LCD 19" במחיר עד 1500 - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LCD 19" במחיר עד 1500

Tall-Guy

Recommended Posts

תודה על הכתבה :-)

התסכלתי עליה - ולפי חוות דעת האישית של הכותב הוא מעדיף את ה 940 מול ה 931BW, מעניין למה, אני מקווה שאוכל למצוא את המסכים בתצוגה איפשהו ולהסתכל.

אגב - מה עם ה ViewSonic VX1945WM שהוא מדבר עליו בכתבה? סתם מסך עם Feature Ipod? או שהוא כן מציג ביצועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקווה שאני לא מקפציץ (למרות שהדיון גם ככה נמצא יחסית גבוה בעץ) -

עוד שאלה לי - האם 19" רחב יהיה קטן מדי וכדי בשביל עוד 200 שקל לקנות את ה 20" 206BW? (שאמור להיות הדוד של ה 226 שקראתי עליו דברים טובים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה טעות עם ההחלטה שלך ללכת על מסך רחב, האופציות הלא רחבות הרבה יותר מוצלחות במחיר הזה.

טעות?

לצערי לא היתה לי אפשרות (וכנראה לא תהיה לי) - לעשות השוואה ממשית בין מסך TN לבין מסך VA, מאחר וה Viewsonic לא נמצא באף תצוגה ולכן אני לא יכול ממש להניח מסך ליד מסך ולראות את ההבדלים מול העיניים.

כמה ההבדלים רצינים? אני מבין שלך ולעוד כמה אנשים בפורום, סביר להניח שההבדל ממשי. בפורום שמתעסק בנגני שמע, תמיד יהיו האודיופלים שיתלננו על תדרים שאנשים רגילים לא שמים אפילו לב אליהם. האם "אנשים רגילים" ישמו לב להבדלים בין סוגי הפאנלים? האם ההבדלים הוא כזה קריטי שעדיף לוותר על מסך רחב TN ולקחת VA?

רוב הזמן אני עובד מול מסך LCD בעבודה (Sony 95FS), והסיבה היחידה שאני עובד בבית זה כאשר אני משחק. האם זה מצדיק קניה של מסך "חזק" יותר?

אגב - אם אכן תגיד לי שההבדלים בין הפאנלים כל כך קריטים - *אולי* אחשוב להוסיף עוד כ 300 שקל ולקנות מסך רחב איכותי כמו הDell. הדבר היחידי שמפחיד אותי במסכים של 22" הוא שהכרטיס מסך שלי (שיחסית ישן - 9700 Pro) לא יסחוב את הרזולוציה הגבוהה במשחקים.

תודה מראש :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות?

לצערי לא היתה לי אפשרות (וכנראה לא תהיה לי) - לעשות השוואה ממשית בין מסך TN לבין מסך VA, מאחר וה Viewsonic לא נמצא באף תצוגה ולכן אני לא יכול ממש להניח מסך ליד מסך ולראות את ההבדלים מול העיניים.

כמה ההבדלים רצינים? אני מבין שלך ולעוד כמה אנשים בפורום, סביר להניח שההבדל ממשי. בפורום שמתעסק בנגני שמע, תמיד יהיו האודיופלים שיתלננו על תדרים שאנשים רגילים לא שמים אפילו לב אליהם. האם "אנשים רגילים" ישמו לב להבדלים בין סוגי הפאנלים? האם ההבדלים הוא כזה קריטי שעדיף לוותר על מסך רחב TN ולקחת VA?

רוב הזמן אני עובד מול מסך LCD בעבודה (Sony 95FS), והסיבה היחידה שאני עובד בבית זה כאשר אני משחק. האם זה מצדיק קניה של מסך "חזק" יותר?

אגב - אם אכן תגיד לי שההבדלים בין הפאנלים כל כך קריטים - *אולי* אחשוב להוסיף עוד כ 300 שקל ולקנות מסך רחב איכותי כמו הDell. הדבר היחידי שמפחיד אותי במסכים של 22" הוא שהכרטיס מסך שלי (שיחסית ישן - 9700 Pro) לא יסחוב את הרזולוציה הגבוהה במשחקים.

