באיזה שעה הבגרות בפיזיקה מחר? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באיזה שעה הבגרות בפיזיקה מחר?

MasterDK

Recommended Posts

תגידו, אם עשיתי את השאלון של מכניקה שנה שעברה ואת מעבדה השנה אבל אני לא ניגש השנה לקרינה וחומר ולחשמל... אולי אחרי הצבא (וגם אם כן, אז אני יעשה גם את מכניקה...) ... איך זה יהיה בתעודת בגרות שלי? פיזיקה יכנס לתעודה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא חושב שיהיה לי ציון 0 במה שאני לא ניגש... אין לי גם ציון הגשה (לא יכולתי לגשת למתכונת... בגלל זה אני לא ניגש) ככה שזה לא יכול להיות שאני אמור לגשת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרינה וחומר היה מבחיל. מכניקה של שנה שעברה הייתה משחק ילדים לעומת זה. סחטיין למשרד החינוך על השאלות היפות והיצירתיות אבל למה לבחון את זה עלי? בעור שיני הצלחתי לפתור כמו שצריך 2 שאלות, ואת שאלה מספר 4 דפקתי לגמרי. מישהו יודע אם נותנים ניקוד על פיתרון באמצעות ממוצע בשאלה הזאת?

בכל מקרה... נקווה שיתנו לנו איזה פקטור בקטנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהרג אותי בקרינה וחומר זה שצריך ידע תאורתי.

תכלס לא היה לי כוח לפני הביחנה ללמוד על כל הניסויים המוזרים על האטום. אז בקושי הצלחתי לפתור 3 שאלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשמל היה לי לא רע בכלל......

אבל קרינה וחומר...... ה' ישמור....... עשיתי הרבה שאלות של בחינות קודמות אבל זה לא דומה לשום דבר .... בניתי על רמות אנרגיה בתור שאלה קלה.. חחח עשיתי שם הכול הפוך...

וגם אופטיקה... פתאום ניהיו לי יצירתיים.....

קיצר יחסית לשנים קודמות... זו הייתה בחינה קשה... טוב נו להשלים שאלון 1 לא יכול להיות כזה קשה :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה 3 עשיתי אותה עם נוסחת יאנג, אבל זה בכלל מדבר על טנגסים שלא למדתי (מדובר על מיקרה שהנוסחה לא עובדת בגלל שהקירובים יותר מידי גדולים).

הייתי צריך להיות ברמה של מפתח נוסחאות בשביל להבין איך לעשות את התרגיל...

שמה ירד לי 10 נקודות בערך, כל השאר יחסית נכונים אבל ירקתי דם בשבילם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה 3 עשיתי אותה עם נוסחת יאנג, אבל זה בכלל מדבר על טנגסים שלא למדתי (מדובר על מיקרה שהנוסחה לא עובדת בגלל שהקירובים יותר מידי גדולים).

הייתי צריך להיות ברמה של מפתח נוסחאות בשביל להבין איך לעשות את התרגיל...

שמה ירד לי 10 נקודות בערך, כל השאר יחסית נכונים אבל ירקתי דם בשבילם.

אפשר לעשות עם יאנג כמו גדולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם יאנג יוצא 10% טעות, המורה שלי אמר לי.

צריך להתחשב בזוית, ולכן בסעיף הבאה שאולים אותך כמה נקודות מקסימליות יוצאות, שאצל יאנג זה לא שאלה בכלל.

בכל מיקרה, תשובה עם יאנג הם יקבלו אבל יורידו על זה קצת, מה שהפריע לי זה סעיף ה' וגם סעיף ו' (שידעתי רק מקרוגל).

שלא נדבר על האפקט הפוטואלקטרי, שמה הרגו אותי (ובכל זאת צדקתי בכל)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...