1140 הרוגים כל שעה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

1140 הרוגים כל שעה

Guy King

Recommended Posts

בסדר עד שיגמרו פה המשאבים נמצא כוכב אחר לפרנס אותנו...

-------------

אם אנשים מתים מעישון - אז במידה רבה הם מביאים את זה על עצמם. היום נזקי העישון ידועים לכל - האשמה נופלת על המשתמש. מי שמתחיל לעשן היום לוקח על עצמו את הסיכון שזה יהרוג אותו. לא צריך לעשות צעדים כדי למנוע מאנשים לעשן - צריך להקטין את היכולת שלהם להרעיל את שאר האוכלוסיה - כלומר לאכוף חוקים של לא לעשן במקומות ציבוריים.

אממ....לא !

הנקודה שברגע שהם מפתחים מחלות ...הטיפול בהם יקר מאוד וזה פוגע במסים שלך ..לטפל בבאדם כזה לשנה עולה מליון שקל בתרופות ..

ואפילו יותר לכן שאר האוכלוסיה נפגעת ..שוב ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בסדר עד שיגמרו פה המשאבים נמצא כוכב אחר לפרנס אותנו..

אני לא כל כך בטוחה. נדבר כשימציאו traveling at the speed of light, וגם אם ימציאו, עד אז לא ישאר לנו דלק בשביל להוציא את זה לפועל.

כרגע יש לנו רק כוכב אחד ועלינו לשמור עליו מכל משמר במקום לחרבן עליו "כי נמצא אחד אחר".

תראו מה יש ל-Foamy לומר על זה ב"Smokin Smokers".

http://www.illwillpress.com/vault.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה חברה!!

מה קרה לכם??

אני בימים אלה מפסיק לעשן ונהנה מכל רגע של עישון פאסיבי...

גם מעשן וזה גם בחינם!

זה כמו לחיות על חשבון אחרים!

תהיו אסירי תודה כמוני...!

:cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באסיה זה בסין. בשאר המדינות, מלבד לאירופה, עדיין עושים 8 ילדים.

חד משמעית ומתוך ידע - לא נכון. במצרים ובירדן למשל בשנות ה-70 למשפחה ממוצעת היו בערך 7.5 ילדים, היום יש בערך 4.5. אצל הפלסטינאים זה ירד גם מבערך 8 ל-5.

האוכלוסייה כמעט היחידה בעולם שמספר הילדים בה למשפחה לא ירד - אלא אף עלה - היא החרדים בישראל. מ-7.5 משנות ה-70 ל-8.5 עכשיו, והסיבה העיקרית לכך היא הקצבאות.

זה נכון אלא אם מה שמלמדים אותי לתואר ראשון ומה שאני נבחן עליו זה שקרים - ואת יודעת את האמת. עשו מחקרים ובדקו את קצב גידול האוכלוסיה המשתנה ואת מספר הילדים הממוצע המשפחה ואלו הנתונים.

ובאסיה זה בכל אסיה - בסין, יפן, סינגפור, תאילנד, נאפל ואפילו בהודו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שזה משמעותי. תוסיפי לזה גם את סין הכוללת בערך 1.3 מיליארד בני אדם, שזה 20% מאוכלוסיית העולם, שם אסור להביא יותר מילד אחד - מה שאומר שעל כל 2 הורים שמתים ילד אחד נולד, ואל תשכיחי שיש כאלו שאין להם ילדים או שיש אנשים שלא התחתנו, ומספרם רב יותר מאלו שעוברים על החוק ויש להם 2-3 ילדים (כי לא כדאי לעבור בסין על החוק). אם בשנות ה-70 לא הייתה הגבלה שם ונגיד שלמשפחה ממוצעת היו 6 ילדים (סתם מספר, אני לא יודע נתונים), אז המעבר לילד אחד משפיע מהותית על אוכלוסיית העולם.

