שאלה בקשר לחברה K.S.P - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לחברה K.S.P

ariel2011

Recommended Posts

נתחיל מזה שאני לא מקבל מKSP או מישהו אחר אגורה.

עכשיו הכלל לגבי כל חנות וכל מוצר במחשבים שמישהו יגיד שהו אמעולה ומישהו לא.

כל חנות תשמעו ביקורת רעה וגם טובה.

אני אישית לא מבין למה אתם כ"כ לא אוהבים את KSP?

את המחשב שיש לי פה בצד קניתי ביום אחד מנועה פנדה וKSP.

את רוב החלקים קניתי בKSP כי אצלם היה זול יותר והרוב היה במלאי.

הדעתי לשם לא היה תלוח אם שרציתי..אז המוכר בסבבה ישב והתחיל להציע לי לוחות אחרים שאל מה אני מחפש שיהיה בלוח והבין על מה הוא מדבר.

וכל זה כשהגעתי רבע שעה לפני הסגירה של הסניף.

שאר הרכיבים ידעתי מה רציתי הוציאו לי מהמחסן ושילמתי במקום וזהו.

לגבי אחריות-על הרוב יש שנה,על הכרטיס מסך מעבד והארדדיסק יש אחריות של שלוש שנים. יש לציין שקניתי את כל החלקים בנפרד.

בכל מקרה טפו טפו המחשב לא עושה לי שום בעיות וכו'.

מי שממליץ פה על פנדה-הייתי שם לפני שבועיים -הם יקרנים,המשלוח היחיד שהם מציעים זה דרך UPS שעולה 50 שקל ולא שווה ברורב המקרים.

בקיצור ולסיכום,אם לא אהבתם תשרות שקיבלתם אל תחזרו לא רואה סיבה להמליץ לאחרים להתחק מהחנות-הרכיבים אותם רכיבים ובכל חנות אתם יכולים ליפול על משהו תקול לא פעיל וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

[glow=red,2,300][glow=red,2,300]

בקיצור ולסיכום,אם לא אהבתם תשרות שקיבלתם אל תחזרו לא רואה סיבה להמליץ לאחרים להתחק מהחנות-הרכיבים אותם רכיבים ובכל חנות אתם יכולים ליפול על משהו תקול לא פעיל וכו'.[/glow][/glow]

כן!? אז מה תגיד שגם באייבורי אותם רכיבים הם אותו דבר?! מעניין איך המחשבים שלהם מחזיקים כול כך הרבה זמן ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי אחריות-על הרוב יש שנה,על הכרטיס מסך מעבד והארדדיסק יש אחריות של שלוש שנים. יש לציין שקניתי את כל החלקים בנפרד.

בכל מקרה טפו טפו המחשב לא עושה לי שום בעיות וכו'.

לא נכון. כנס לאתר ותקרא ת'תקנון שלהם אם אתה לא יודע. אם אתה רוצה 3 שנים אחריות תשלם עוד 10% מהמחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי מIVORY לפני שנתיים בערך צורב של NEC בזמנו היה הכי זול אצלם -250 שקל.

הביאו לי אחריות שנה שמעולם לא הייתי צריך והצורב עובד בלי שום בעיות.

האמת שלא קניתי אצלם תמחשב שלי כי הם בכלל לא מכרו תחלקים שרציתי ואחרי שהרכבתי איתו תהצעת מחיר הוא אמר לי שהם לא מדפיסים הצעות מחיר.

הלכתי וחשבתי לעצמי בעיה שלהם הפסידו 6אלף.

לא נכון. כנס לאתר ותקרא ת'תקנון שלהם אם אתה לא יודע. אם אתה רוצה 3 שנים אחריות תשלם עוד 10% מהמחיר.

בקבלה של הקנייה כתוב שזה 3 שנים-שום דבר אחר לא מעניין אותי.

ולא רואה סיבה בכלל לנצל אחריות.

ושלא תפתחו לי פה עין הרע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל זה רשמתי..(הבנת הניקרא) "המחשבים שלהם...."