תודה מראש :-)

בעבודה אתה עובד עם מסך עם פאנל VA.

פאנלים מסוג TN לא טובים לעבודה ממושכת, זוויות צפייה צרות אתה תוכל לראות "בריחת צבעים" מהצדדים, עומק צבעים פחות טוב ממסכים עם פאנל VA וIPS.

לגבי תצוגה, אין לך סניף של דיפו בעיר? בכל סניף יש להם את המסך 971p ואז תוכל לשים לב להבדלים.

ואם זה לא בעיה בשבילך להוסיף בשביל מסך ה2007 זה בהחלט מצויין.

דבר נוסף, אמרת שבעבודה אתה עובד עם מסך LCD, מה שאני יכול להבין שעכשיו אתה עובד עם מסך CRT. אם זה אכן ככה. איך המעבר בין LCD לCRT?

איפה יותר "נעים", העיניים והראש פחות כואבים ומה יותר נוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעבודה אתה עובד עם מסך עם פאנל VA.

פאנלים מסוג TN לא טובים לעבודה ממושכת, זוויות צפייה צרות אתה תוכל לראות "בריחת צבעים" מהצדדים, עומק צבעים פחות טוב ממסכים עם פאנל VA וIPS.

לגבי תצוגה, אין לך סניף של אופיס דיפו בעיר? בכל סניף יש להם את המסך 971p ואז תוכל לשים לב להבדלים.

ואם זה לא בעיה בשבילך להוסיף בשביל מסך ה2007 זה בהחלט מצויין.

דבר נוסף, אמרת שבעבודה אתה עובד עם מסך LCD, מה שאני יכול להבין שעכשיו אתה עובד עם מסך CRT. אם זה אכן ככה. איך המעבר בין LCD לCRT?

איפה יותר "נעים", העיניים והראש פחות כואבים ומה יותר נוח?

הסוני שציינתי הוא VA? יש כאלה להשיג מחנויות עדין? הוא דיי נוח לי בעבודה, מעניין איך הוא מסתדר עם משחקים...

בכל אופן, יש מצב שיש סניף אופיס דיפו ברעננה, אני ינסה לבדוק את העסק, ה 971פ הוא הסמסונג נכון?

ה - 2007 קצת יקר מדי, מה רע ב 228WFT?

בבית אני עובד עם מסך LCD ישן מאוד שחבר שלי נתן לי זמנית עד שאני יקנה מסך. הוא של Viewsonic. הוא מציג 25ms, בלי חיבור DVI... אני יוכל לכתוב לך את הדגם המדויק שאני יגיע הביתה.

בסך הכל - אני עובד יום שלם עם ה , חוזר הביתה ומרביץ לפעמיים 2-3 שעות של משחקים - וכאבי ראש אין לי. גם שעברתי בין המסך LCD שהחבר שלי הביא מה 19" MAG CRT הישן שלי לא התרגלי תוך 5 דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסכים של סוני כבר די נדירים כי סוני הפסיקה את היצור שלהם.

כמה חנויות טוענות שיש להם X95F אבל כדאי שתתקשר ותברר שלא סתם שכחו להוריד את המסך מהאתר.

כל מסכי 22" הם TN הדל המדובר הוא שזה הפנל הכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אומרת שכרגע בשוק אין מסך Wide איכותי מעל 20"? הדל המדובר הוא היחיד?

מה עושים אגב עם טלוויזיות LCD? כולם פאנל TN? או שזה אחרת?

האם שווה לי לנסות לחפש את ה Sony? או שה Viewsonic עדין מעליו? (שוב, בדגש על משחקים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי אם תוכל להשיג אותו ענו לך כבר, מעטים החנויות שיש להם אם בכלל נשאר במלאי.

למסך יש ציפוי זכוכית שהוא משתקף וזה חיסרון.

ה2007 לא יקר בכלל, הוא נותן תמורה מלאה לכסף (אל תשכח שיש לו פאנל S-,חיבור DVI,קומפוזיט,S-וידאו , רכזת , פיבוט)

כל מסכי 22 בעלי פאנל TN, כמו שענו לך כאן.

