256 טרוריסטים שוחררו היום לחופשי, כמחווה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

256 טרוריסטים שוחררו היום לחופשי, כמחווה

liran2003

Recommended Posts

זה לא מתיישב עם זה:

http://news.walla.co.il/?w=//1140584

מדובר על אסיר אשר לא רצה לחתום על התחייבות שהוא לא ממשיך בדרך הטרור, כנראה שהוא היה מזוהה עם חמאס.

איגור, צריך לעשות הכל כדי להחזיר את החיילים שלנו, גם אם זה כולל ויתורים כואבים.

חיילי צה"ל בחזית ובעורף צריכים לדעת שישראל תעשה הכל כדי להחזיר אותם הביתה.

אחרת, בשביל מה אתה נלחם? בשביל מדינה שלא נלחמת עליך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

א. כבר יש על זה 2 ת'ראדים

ב. תגידו, מה עישנתם? (לא יזיק לי קצת מזה). זה באמת משנה איזה חרא משחררים?! טרוריסט זה טרוריסט. צריך להרוג את כולם ולא משנה בשם מי הם מנסים לרצוח אזרחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה חשבתי שכולם היו פעילי פת"ח, כיוון שאז הפת"ח היה מתחזק. אבל לשחרר 30 אסירי חמאס? כנראה מי שהיה אחראי על הרשימות לא הכין שיעורי בית.

כמו שאמרתי - יש משהו מאחורי השיחרור של פעילי חמאס.

IG - תוודא שאותם האסירים לא יחזרו לטרור. אם הם יחזרו לטרור, נפעל נגדם.

לדעתי רובם לא יחזרו לטרור, אבל זה אומר שיהיו כאלה שכן.

בכל מקרה, לישראל יש את היכולות לוודא אם הם יפרו את ההסכם (וכמובן לפעול נגדם בעת הצורך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי... אז פעם כבר סיכנו חיילים שיעצרו אותם- ועכשו נצתרך לסכן אותם שוב... ובשביל מה? בשביל "חיים" של תת יצור שלא הצליח להרוג בפעם הראשונה ואנחנו נתנו לו הזדמנות שנייה?

ומה גורם לך לחשוב שרום לא יחזרו לטרור?

אבו מאזן אמר שהןם ימשיכו עד שכל העצורים ישתחררו- במה נראה לך שהם ימשיכו?

וחלק מהמשוחררים כבר הצהירו שהם יעשו כל מה שהפתח\ חמס יגיד להם לעשות (= עוד הוכחה לזה שדרך הטרור משתלמת.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איגור, צריך לעשות הכל כדי להחזיר את החיילים שלנו, גם אם זה כולל ויתורים כואבים.

חיילי צה"ל בחזית ובעורף צריכים לדעת שישראל תעשה הכל כדי להחזיר אותם הביתה.

אחרת, בשביל מה אתה נלחם? בשביל מדינה שלא נלחמת עליך?

לא נכון! אסור לשחרר טרוריסטים באופן סיטונאי תמורת חטוף אחד. צריך לשחרר ביחס של 1:1. גנרל אחד תמורת גנרל אחד, טוראי אחד תמורת טוראי אחד.

בכל אופן, צריך לעשות הכל לפני שמחליטים לנהל מו"מ על חילופי טרוריסטים ברוצחים (זה לא חילופי שבויים).

אם אני הייתי נופל בשבי, אז הייתי רוצה לדעת שמדינת לא מנהלת מו"מ על שחרור של טרוריסטים תמורתי, אלא מפציצה את האם-אמא של הבני-@#$%&. הייתי רוצה להיות מסוגל להסתכל על החוטפים שלי בפרצוף ולהגיד להם שאני יודע שעל כל יום שאני מוחזק בשבי, הם סופגים אלף הרוגים מאש של צה"ל.

תאמינו לי שאם היינו נוקטים בשיטה כזאת, אז אולי היו עושים לנו קצת נו-נו-נו, אבל לא היו חוטפים לנו יותר חיילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור אם הוא יושב בבית ומגרבץ או אם הוא משרת ביחידה קרבית בצבא.

