מחפש תרגום לשר הטבעות הראשון- גירסה מוארכת - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש תרגום לשר הטבעות הראשון- גירסה מוארכת

scorpion

Recommended Posts

ערב טוב לכוללללללם.

אני מחפש תרגום לשר הטבעות הראשון (fellowship of the ring) אבל לא מדובר בגירסה המקורית אלא בגירסה מיוחדת שנערכה מחדש וכוללת קטעים שלא הופיעו בקולנוע, אנא למי שיש את התרגום (עדיפות לעברית אבל גם אנגלית יהיה בסדר) שיפנה אותי ללינק או שישלח לי הודעה פרטית.

מדובר בשני קבצים של 696 מגה כל אחד וזה נקרה THE LORD OF THE RINGS- THE FELLOWSHIP OF THE RING EXTENDED CUT

תודה מראש,

עקרב.

עריכה: רק לתשומת ליבכם- שלא תחשבו להסיט את הדיון לכיוון ווארז או משהו כזה.

אין לינקים להורדת הסרט עצמו או משהו כזה, רק כתוביות נטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחפש באתרי כתוביות למיניהם:

www.subs.co.il

www.subscenter.com

אלו הם ישראלים, וזה אחד מחו"ל אבל הוא גם כולל כתוביות בעברית:

www.divxsubtitles.net

ולאוף טופיק:

אילו קטעים יש בסדרה המוארכת שאין ברגילה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

את השניים הראושנים אני מכיר ובדקתי, השלישי נבדק כעת :)

מישהי ביקשה ממני לראות את זה אז אני אראה איתה ואגיד לך מה יש.

מה שאני יודע שיש זה קטעים מהספר שבילבו כותב, סצינה שמספרת על איך אראגורן הגיע לריוונדל ועוד עוד.

יש עוד חצי שעה אקסטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר באוף טופיק עסקינן :

רנגקוק : מה זה האתר הזה שהבאת ? לוחצים וישר קופץ עמוד עם איזה בלונדינית מסכנה שאומרת "גע בי" בצורה של 100 מילים באנגלית (זהירות , מי שנוגע במסך - מומלץ לא להיות יחף), הקיצר בושה וכלימה , גם פרסומות וגם עלובות , בפעם הבאה תארגן משהו יותר אקזוטי - מישהי שזופה עם חוטיני.... ;)

למרות שבכל מקרה אחר היתי מייעץ דווקא לא לספר מה יש בתוספות , במקרה זה שמדובר בגרסא שאי אפשר להשכיר ועולה טונה כסף , לא אכפת לי אישית שתספר ותהרוס, ואני אפילו סולח לך על זה שלא שילמת על הסרט (מהסיבות שהוזכרו לעיל) , אבל שתבין - סרט כזה (הגרסאות הנורמאליות - שעולות הרבה ולא המון) קונים אני יגיד שוב ק.ו.נ.י.ם - כי זה פשוט סרט מעולה , הפקה מצויינת ומגיע לכל מי שאחראי על הסרט הזה כל שקל !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כוונות טובות יש לך (מחיר בקולנוע באמת מוגזם , אפשר לחשוב שבודדים מסביב לעולם רואים בקולנוע) , אבל בלי כווונה אתה מוסיף חטא על פשע : לשלם לרשתות השכרת כסף ? זה אפילו יותר גרוע מקולנוע , בשביל השכרה מסכנה וחד פעמית גובים שני שלישים ממחירה הגבוה של צפייה בקולנוע, זה ששילמת ל(נגיד) בלוקבאסטר לא אומר דווקא שתמכת בסרט (בייחוד אם אתה מחזיק בעותק שלו ואני מאמין שאתה מאוד מאוד מעריך אותו) , אני אמרתי בפירוש לקנות (וחזרתי פעמיים) , יש שפשוט מגיע להם וצריך לדאוג שסרטים כמותם ימשיכו גם בעתיד.... ושמי שעושה סרט שידע מה יקבל אם יעשה אותו כמו שצריך בצורה ש"תעשה לנו את זה" .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש יתרונות להשכרה:

1. עולה מה? 15 ש"ח? 20 ש"ח? מתקזז בזה שרואים את זה שלושה אנשים ביחד.

2. רואה בזמן שנוח לי, לא צריך להתאים את עצמי ללוח זמנים של או משהו כזה.

3. אין ערסים מעצבנים בבית שלך ואף אחד לא מפריע לך לראות את הסרט ברעש ( ;D )

4. הפסקות אוכל כל 10 דקות- יתרון משמעותי :)

נכון, יש שצריך לקנות, אבל בשביל זה צריך כסף נכון? ובשביל כסף זקוקים לעבודה.

ולעבודה צריך להיות קצת מעל לגיל שלי וגם שיהיה לי יותר מ5 דקות פנויות ביום.........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי בקולנוע מאז 2000 ;D

המחירים של הכרטיסים של הקולנוע זה פשוט זוועה.

אבל כל שבוע אני משכיר סרט אחד לפחות והשכרתי גם את fellowship of the ring המקורי....

לא צריך להשכיר...אפשר לזכות בDVD באתר של וואלה :)

ככה אני זכיתי בDVD של שר הטבעות הראשון :)

ובעוד איזה 15 דיסקים ..

תשאלו את איגור :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש יתרונות להשכרה:

1. עולה מה? 15 ש"ח? 20 ש"ח? מתקזז בזה שרואים את זה שלושה אנשים ביחד.

2. רואה בזמן שנוח לי, לא צריך להתאים את עצמי ללוח זמנים של או משהו כזה.

3. אין ערסים מעצבנים בבית שלך ואף אחד לא מפריע לך לראות את הסרט ברעש ( ;D )

4. הפסקות אוכל כל 10 דקות- יתרון משמעותי :)

נכון, יש שצריך לקנות, אבל בשביל זה צריך כסף נכון? ובשביל כסף זקוקים לעבודה.

ולעבודה צריך להיות קצת מעל לגיל שלי וגם שיהיה לי יותר מ5 דקות פנויות ביום.........

טוב נו אתה צודק בהכל , אבל לא אמרתי שזה רע , אלא שהם עושקים בדיוק כמו בתי הקולנוע,

רק שני דברים שכחת ברשימה:

1) שבבית אין אקוסטיקה שאפילו מתקרבת לזאת של אולם :(

2)בבית, שטח התמונה לא יעלה על שטח הראייה שלך (מה שמכניס אותך לסרט) בניגוד לקולנוע (אלא אם כן יש לך מקרן).

2.5) בבית לא חייבים לראות סרט עם פופקורן ואפשר גם לראות סרט עם סטייק או המבורגר... 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...