יש בשוק מסכים רחבים מעל 22'', והמסך הבא שהוא האיכותי ביותר,אטרקטיבי למחיר הוא ה2400WFP שכולל את הפונקציות של ה2007 ועוד...

אם אתה רוצה מסך 19'' למשחקים אני ממליץ לך על הvp930b.

אני לא יודע מה יקרה אם תמצא מסך ,תקנה והוא יתקלקל. כי הפסיקה לייצר את המסכים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאלתי אם אוכל להשיג אותו, אלה שאלתי את כדאי לי לחפש אותו (כי הוא בטוח בנמצא איפשהו...) :-)

דיברתי עם בחור במשרד שקנה את ה 930 והחזיר אותו לטובות הסוני, הוא טען שהתמונה היתה מגורענת (ברזולוציה טבעית ו DIV), הוא החזיר אותו.

אני מקווה שלא לא יהיה בעיות שכאלה.

אבל שום החזרתם אותי לחשיבה על ה 930 ולא מסך אחר.

הדבר היחידי שנשאר וקצת מפחיד אותי הוא -

"לגבי הפאנל מסוג MVA ששיבחו אותו כאן, חשוב לקבל את כל המידע:

אותו פאנל MVA- יש לו גם חסרונות בתמורה לעומק הצבעים וזווית הצפיה. הפאנלים האלה סובלים מזמן תגובה איטי, וכדי "להמריץ" אותם, היצרנים מגבירים את המתח לפיקסלים. אך מעבר לתוצאה החיבית, נוצרה בפאנלים האלה בעיה אחרת, והיא גרעיניות ("רעש") בעת צפיה בתנועה.

לכן, את המטרה שלכם היא עיבוד תמונה, זה אחד המסכים הטובים ביותר שתוכלו לרכוש. אם המטרה העיקרית היא משחקים, סרטים עריכת - המסך הזה פחות מומלץ ועדיף ללכת על הטכנולוגיה המיושנת מסוג TN שבה הניגודיות והעומק פחות חזקים, אבל בעת תנועה אין "רעש". " -- ביקורת בזאפ. וקראתי קצת על Ghosting פה ושםץ

[br]פורסם בתאריך: 23.07.2007 בשעה 20:41:58

Just for the record, I am home now, and I check the ViewSonic my friend gave me.

Its called "VG900b" - and after a short googling, it shows the Panel is VA :o

I guess that why I have no headaches with the Sony/Viewsonic I have at home.

Too bad its only 25ms and have no DVI :-(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה - רציתי לעדכן את הדיון הזה לאנשים שאולי יכולים להשתמש במידע הזה בעתיד.

כמו שכבר ציינתי, לחבר שלי יש את הVP930 בבית. אתמול בדקתי עליו Ghosting כדי לראות כמה נוראי העסק באמת או לחילופין - לא נוראי.

התקנתי עליו Demo של Unreal Tournament. מאחר והמשחק ישן - הגענו בקלות ל - 70-80 FPS, לכן מבחינתי זאת היתה בדיקה יחסית טובה.

אז ככה, המסך עצמו קצת "צועק" לבן, במיוחד בסביבה של - אבל הצבעים שלו באמת מדהימים.

ישנה בעית Ghosting, לפחות במשחקים מהירים במיוחד. יש לצין שבניגוד למסכים אחרים, הבעית Ghosting נראית קצת אחרת. קראתי קצת על המסך, והבנתי (יתקנו אותי החברה היותר טכנים בפורום) שכדי למנוע Ghosting, הפאנל מזרז תזוזה עם חשמל, מה שיוצר אפקט Blur שאתה משנה תמונה מהר. ככה שיש אפקט מריחה קטן.

בהתחלה קצת התאכזבתי. אבל בסך הכל - לצערי אין שום אופציות במחיר הזה שמציגות תמונה מדהימה וגם מהירות. אז אני בכל זאת ילך על ה Viewsonic. לפדנטים ביננו יכול להיות שזה קצת יפריע, אבל כנראה שאחרי שימוש של כמה שבועות מתרגלים.

אגב, אשמח לשמוע אם הבדיקה שעשיתי היתה בכלל לגיטימית - ואם אולי יש כלי שבודק תנועות מהירות וכדי לבדיקת Ghosting יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...