הקטע שהוא צודק,לא צריך לשחרר 200 אסירים על אסיר אחד,וגם אני מתגייס ליחידה קרבית,ובמקרה שיחטפו אותי,לא היתי רוצה שישחררו 200 אסירים בגללי כשאתה יודע שהם יכולים לחזור ולבצע פיגוע שיהרוג עשרות אנשים.

וגם אני לא חושב שצריך לתת יותר מאסיר אחד על גלעד שליט.

או אחד או כלום.

המדינה הולכת ומדרדרת ,ויש איש אחד שיש להפנות לכיוונו אצבע מאשימה,וכולנו יודעים מי זה.

ובואו נקווה שהראש ממשלה הבא יהיה "טיפה" יותר חכם ויותר חזק וישקם את המדינה.

אחרת אנחנו אבודים.

ונקווה שלא ניכנס למלחמה בזמן הקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור אם הוא יושב בבית ומגרבץ או אם הוא משרת ביחידה קרבית בצבא.

הקטע שהוא צודק,לא צריך לשחרר 200 אסירים על אסיר אחד,וגם אני מתגייס ליחידה קרבית,ובמקרה שיחטפו אותי,לא היתי רוצה שישחררו 200 אסירים בגללי כשאתה יודע שהם יכולים לחזור ולבצע פיגוע שיהרוג עשרות אנשים.

וגם אני לא חושב שצריך לתת יותר מאסיר אחד על גלעד שליט.

או אחד או כלום.

המדינה הולכת ומדרדרת ,ויש איש אחד שיש להפנות לכיוונו אצבע מאשימה,וכולנו יודעים מי זה.

ובואו נקווה שהראש ממשלה הבא יהיה "טיפה" יותר חכם ויותר חזק וישקם את המדינה.אחרת אנחנו אבודים.

ונקווה שלא ניכנס למלחמה בזמן הקרוב.

אחרי שאתה נמצא בשבי אתה חושב אחרת.

ובכל מקרה, מפה, אפשר רק לעלות. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון! אסור לשחרר טרוריסטים באופן סיטונאי תמורת חטוף אחד. צריך לשחרר ביחס של 1:1. גנרל אחד תמורת גנרל אחד, טוראי אחד תמורת טוראי אחד.

בכל אופן, צריך לעשות הכל לפני שמחליטים לנהל מו"מ על חילופי טרוריסטים ברוצחים (זה לא חילופי שבויים).

אם אני הייתי נופל בשבי, אז הייתי רוצה לדעת שמדינת לא מנהלת מו"מ על שחרור של טרוריסטים תמורתי, אלא מפציצה את האם-אמא של הבני-@#$%&. הייתי רוצה להיות מסוגל להסתכל על החוטפים שלי בפרצוף ולהגיד להם שאני יודע שעל כל יום שאני מוחזק בשבי, הם סופגים אלף הרוגים מאש של צה"ל.

תאמינו לי שאם היינו נוקטים בשיטה כזאת, אז אולי היו עושים לנו קצת נו-נו-נו, אבל לא היו חוטפים לנו יותר חיילים.

אתה נאיבי או שאתה באמת מחפש למצוא צדק בכל הנוגע לטרור?

אין צדק בטרור, אין צדק ושיוויון עם מחבלים. הם יודעים טוב מאוד ששבוי שלנו שווה מאות שלהם (ובגלל זה הם רואים בחטיפה הזדמנות נדירה להשיג מטרותיהם).

תאמין לי שלא היית רוצה שמדינת תגיד "אנחנו מוכנים לתת לכם אסיר אחד תמורתו" עליך.

יש לך בכלל מושג איזה עינויי תופת עוברים השבויים שלנו? חוצמזה, הם טרוריסטים. הרציונל שלהם דפוק.

תאר לך שאתה בשבי וישראל מפגיזה את ה"אם-אמא של הבני-$&*^%", ואז הם פשוט יצאו בהודעה - כל הפגזה של , אנחנו חותכים לשבוי איבר אחר.

מפה תנסה לתאר מה תרגיש שהמדינה שלך תעמוד על הרעיון של "אסיר תמורת אסיר" ואתה בינתיים נחתך באיטיות למוות.

נכון, זה דוחה, אבל זה נועד להוציא אותך מהבועה שאתה חי בה.

