LCD 19" במחיר עד 1500 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LCD 19" במחיר עד 1500

Tall-Guy

Recommended Posts

צהריים טובים,

אחראי חיפוש מקיף בפורום ונסיון "למקצע" את עצמי כמה שיותר לפני שאני קונה LCD, הגעתי למסקנה שאולי כדאי לבקש המלצה אישית מאשר לחפש המלצות שניתנו לאחרים שרק קולעות בחצי לבקשה שלי.

אני מחפש לקנות מסך 19" לבית. רוב הזמן אני לא עובד מול המחשב ישירות מאחר ויש לי מחשב במשרד. כשאני עובד עם המחשב בבית, זה דברים קטנים באינטרנט ואת רוב הזמן אני ינצל על משחקים. האם מישהו יכול להמליץ על מסך 19" שמתאים למשחקים ומגיע למחיר של עד כ 1500 שח? (למרות שאם תינתן לי אופציה טובה יותר אסכים לשלם קצת יותר בשביל קפיצת מדרגה באיכות).

כמה חברים המליצו לי על ה LG1960TR, שמבחינת נתונים יבשים נראה טוב.

יכול להיות שאולי אפילו כדאי Wide? אני קצת מפחד מ Wide מאחר והכרטיס מסך שלי דיי ישן - ATI 9700 Pro - אשמח גם לשמוע חוות דעת על זה.

תודה רבה מראש :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המסכים שנבדקו היו מצוינים למשחקים אבל איכות התצוגה שלהם לא הייתה טובה במיוחד עם כמות צבעיפם נמוכה, יחס ניגודיות סטטי(לא דינאמי)

נמוך יחסית וכמובן זויות צפיה צרות מאוד.

אני הייתי משקיע עוד מאה שקל בתקציב והולך על ה VP930 של ViewSonic או על ה 971P של סאמסונג.

אישית אני לא מאמין שה L1960TR שווה את תג המחיר של 1500 ש"ח, הוא בערך ברמה של ה 932B של סאמסונג שעולה רק 1300 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על ההבהרה. אולם כמה שאלות -

קראתי ביקורות מעולות על ה ViewSonic VP930 , אולם מה שמתריד אותי הוא קצת הריפרש שלו (8MS), הבנתי מכמה ביקורות שלמשחקים כדאי לפחות 5 ומטה כדי למנוע Ghosting. ומאחר ואני משחק ב FPS שבה התמונה משתנה מהר - חשוב לי לא לראות Ghosting.

האם ה 8MS הוא לא נורא כל כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה"כדאי לפחות 5 ומטה" רוב המריחות אם הם ישנן קורות בתוך המוח שלך ולכן אפילו מסך 1ms לא יעזור.

לפי התמונות של המריחות ניתן להסיק שה VP930 יותר מהיר מה 932B שנחשב 5ms ככה שיכול להיות יצרן

שיציין את ה 8ms של יצרן אחר בתור 2ms אצלו במסך, הנתון בכלל לא בר השוואה בין מסכי LCD

ועדיף לא להיסתמך עליו כלל, הנתון היחדי שבטוח הוא סוג הפאנל וזה הנתון שהכי כדאי להיסתמך עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין. שיכנעת אותי :-)

התחלתי לחפש חנויות שמוכרות את המסך בארץ. אשמח למישהו יש עוד תגובות לטובה\רעה\המלצות אחרות.

האם ישנה חנות שמומלץ להזמין ממנה את המסך? (אחריות, שירות וכו)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על ההקפצה, אבל העדפתי להקפיץ מאשר לפתוח דיון חדש.

לאחר שהלכתי לבדוק בתצוגה את ה VP930 הוא נראה לי לא רע בכלל, אולם בזוית העין ראיתי גם כמה מסכי Wide, שלהפתעתי היו אטרקטיבים במחיר.

בדיקה קצרה בקהילות של Gamers העלתה סברה שאולי כדאי לי ללכת על מסך Wide מאחר וכל המשחקים החדשים תומכים ברזולוציה ובכללי זה קצת יותר נחמד לשחק ככה.

אחרי ששוב עברתי על כמה מההודעות בפורום - צימצתי את האפשרויות לשתי מסכי Wide -

LG L194WT

ן 931BW

אשמח לדעת כמה דברים -

1) מי מבין שניהם מומלץ יותר (אני שוב שם דגש על משחקים ומדי פעם גלישה באינטרנט - זה השימוש העיקרי)

2) האם ההבדלים בין המסכי Wide ל Viewsonic הם משמעותים? ברמה כזאת שכדאי שאוותר על Wide ויקח 19 רגיל?

תודה שוב :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ראית את הVS בתצוגה??

רחב או רגיל זה קודם כל עניין של שימושים.

הרחבים שציינת בעלי פאנל TN כך שלא תקבל מהם את האיכויות של VS.

רחבים איכותיים יש לך מ-20" בלבד כמו הדל 2007wfp והוא כבר עולה 2200.

מתוך השניים שציינת, הייתי מעדיף את הסמסונג, אבל מול פאנל VA רגיל, תלוי-אם המסך הוא בעיקר לסרטים ומשחקים הדילמה קשה(חוויה טובה יותר ברחב מול עומק צבעים וכ"ו ב-VA), אך אם השימוש הוא גם לגלישה וטקסטים הכיוון ברור יותר -VA, (אלא אם תקנה את הרחב כפתרון זמני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שהטעתי - את ה Viewsonic ראיתי אצל חבר שקנה אותו. את המסכים ראיתי כאשר חיפשתי אותו בחנויות. אם תרצה אוכל להגיד לך באיזה חנות חבר שלי רכש את ה Viewsonic - הוא טוען שהראו לו את המסך לפני שקנה. דבר איתי בפרטי מאחר והבנתי שלדבר על חנויות זה אסור.

הסמסונג לדעתך איכותי יותר?

אם כן מה דעתם על 940BW? האם הוא יותר טוב מה 931BW?

ומה ההבדל בין ה 940BW ו ה 941BW? עושה לי הגיון שה 941BW חדש יותר, אבל הוא זול משמעותית מה 940BW?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שהטעתי - את ה Viewsonic ראיתי אצל חבר שקנה אותו. את המסכים ראיתי כאשר חיפשתי אותו בחנויות. אם תרצה אוכל להגיד לך באיזה חנות חבר שלי רכש את ה Viewsonic - הוא טוען שהראו לו את המסך לפני שקנה. דבר איתי בפרטי מאחר והבנתי שלדבר על חנויות זה אסור.

הסמסונג לדעתך איכותי יותר?

אם כן מה דעתם על 940BW? האם הוא יותר טוב מה 931BW?

ומה ההבדל בין ה 940BW ו ה 941BW? עושה לי הגיון שה 941BW חדש יותר, אבל הוא זול משמעותית מה 940BW?

בנוגע לחנויות -

ללכלך אסור. לדבר מותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...