שאלה בקשר לחברה K.S.P - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לחברה K.S.P

ariel2011

Recommended Posts

שלום לכולם, נתקלתי באתר של החברה K.S.P, שעושה רושם לאתר מצויין עם מחירים ממש מעולים..

http://www.ksp.co.il/hmain.php

אבל רציתי לשאול אנשים פה שאולי היה להם ניסיון איתם, אם הם כמו ivory - רק מילים, או שהם

עומדים מאחורי המילים שלהם ובאמת יש להם מחשבים וחלקים טובים ??

תודה לעוזרים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום לכולם, נתקלתי באתר של החברה K.S.P, שעושה רושם לאתר מצויין עם מחירים ממש מעולים..

http://www.ksp.co.il/hmain.php

אבל רציתי לשאול אנשים פה שאולי היה להם ניסיון איתם, אם הם כמו ivory - רק מילים, או שהם

עומדים מאחורי המילים שלהם ובאמת יש להם מחשבים וחלקים טובים ??

תודה לעוזרים :xyxthumbs:

:lol: :lol: :lol: :lol:

אני מציע שתריץ חיפוש קטן,ותראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol:

אני מציע שתריץ חיפוש קטן,ותראה.

לא יודע אחי הסתבכתי, לא מצאתי תוצאות רלוונטיות...

אתה צוחק לחיוב או לשלילה ? פשוט תגיד לי אם הם טובים ואמינים או ההפך הגמור ? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע קראתי הרבה דברים רעים על הסניפים המרכזיים ומעלה ז"א הצפוניים אבל היכן שאני קניתי את המחשב שלי סניף אשדוד שם היה פשוט מצויין וקיבלתי את המחשב אפילו קצת מוקדם יותר בלי ריבים ושטויות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה המחירים שלהם ממש טובים ואם תזמין דרכם מחשב תוך כמה ימים הוא כבר יהיה מוכן (אם כל החלקים יהיו במלאי ובדרך כלל יש במלאי)

אבל אם תיהיה לך בעיה במחשב החדש זה יהיה ממש סיפור לבוא אליהם... הכל טוב עד השירות .

אני קניתי מהם 2 מחשבים ומסך LCD אחד ולא היה לי בעיה הכל עבד כמו שצריך... חוץ מזה שהם לא עושים משלוחים אבל גם לא מומלץ אם קונים את מחשב .

חוץ מזה שיש הרגשה של משהו זול שם...קניתי מהם צורב בנפרד והם הביאו לי אותו בשקית ניילון בלי כבלים בלי כלום זה נראה קצת זול ולא מקצועי אבל כנראה בגלל זה המחירים זולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי לקנות ב-KSP כשהם היו חנות קטנה בדירה בבניין מגורים החיפה, קניתי מהם שנים עד ל-2003...

מאז אני לא מתקרב למקום, אפילו אם המחירים שלהם יהיו חצי מהמתחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוכש אצלהם חלקים\מחשבים עוד משנת 2002 והמלצתי עלהם לעשרות אנשים ותמיד היה לי בסדר

איתם אני לא יודע מה הבסיס של הכעס עלהם אבל אני עדיין ממשיך לקנות אצלם

הסתברותית בגלל שהם הרשת הגדולה בארץ מבחינת מכירות הגיוני שלהרבה אנשים יהיו איתם תקלים

אבל להרבה יותר הכל בסדר [br]פורסם בתאריך: 10.07.2007 בשעה 01:07:08

חוץ מזה שיש הרגשה של משהו זול שם...קניתי מהם צורב בנפרד והם הביאו לי אותו בשקית ניילון בלי כבלים בלי כלום זה נראה קצת זול ולא מקצועי אבל כנראה בגלל זה המחירים זולים.

אם אתה לא מבין אז למה אתה סתם אומר...

הסיבה שקיבלתה אותו בשקית היא כי קניתה מוצר OEM כלומר המוצר נטו בלי הקופסא ומה שמסביב

אם אתה רוצה להוסיף עוד 15-30 אחוז בשביל חתיכת קרטון תהנה....

[br]פורסם בתאריך: 10.07.2007 בשעה 01:09:49

שמע אני קניתי מהם ואני ממש מאוכזב מהשירות עצה שלי אל תתקרב למקום הזה שירות לא טוב וגם מוצרים זולים-זולים הכוונה לא טובים בכלל

עוד אחד שסתם מלכלך

מדוע המוצרים לא טובים הלוח של או כל חברה אחרת שתקנה שם זה לא אותו לוח שתקנה בחברה אחרת??

על מה אתה מדבר הם עובדים עם החברות המובילות ובמחירים מעולים

אני מאמין בלקבל תמורה בעד הכסף שלי ושם קיבלתי תמיד את המחיר הזול ביותר להוציא מקרים בודדים

ומעולם לא היו לי איתם בעיות ושוב אני מדבר על שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוצרים שיש ב KSP הם זהים למה שיש בכל חנות אחרת ובמחירים זולים יותר לפעמים

אבל השירות שלהם ברוב הסניפים טעון שיפור

במיוחד לאחר הקניה שברוב המקרים אין עם מי לדבר

אז במידה והשירות לא חשוב וכאשר תיהיה בעיה כל שהיא במקום להתעצבן תקנה חלק חדש

KSP אחלה מקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול הייתי חייב DOK של 2GB ולא מצאתי בירושלים זמין..אז הלכתי ל-KSP בהר החוצבים.

שירות מתחת לכל ביקורת,מוכר דביל שלא מבין כלום..אנטיפטים..אבל לא היתה לי ברירה וקניתי.לקנות DOK לקח לי כמעט 20דקות.. :screwy: :screwy:

הבת שלי אומרת לי,אבא..מה יהיה אם תצטרך כרטיס מסך ???... :lol: :lol:

בכ"א אני לשם לא חוזר!!

ואגב,בכל מקום נותנים שנתיים אחריות,והם נותנים משום מה שנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי אצלם והם היו בסדר גמור.המחשב שלי היה מוכן תוך זמן קצר ושום בעיה לא הייתה באיכות ההרכבה או ברכיבים (בניגוד לחברה אחרת....)

סה"כ שירות סביר +

המחשב שהזמנתי היה מוכן תוך זמן קצר והורכב בצורה מעולה,בלי חיפופים ובלי שטויות (בניגוד לחברה אחרת ....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...