IG - ההסכם הזה מהווה אסמכתה (די נדירה יש לציין) לכך שאותו פעיל לא יחזור לטרור.

מבחינה משפטית/משפטתית/תעמולתית אין דבר יותר נכון מלעצור פעיל טרור שהתחייב וחתם שלא יחזור לטרור.

אז נכון שאתה לוקח סיכון, אבל כמו בעסקים - בכל השקעה טובה יש סיכון מסוים.

אבו מאזן התכוון שהוא ימשיך להילחם בדרכים מדיניות להשיג את מטרותיו. אבו מאזן זה לא ערפאת שמימן את הטרור.

אבו מאזן הוא הכי פחות גרוע לישראל ועדיף שהוא יהיה הגורם הרשמי מולו מתנהלת.

תראה, אני לא מאמין שכל האסירים באמת יקשיבו לארגונים שלהם. לפסטינים יש חילוקי דעות רציניים בינם לבין עצמם (מלחמות אחים).

גם עכשיו ברצועת עזה היה משבר חריף בתוך חמאס שאני לא אכנס אליו, אבל הוא ממחיש שהפעילים בשטח לא תמיד מקשיבים למה שפוקדים עליהם מלמעלה.

ולכן, ברגע שאתה חותם אישית עם אותו פעיל שהוא לא יחזור לטרור, אתה אדיש לשאלה אם הפעיל יקשיב או לא יקשיב להנהגה שלו. יש לך הסכם אישי איתו.

האמת? אני לא זוכר כאלה הסכמים שנחתמו עם פעילי טרור באופן אישי, ובגלל זה אני חושב שמדובר פה במקרה מאוד נדיר וחיובי עבור ישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכתבת, טרוריסטים זה לא משהו שמאופיין ביותר מידי היגיון... אז מה שהם חתמו על ההסכם, זה אומר שאיכפת להם לא לההרג בתור שהידים? הם הרי ניסו לעשות את זה כבר פעם אחת לפחות... בגלל זה הם נעצרו- ואם הם היו מצליחים הם היו נעצרים בתוך סקית פלסטיק- בדיוק מה שיקרה להם אם הניסיון הבא שלהם יצליח...

אז למה לתת להם את ההזדמנות?

לגבי עבו מאזן- אנחנו צריכים מישהו שיכול לעשות משהו... לא סתם בובה שעושה הרבה רוח ואנחנו נותנים לה כל מיני מתנות בלי שום סיכוי שזה ישתלם...

וסיכון לחיי אזרחים זה סיכון גבוה מידי- במיוחד, כמו שכתבתי, שההצלחה של העיסקה מוטלת בספק ונוטה לכיוון השלילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, ממש מצויין!

ניתן לערבים האלה את המרצחים שלנו ועוד נוודא כי הם לא יחזרו לרצוח עוד יהודים.

"מחבלים עם דם על הידיים" = מחבלים שכן הצליחו לרצוח יהודים

"מחבלים בלי דם על הידיים" = מחבלים שניחסו לרצוח יהודים אך לא הצליחו

כל המחבלים שישראל שיחררה תמורת חיילים חזרו ורצחו עוד עשרות יהודים!

כאלה שלא הצליח להם פעם שעברה יצליחו הפעם.

ישראל לא צריכה לדון עם טרוריסטים, מחכישי שואה שקוראים לרצח העם היהודי.

על פי סקרים, גם ה"חפים מפשע" תומכים בטרור.

מי שתומך בטרור הוא טרוריסט.

מי שתומך בקומוניזם הוא קומוניסט.

מי שתומך בנאציזם הוא נאצי.

צריך להודיע לאותם רוצחים שאם הם לא ישחררו את שליט, אנחנו נתחיל להוציא להורג מחבלים.

(גם המחבלים שיושבים פה אצלנו בבית מלון חשובים לא פחות לאותם טרוריסטים)

ישראל הייתה צריכה לסגור חמשל, מים, כסף וללמד את המחבלים האלה שזה יהיה המחיר שהם ישלמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעייה ? אזמשחררים כמה מאות , תוך שבועיים כל המיטות שלהם יהיו תפוסות שוב ע"י עצירים חדשים

זה כמו לשחרר כמה מאות יתושים , אבל אף פעם לא תהיה בעייה למצוא חדשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...