256 טרוריסטים שוחררו היום לחופשי, כמחווה - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

256 טרוריסטים שוחררו היום לחופשי, כמחווה

liran2003

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמת לב שלא התרחש פיגוע התאבדות במשך המון זמן בארץ? (טפו טפו טפו)

זה לא בגלל שהם לא מנסים, זה בגלל שאנחנו מסכלים להם את התכניות.

נכון, תמיד יש סיכון שמי שחתם על ההסכם יהיה עם חגורת נפץ עליו או שהוא יכין אותה, אבל הסיכוי לכך הוא נמוך יותר מטרוריסט רגיל,

וגם אם הוא יכנס לטרור, תהיה לך לגיטימציה כשרה למהדרין לעצור אותו.

כמו שכבר אמרתי - תעקוב אחריהם בזכוכית מגדלת, מי שיסטה, יחטוף או יעצר בשנית.

תנסה לחשוב עם מי יכולה לדבר אם לא אבו מאזן. מאוד תשמח אם תמצא לה פרטנר יותר טוב.

XTPE - ראה הודעותי הקודמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר מישהו שאפשר לדבר איתו- וזה הנקודה שלי: צריך להפסיק לשרוף משאבים על מעקב אחרי טרוריסטים שאנחנו משחררים, אחרי שהשקענו משאבים כדי לתפוס אותם מלכתחילה, ולהפסיק לבזבז זמן ו"מחוות" על עציץ שלא מסוגל לעשות משהו מועיל לכיוון שלנו.

יש מספיק טרוריסטים לעקוב אחריהם... באמת שאנחנו לא צריכים עוד 250 "חדשים" לרשימה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמת לב שלא התרחש פיגוע התאבדות במשך המון זמן בארץ? (טפו טפו טפו)

זה לא בגלל שהם לא מנסים, זה בגלל שאנחנו מסכלים להם את התכניות.

נכון, תמיד יש סיכון שמי שחתם על ההסכם יהיה עם חגורת נפץ עליו או שהוא יכין אותה, אבל הסיכוי לכך הוא נמוך יותר מטרוריסט רגיל,

וגם אם הוא יכנס לטרור, תהיה לך לגיטימציה כשרה למהדרין לעצור אותו.

כמו שכבר אמרתי - תעקוב אחריהם בזכוכית מגדלת, מי שיסטה, יחטוף או יעצר בשנית.

תנסה לחשוב עם מי יכולה לדבר אם לא אבו מאזן. מאוד תשמח אם תמצא לה פרטנר יותר טוב.

XTPE - ראה הודעותי הקודמות.

וזה משנה את העובדה העבודה שהם רוצים לרצוח יהודים?

תודה לאל שהם לא מצליחים.

המטרה שהלם היא אחת ויחידה, השמדת העם היהודי.

גם זה שהם יורים קאסמים וזה במזל לא פוגע באף אחד משנה את העובדה, משנה את המטרה שלהם?

לגיטימציה להרוג את מי שמנסה לרצוח אותך?

זה די חדש לי..

ואם אתה חושב ככה המצב שלך ממש עגום.

אבו מאזן הוא גם תומך בטרור, גם מכחיש שואה והוא הודיע שהוא רוצה להיות שהי'ד אז ברור.

רק אם "ערבים לא מתונים" מותר לדבר?

הוא לא שונה בהרבה מה"גיבור הקודם הנאצי שלו, ערפאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב שיש אנשים שחושבים שזה הדבר הנכון לעשות...

אתה מוזמן לנסוע לעזה ולהציע לכל חמסניק שאתה רואה חיבוק ונשיקה כדי שהוא לא יהרוג אותך. כשתחזור תספר איך הייה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה בדיוק עומד מאחורי העסקה הזאת, אני מניח שאבו מאזן התחייב עבור לעשות א,ב,ג ושזו חלק מעסקת שבויים כלשהי.

אבו מאזן לא פרטנר? אין אף אחד פרטנר? מה תעשה, תשאיר את המצב כמו שהוא?

אתם מסתכלים על הפרקטיקה, אני מסתכל בהיבט הכולל.

בפרקטיקה זה טירוף לשחרר מישהו שניסה לרצוח אותך, בתמונה הכללית השגת התקדמות במישור המדיני ובלימת חמאס.

