The Legend Reborn - Subaru IMPREZA WRX 2008 - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Legend Reborn - Subaru IMPREZA WRX 2008

Born2Kill

Recommended Posts

האימפרזות, בדומה לסקאייליין ולכל פתרון יפני מהיר, הן המפלט הזול למי שמחפש חלקי חילוף זולים ורכב שבקלות יחסית יכול להפוך למפלצת קו ישר. מעין סוג של "עולם שלישי" למי שלא יכול לאפשר לעצמו איזו 997 חביבה או כל דבר אחר בסגנון.

זה לא דבר רע, אבל בסופו של דבר רואים מי מחזיק באימפרזה ומי מחזיק ב 997 (מלבד איזה פנסיונר בן 90 שמתבלבל בין ה + וה - בטיפטרוניק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

874,000 ¤ 3.6 קררה ידנית

908,000 ¤ 3.6 קררה אוטומטית

990,000 ¤ 3.8 קררה S ידנית

1,024,000 ¤ 3.8 קררה S אוטומטית

1,049,000 ¤ 3.8 קררה 4S ידנית

1,083,000 ¤ 3.8 קררה 4S אוטומטית

1,485,000 ¤ 3.6 קררה טורבו ידנית

1,519,000 ¤ 3.6 קררה טורבו אוטומטית

אלה הם המחירים, מה אתם מעדיפים מכונית במחירים האלה או בית? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר גם וגם ת'יודע... במקרה הזה, הבית הוא סתם תירוץ. לאלה שרכשו אחת אין בעיה להסתדר.

את הטורבו (480 כ"ס - 0 ל 100 ב 3.7 שניות לגירסה ידנית) אני לא חושב שמביאים לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר גם וגם ת'יודע... במקרה הזה, הבית הוא סתם תירוץ. לאלה שרכשו אחת אין בעיה להסתדר.

את הטורבו (480 כ"ס - 0 ל 100 ב 3.7 שניות לגירסה ידנית) אני לא חושב שמביאים לארץ.

פורשה קררה=בית ::)

מממממ... סתם שאלה, מה עושה אותה כל כך ייקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף GTR34 על פני כל פורשה שיש ,במחיר שקונים פורשה אפשר כבר להגיע לרמות עם הסקיילין שהפורשה יכולה רק לחלום להגיע.

ד"א סקיילין \ סילביה \ ושאר יפאניות,ממש לא לקו ישר.

לא יודע לא מושך אותי כל המכוניות יוקרה כמו פורשה פרארי למבורגיני.

מעדיף רכבים יותר עממים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורשה מביאים לארץ את כל ההיצע דגמים שלהם למעט ה-Carrera GT

פורשה קררה=בית ::)

מממממ... סתם שאלה, מה עושה אותה כל כך ייקרה?

העובדה שזה פורשה? המתחרות לא יותר זולות (פרארי, אסטון מרטין, יגואר ושות')

אה וכמובן עצם העובדה שאלה שלדות שהם מפתחים בעצמם ואין להם שימוש בעוד מותג (בניגוד לפרארי ומזראטי, ואסטון מרטין ויגואר עד לפני כמה חודשים)

ואלה תמיד שלדות הנעה אחורית (ב-Boxter / Cayman זה אומר גל הינע וכו'), לפעמים מנוע אחורי (911 לדורותיה)

רכיבים בין הטובים שיש

אני מעדיף GTR34 על פני כל פורשה שיש ,במחיר שקונים פורשה אפשר כבר להגיע לרמות עם הסקיילין שהפורשה יכולה רק לחלום להגיע.

ד"א סקיילין \ סילביה \ ושאר יפאניות,ממש לא לקו ישר.

לא יודע לא מושך אותי כל המכוניות יוקרה כמו פורשה פרארי למבורגיני.

מעדיף רכבים יותר עממים.

יש גבול כמה אתה יכול לשפר משהו לקו ישר

וגם אם תשפר אח"כ מכלולים אחרים לטובת התנהגות מסלול אתה לא תגיע לרמה של פורשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדומה להשוואה נכונה ש Anatoli עשה עם עולם הסאונד.

יש אנשים שלא מבינים למה ישנם אנשים שמשלמים עשרות אלפי דולרים על מגברים ורמקולים, זה למעשה בר השוואה לאותה קבוצת אנשים שלא מבינה למה צריך לשלם מאות אלפי או מיליוני דולרים על כלי .

כשאתה משלם על פורשה, אתה מקבל שלמות מוטורית. כשאתה משלם על אימפרזה או Skyline... שיהיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי לשגל ת'מוח עם השטויות שלכם והמכוניות יוקרה כשאתם נוסעים באופניים עם גלגלי עזר, שחררו, מכוניות מעל 130 אלף שקל לא שוות קניה לישראלי סטנדרטי (כנ"ל כמובן לחברי הפורום הזה), זה לא שאנשים פה נהגי מרוצים מטורפים שהולכים לעשות הימורים באמצע הלילה ופוחדים לצאת באור יום מהבית בגלל שהמשטרה יושבת להם על התחת. כולה לעשות קצת פוזות ולנסוע לקניון.

ובשביל שהפוסט יהיה ענייני, חזרה לנושא המקורי:

אאאאאאאאיייייייייייייככככככככככככככככככככככככככככככככככ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי לשגל ת'מוח עם השטויות שלכם והמכוניות יוקרה כשאתם נוסעים באופניים עם גלגלי עזר, שחררו, מכוניות מעל 130 אלף שקל לא שוות קניה לישראלי סטנדרטי (כנ"ל כמובן לחברי הפורום הזה), זה לא שאנשים פה נהגי מרוצים מטורפים שהולכים לעשות הימורים באמצע הלילה ופוחדים לצאת באור יום מהבית בגלל שהמשטרה יושבת להם על התחת. כולה רכב לעשות קצת פוזות ולנסוע לקניון.

ובשביל שהפוסט יהיה ענייני, חזרה לנושא המקורי:

אאאאאאאאיייייייייייייככככככככככככככככככככככככככככככככככ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

צודק, תכלס מי לא רוצה מכונית עם הרבה כוחות סוס ומהירויות מקסימליות מטורפות?

אבל מה לעשות אנחנו יכולים ליסוע רק בכבישי אז ככה שזה לא רלוונטי, אתה תהייה תקוע בפקק ייחד עם כל המכוניות :-\

אם קונים מכונית זה יותר בשביל הפוזה, הנוחות והגאדג'טים שיש בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...