לשפוך ת'לב, מי אתם שתשתיקו אותו ותענו לו ככה? הייתם מקבלים ממני כאפה כל אחד. לא רוצים להיכנס ולענות משהו לעניין? אז אל. תזכרו מה מינימייזר כתב באשכול אחד בפורום הזה לא מזמן. (וגם את האיום שלו.)

ולעניין:

תתעלם, תחשוב על זה שעוד כמה שנים תהיה בצבא ולא תצטרך לסבול, אח"כ תלמד וגם בקושי תהיה בבית, או תגור במעונות של האונ' או תחלוק דירה עם שותפים.

לעוד עזרה, פתח בפורום הזה נושא עם הרבה פירוט והרבה אנשים ישמחו לעזור לך.. :)

http://www.fresh.co.il/vBulletin/forumdisplay.php?f=17

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

זהו שבדיוק אח שלי ואחות שלי שהם כבר בני 21+ הם עברו לבתים משלהם והם כמעט ולא בבית אז אני סופג את הכול ושומע את הכול,וגם לאחים ולאחיות שלי לא אכפת אז רק אני....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

300px-NewShekel.jpg

מילא היית שואל שאלה או משהו...

הלוואי שתרצה לפנות למישהו בקשר לעזרה יצחקו עליך וירקו עליך.

תקשיב, תתעלם, עוד כמה שנים תכלס תתגייס, תלך כמה שיותר רחוק מהבית, שיתגעגעו אליך קצת, אולי שתחזור כל שבועים זה יעזור.

כרגע, תתעלם, תשדל להמשיך הלאה, דברים כאלה קוראים אחי, מצטער בשבילך , אבל הם עדיין אוהבים אותך. אולי זה אתה ששונא את כולם שם.

שמע יש מריבות עם ההורים מידי פעם, אל תתרגש באמת, אולי זה אתה אשם גם?

תנסה לדבר איתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם יכול להיות.

פשוט שאני נגיד נוסע עם אבא שלי לעשות קניות כל הזמן הוא אומר לי שאמא שלי בזבזנית ושהיא לא חכמה,ושאני עם אמא שלי היא אומרת לי על אבא שלי שהוא קמצן ושלא אכפת לו מהאחים שלי יותר מדי.

וכואב לי יותר מהכול שכל אחד אומר אחד על השני כאלה דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבקש משניהם שיחה ותדבר איתם, תגיד להם את כל מה שאתה מרגיש, גם אם זה לא יעזור מיידית, אתה תרגיש הרבה הרבה יותר טוב אחרי השיחה, זה לא בריא להחזיק כאלו רגשות בבטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבקש משניהם שיחה ותדבר איתם, תגיד להם את כל מה שאתה מרגיש, גם אם זה לא יעזור מיידית, אתה תרגיש הרבה הרבה יותר טוב אחרי השיחה, זה לא בריא להחזיק כאלו רגשות בבטן.

ואם זה לא יעזור תנסה שתלכו לטיפול משפחתי או שהם ילכו לטיפול זוגי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...