מאוד קל להתלהם. למעשה הפתרון הפשוט ביותר הוא הטלת פצצת אטום על דמשק וטהרן ולהגיד "מי שיעז לגעת בישראל יחטוף עוד הרבה כאלה" (או הרתעה).

אבל אתם צריכים להבין שהדברים יותר מורכבים מהפרקטיקה וצריך להסתכל על העובדה שמחבלים עם דם על הידיים יצאו לחופשי מזווית רחבה יותר,

ולא מלחמתית כמו שאתם אוהבים לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא להשאיר את המצב כמו שהוא- לייזום פעולות חד צדדיות בלי התחשבות באינטרסים הפלסטינאים. אם הפסקת הקסאמים דורשת שיטוח של 10 שכונות- אז פשוט לעשות את זה.

בהיבט הכללי, אבו מאזן הוא כלום. הוא יכול לעשות רעש עד מחר, אבל בתאכלס, השטחים מנוהלים ע"י ממשלת החמס, או יותר נכון, ע"י אנשי השטח של החמס.

עד שהם לא ירדו מהרחובות, אבו מאזן לא יכול לעשות שום דבר.

כמה זמן החזיק ההסכם האחרון שלו עם החמס? שעתיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא להשאיר את המצב כמו שהוא- לייזום פעולות חד צדדיות בלי התחשבות באינטרסים הפלסטינאים. אם הפסקת הקסאמים דורשת שיטוח של 10 שכונות- אז פשוט לעשות את זה.

הם הולכים ומתרבים אי אפשר לעצור את זה! גם 100 שכונות זה לא יעזור הם לא יפסיקו בחיים על שיקבלו את מה שהם רוצים באמת ...אותנו מתים :behead: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהיבט הכללי, אבו מאזן הוא כלום. הוא יכול לעשות רעש עד מחר, אבל בתאכלס, השטחים מנוהלים ע"י ממשלת החמס, או יותר נכון, ע"י אנשי השטח של החמס.

עד שהם לא ירדו מהרחובות, אבו מאזן לא יכול לעשות שום דבר.

כמה זמן החזיק ההסכם האחרון שלו עם החמס? שעתיים?

אני זוכר בבירור את רחבעם זאבי אומר את הדברים האלה.

אבל אני לא מסכים ששיטוח 10 שכונות יעזור. אתה סתם תזרוק עוד פלסטינים למעגל של שנאה (לא, לא כולם שונאים אותנו) וטרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסים לשטחים יורים הורגים קצת ויוצאים -עוד פעם פיגועים כולם בוכים ושונאים -נכנסים שוב לשטחים יורים הורגים וחוזרים- מדברים מדברים שותים קפה ותה עם בוש ואבו מאזן -עוד פיגועים - מתחלף ראש ממשלה מדי פעם ..-נכנסים יורים ויוצאים משם -חוזר חלילה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר בבירור את רחבעם זאבי אומר את הדברים האלה.

אבל אני לא מסכים ששיטוח 10 שכונות יעזור. אתה סתם תזרוק עוד פלסטינים למעגל של שנאה (לא, לא כולם שונאים אותנו) וטרור.

נו באמת... מתי ראית פעם אחרונה קבוצה של פלסטינאים שמפגינה למען שלום או לפחות נגד פיגועים?

מתי שמעת בפעם האחרונה על מישהו שניסה לעצור שיגור קסאמים מהחצר\ גג של הבית שלו?

הם בחרו בחמס למרות שידעו שזה מה שיקרה- ושחיתות או לא, בנאדם הגיוני לא יבחר במישהו שעלול להרוג אותו במקום מישהו שלא מעביר כסף...

הם שונאים אותנו מספיק, והמקסימום שיקרה זה שכמה פלסטינאים יעברו ממצב של "נו טוב, עוד יהודי מת" למצב של "תהרגו את כולם"- ומבחינתי ההבדל בין המצבים הוא זניח.

אדישות הרגה לא פחות משינאה.

אגב, זה אומנם כבוד להיות מושווה (יש מילה כזו?) לרחבעם זאבי, אבל במקרה הזה אני לא מצטט אותו.... חשבתי על זה לבד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...