IP חיצוני ב Generals, מה עושים כדי לגרום לו להופיע מה?! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

IP חיצוני ב Generals, מה עושים כדי לגרום לו להופיע מה?!

R0ck

Recommended Posts

:veryangry:

אני לא מצליח לשחק באינטרנט בגלל שהמשחק לא מזהה את ה IP החיצוני שלי (חיבור PPPoA) אלא רק את הפנימי (של כ' הרשת), סביר להניח שגם משתמשי הכבלים נתקלו באותה תופעה...

מישו יודע מה הפתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ת'אלקטל הערמד, מחובר ישירות לכ' רשת, בלי רשת בייתית. פשוט זנחתי את ה לטובת ה PPPoA (הרבה יותר נוח, במקרים מסויימים), מה שאומר בצורה הכי פשוטה שהאלקטל מסונכרן, יש סנכרון גם עם ספק האינטרנט (במידה ולא קרס), מה שאומר בצורה עוד יותר פשוטה הוא שברגע שחלונות עולה, יש , לפתוח ת'אקספלורר ולגלוש (כן כמו בחדר מחשבים בבי"ס כשהמורה מסובבת את הראש).

אבל מה הבעיה? הרבה תוכנות מתקשות לזהות את ה IP שהתקבל מספקית האינטרנט ומגלות רק את ה IP של כ' הרשת.

נו באמת, קשה לי להאמין שאף אחד לא נתקע בבעיה הזאת....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עם אלקטל משודרג, נכון?...

האלקטל אחרי שידרוג סוגר את כל הפורטים באופן אוטומטי. לכן זה גורם לבעיות בגישה למחשב שלך מבחוץ.

כנס לטלנט, ל-nat ושם תגדיר defserver על האייפי הפנימי של המחשב שלך.

כך כל הפורטים הנכנסים מבחוץ יועברו אוטומטית לאייפי הזה.

למשל כך:

nat>defserver addr=10.200.1.1

או כל אייפי אחר שהכרטיס רשת שלך מוגדר עליו.

(בהנחה שגרסת המודם שלך 8606. אם היא 8706, כנס לפה ותבדוק מה פקודת ה-defserver בשביל הגרסה שלך.)

נ.ב.- זה מתאים לפורום , לא?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ThePorscher, כבר הגדרתי Defserver, אין קשר בין הפורטים לבין כתובת ה IP החיצונית שספק האינטרנט נותן לי שכביכול לא מזוהית ע"י תוכנות מסויימות (גם Generals) בתצורת חיבור PPP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי.

זאת הבעייה בחיבור ppp, כי בעצם, המחשב לא משתמש בכתובת האייפי החיצוני שאתה מקבל מהספק, אלא המודם משתמש באייפי הזה. המחשב משתמש רק באייפי פנימי שקיים ברשת הפנימית.

הראוטר הוא בעצם מה שמחובר גם לרשת החיצונית ויש לו אייפי חיצוני, וגם לרשת הפנימית ויש לו אייפי פנימי, והוא מקשר בין שתי הרשתות האלו. התפקיד שלו הוא להעביר את המידע שמגיע אליו מהרשת החיצונית לאייפי המתאים ברשת הפנימית.

אז למחשב שלך בעיקרון אין אייפי חיצוני, אלא רק לראוטר.

לכן חלק מהתוכנות (וגם המשחק) לא מזהה אייפי חיצוני על המחשב שלך.

יש תוכנות שכן יכולות לזהות את האייפי שאתה עובד איתו, אבל שוב, האייפי החיצוני הוא לא של המחשב שלך, אלא של הראוטר. הן פשוט מזהות עם איזה אייפי אתה עובד, ולא על איזה אייפי המחשב שלך.

אני לא מכיר דרך לגרום למחשב שלך לעבוד עם האייפי החיצוני של הראוטר.

אם מישהו מכיר, גם אני אשמח לשמוע איך אפשר לעשות זאת.