למרות שגם חלקים לא הייתי קונה מהם אבל איש איש ושיקול דעתו....חבר שלי קנה מהם מחשב לפני שנה וחצי בערך...השקיע בו סכום מאוד ניכבד ועכשיו אחרי שנה וחצי הוא גם נישאר עם מחשב חצי מתפקד (הרד דיסק כמעט הרוס לחלוטין-כרטיס מסך עם בעיות משוגעות- ולוח אם שלא מזהה SATA) וגם אין לו אחריות כי שחכו להודיע לו שכשהוא קנה הייתה אחריות לשנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשה טובה לעצמך ואל תתקרב אליהם....

בדיוק אתמול הייתי אצלהם, הייתי צריך הצעת מחיר

התנהגו אליי בזילזול, אני הייתי צריך להכתיב להם את המפרט והם רק הביאו לי מחיר.

זה התפקיד שלהם!!! הם היו צריכים להמליץ לי, לשכנע, להסביר ובמקום זה שום דבר לא קיבלתי

אני הכתבתי להם את המפרט והם בסוף הביאו לי מחיר...

גועל נפש של מקום, אין מזגן, מקום קטנצ'יק אנשים עולים אחד על השני

מישהי שם קנתה ועל הקופסא היה רשום שם של חברה אחרת

לא תמיד מה שזול הוא טוב

עדיף לשלם עוד טיפה ולקבל איכות

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי מIVORY לפני שנתיים בערך צורב של NEC בזמנו היה הכי זול אצלם -250 שקל.

קניתי לפני שנתיים מ KSP צורב של NEC שהוא עלה לי 190 ומשהו אז כניראה שבאייבורי לא היה הכי זול :lol:

בכללי כל הרשתות הגדולות בארץ הן זבל!החנויות הטובות הן SKYPC , ZIGZAG2000 , IQPC , LOGICPC ועוד כמה חנויות כאלה.

אני דיברתי עם מוכרים בטלפון שרציתי לקנות כרטיס מסך, השיחה עם SKYPC הייתה הכי קצרה (2 דקות אולי אפילו פחות) והם ענו רק על מה ששאלתי בלי להתחיל להציע להם תזבל שלהם (כמו IVORY וה שלהם). אם אתה קונה משהו זול שהסיכוי שלו להפסיק לעבוד קטן (כמו דיסק קשיח או צורב) אז כדאי לקנות מחנויות כמו KSP ו IVORY, אם אתה קונה מחשב או חלק יקר לך לחנות טובה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייבורי?!! :s07:

הייתי פעם תומך בחברת תוכנה ממש גדולה...

כל בנאדם שני שהתקשר ואמר שיש לו בעיה במחשב הייתי שואל אותו: "מאיפה קנית את המחשב"...

תנחש מה הייתה התשובה.. א-י-י-ב-ו-ר-י.

בשביל להבין כמה החנות הזו שכונה , תיכנסו אליהם פעם. זה אםילו לא נראה כמו חנות! (סניף ראשל"צ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כשנה התעניינתי ברכישת כרטיס מסך חדש ל-AGP. ידעתי מה אני רוצה, אבל החלטתי לבחון את הידע של המוכרים. אם רק הייתם יודעים איזה שטויות שמעתי... אתן דוגמא: אין ל-AGP עם GDDR3. תבינו הם לא התכוונו בחנות או ברשת, אלא בכלל בעולם. ככה טענו המוכרים בסניף אשדוד ובאר שבע. אמרתי להם בפרצוף ב-ו-ל-ש-י-ט והלכתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה רק בנעה, שירות מצוין ומחירים לא בשמיים (החסרון היחידי שלהם זה שלחלק קטן מהמוצרים יש מחירים ממש מופרזים, אבל זה יש בכל מקום)

ושהם נמצאים בחיפה...

מי שם שם עיר?!?!

זה חור!

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח צריך להיזהר גם מחנויות נגיד שיש לכם בשכונה וכד' כי הם יגידו מלא שטויות כדי למכור לך בולשיט.

לדוג': באתי עם חבר לאיזה חנות מחשבים, חיפשנו כרטיס AGP אז המוכר מצביע לי על 9600 מלפני איזה 4 שנים ואומר לי שהוא יריץ את כל המשחקים החדשים חלק :lol: :lol: :lol: אני כל כך התאמצתי לא לצחוק לו בפנים חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...