קישור לאינטרנט שנופל בלילה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קישור לאינטרנט שנופל בלילה

tomer_et

Recommended Posts

יש לי ADSL 0.5M של WOW.

משום מה כל פעם שאני משאיר בלילה את המחשב דולק כדי שימשיך להוריד קבצים - כשאני חוזר בבוקר למחשב אני רואה שבלילה הקישור לרשת נפל...

יש לציין שכאשר אני גולש באופן "רגיל" אין התנתקויות כלל ואני גולש מוריד קבצים במהירות סבירה (בין 50 ל - 60).

מישהו יודע אולי מה יכול לגרום לזה - או יותר חשוב - איך ניתן למנוע את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תומר שלום:

בפעם הבאה שאתה כותב ת'רד , כדאי לך לספק את רוב הנתונים כולל ספק האינטרנט שלך ISP , שיטת ההתחברות (ADSL או כבלים) וכמובן האם אתה חיוג או שאתה מתחבר דרך האתר של ספקית האינטרנט (במקרה של כבלים ).

כך כולנו נוכל לבצע "חיתוך" עם הנתונים הפרטיים ובעל הדעה הרולוונטית יספק לך פתרון מוצע קיים (אם בכלל).

המלצה זו היא ככלל שירות לכל המשתמשים בפורום זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי יש לך אפשרות של כיבוי דיסקים קשיחים או משהו כזה שהעכבר לא זז?

או תוכנה אחרת, פעם שהייתי 56K היה לי תוכנה שאני מקבל כסף מפירסומות על המסך (אחרי שנה וחצי קיבלתי 20$),

ובלילה בגללה התנתק האינטרנט בצורה מסתורית, מאז שהורדתי אותה אז זה לא מתנתק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם איזה מודם אתה מתחבר לאינטרנט? דרך כרטיס רשת? פנימי? USB?

בכל מקרה, תנסה ללכת למאפיינים של הכרטיס שאיתו אתה מתחבר ב-Device Manager ולך שם ל-Power Management ושם תוריד את ה-V מ-Allow the computer to turn off this device to save power.

אולי זה יעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וודא שבמאפייני החיבור שלך אין disconnect אוטומטי אחרי זמן מסויים שאתה ב-Idle, ואולי כדאי שתתקשר לספק האינטרנט שלך ותשאל אם מנתקים אותך אוטומטית אחרי זמן מסויים... זה קרה לי פעם עם איזה חברה קטנה שהייתי מחובר אליה חודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...