אם לא תמצא פיתרון, יכול להיות שכדאי לך לחזור לעבוד עם pptp ב-, אם יש לך רק מחשב אחד. כי ככה המודם שלך יהיה "בלתי נראה" והאייפי החיצוני יגיע ישירות למחשב שלך. אם הדבר היחיד שהפריע לך ב-pptp הוא החייגן שצריך ללחוץ עליו בשביל להתחבר, במקום להיות מחובר תמיד, אני מאוד ממליץ לך לחזור ל-pptp. זה בכלל לא נורא ללחוץ על חייגן בשביל להתחבר. מה גם שהמודם שלך לא בסכנת פריצה ככה, אלא רק המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, כולכם מובלבלים על גבי בילבולים!!!!!!!! (מה לעזאזל?)

בכל מיקרה, גם אני ניתקלתי, אבל כניראה שאני יותר חכם!!!!!!!!

לכו לתפריט הראשי, OPTIONS, אפשרויות, ולמטה רשום לכם איך שאני זוכר

LAN IP, ן - IP, באינטרנט IP פשוט תשנו את זה בלחצן גלילה לאיי פי החיצוני וזהו!!!!!!!!!

מקווה שעזרתי

MOOMOO

ורוקפורד ממתי אתה מקפיץ הודעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוייי שקט כבר עם ההקפצות שלכם, אתה לא יותר חכם כי מן הסתם אין שם שתי כתובות איי-פי, אם עדיין לא הבנת את זה! :bash:

רק הכתובת הפנימית של כ' הרשת וזה לא עוזר לי במיוחד... מה שגם אין אפשרות להזין באופן ידני וזה מה שדפוק פה.

הבנתי שגירסאות 1.3 או 1.4 שתצאנה בעתיד יפתרו את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ת'אלקטל הערמד, מחובר ישירות לכ' רשת, בלי רשת בייתית. פשוט זנחתי את ה לטובת ה PPPoA (הרבה יותר נוח, במקרים מסויימים), מה שאומר בצורה הכי פשוטה שהאלקטל מסונכרן, יש סנכרון גם עם ספק האינטרנט (במידה ולא קרס), מה שאומר בצורה עוד יותר פשוטה הוא שברגע שחלונות עולה, יש , לפתוח ת'אקספלורר ולגלוש (כן כמו בחדר מחשבים בבי"ס כשהמורה מסובבת את הראש).

אבל מה הבעיה? הרבה תוכנות מתקשות לזהות את ה IP שהתקבל מספקית האינטרנט ומגלות רק את ה IP של כ' הרשת.

נו באמת, קשה לי להאמין שאף אחד לא נתקע בבעיה הזאת....

welcome to the real world

אני סובל מבעיות כאלה כבר הרבההההה זמן.

בכל מקרה אני מעביר את התראד הזה לפורום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום שגיא...

האם כאשר אתה מתחבר עם אתה לא נתקל בבעיות אלו ?

הרי מן ההגיון כאשר אתה מתחבר דרך ספקית האינטרנט והכבלים אתה עובר מרשת אחת (כבלים) לשנייה (ספקית האינטרנט) ולכן נוצרות מס' Lan שתוכנות אחרות מתקשות לזהות את ה-IP שלך. אני יודע שזה בעיה הקשורה בסוג הניתוב של חברות הכבלים, ומן הסתם זה לא יפתר עד שחברות הכבלים יטפלו בעניין בצורה הטכנית (אני זוכר מס' נושאים עקריים בניתוב של Cisco....).

בכל אופן האם האבחנה נכונה לדעתך ?

אופס אני לא מבין איך אתה מחייג ? או משתמש של כבלים.

לפי מה שכתבת אתה משתמש עם מודם Alctel - כנראה - Adsl, אז איך בדיוק אתה ישר גולש לאתר הספקית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר ששדרגתי את האלקטל ל SpeedTouch 510, השתמשתי ב PPPoA והמשחק לא זיהה את הכתובת החיצונית.

הצלחתי להחזיר את האלקטל, בסופו של דבר, ל SpeedTouch HOME ועכשיו אני שוב על ה , פחות כאב ראש והמשחק מזהה את ה IP החיצוני ללא שום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...