ובקשר ל-8 שעושים עכשיו 5 - זאת מגמה. ייתכן שה-5 עכשיו שנולדים ב-2025-2030 יעשו 2-3 ילדים במדינות הערביות, ולנו בממוצע יהיו 2 ילדים. היא המדינה כנראה היחידה בעולם שמועדדת ילודה ונותנת מענקים על זה, אז פה יש השפעות חיצוניות בדמות הממשלה שמעודדות ילודה. בשנות ה-70 למשפחה ישראלית ממוצעת היו 5.4 ילדים ועכשיו יש 2.9 - כולל את החרדים והישראלים ערבים. באירופה ויפן בכלל הגיעו לשיא שבמדינות כמו איטליה, בריטניה, צרפת וגרמניה יש 1.1-1.4 ילדים למשפחה - מה שאומר שהאוכלוסיה מצטמצמת וצריך להביא הרבה עובדים זרים (ומוסלמים גם) כדי לשמור על כוח העבודה. מה שגם שאחוז הזקנים באוכלוסיה עולה, ובשביל לתת להם קצבאות ולשמור על תל"ג גבוהה הצעירים יצטרכו לעבוד הרבה יותר או הרבה יותר קשה, או שייביאו עוד עובדים זרים.

הבעיה של כולנו במדינה היא החרדים - עם 8.5 ילדים למשפחה, והערבים - עם 4.5 - בעוד שליהודים החילונים יש קצת פחות מ-2.5 ילדים למשפחה. תעשי את החישוב ותביני שב-2020 אם הערבים לא ייאימו עלינו דמוגרפית - זה יהיה "בזכות" החרדים. אותם חרדים שלא עובדים, לא הולכים לצבא ומקבלים קצבאות מהמיסים של החילוניים - שאולי יגדלו כדי למממן את הלימודים שלהם. בתחום הזה לפי מה שנראה עכשיו אין לנו עתיד מבטיח.

ובקשר לזה שלא מתים מספיק מהר - זה כי הרפואה משתפרת. אבל עדיין 5 מיליארד מאוכלסיית העולם הן במדינות עניות ומתפתחות והם לא חיים עד גיל 80 בממוצע, אלא אולי עד גיל 55-60. ומה הבעיה באוכלוסייה שחיה הרבה? אם למשל אנשים יחיו עד גיל 100 ויכולו לעבוד עד גיל 85 (ע"ע חברי כנסת ומנכל"י חברות) אז הם לא יהיו כטפילים על החברה. ראיתי בערוץ 2 לפני כמה שבועות כתבה על מדינה בדרום אמריקה - לא זוכר איזו - על כפרים שם שאנשים חיים עד גיל 90 ו-100 ועובדים גם בגילאים האלו בעבודות חווה וחלקאות. - אין מחסור עולמי במזון, ובקרוב מאוד יהיה אפשר לייצר גנטית בכמויות. מים - אין בעיית מים ברוב העולם, יש בעיית נגישות אליהם. מקום למחייה - אין בעיית קרקע בעולם. תראי את קנדה ואוסטרליה למשל - יכלו לחיות שם חצי מיליארד בני אדם בכיף. או בשבדיה ובנוורבגיה יש מקום גם ל-100 מיליון. זיהום - בעיה. אבל יש פתרון למכונית, לא חייבים לעשן, אפשר להסתדר בלי שקיות ניליון, אפשר להשקיע יותר בטיהור שפכים ועוד. מבחינת צמיחה - זה לא תלוי בקרקע אלא בטכנולוגיה. אז מה אכפת לך שאנשים יחיו?

ובהודו מספר המשפחה לילדים ירד גם, אני לא יודע מספרים מדוייקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא בטוח שאתה נושם... אבל בוא לא נהפוך את זה "לדיון של עישון במקומות ציבוריים- בעד ונגד"

:nixweiss: לא בדיוק הבנתי את התגובה שלך.

בכל מקרה הייתי רוצה שמישהו יסביר לי ממה בדיוק הפאסיביים מתים.

האם זה משאיפת העשן, או אולי משאיפת הגזים שנפלטים מריאותיו של המעשן האקטיבי,

אולי מעצם הקירבה למעשן האקטיבי, ואולי מעצם הרעיון שמעשנים לידם הם מתעצבנים ומתים.

יכול להיות שהם אנשים חלשים פיזית שהיו מתים בכל מקרה ללא שום קשר לעישון, והעישון שימש רק כזרז.

האם על אותו משקל ישנם משמינים פאסיביים שמעצם היותם ליד אכלנים הם מפתחים צורך עז לאכול ולכן משמינים?

או אידיוטים פאסיביים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nixweiss: לא בדיוק הבנתי את התגובה שלך.

בכל מקרה הייתי רוצה שמישהו יסביר לי ממה בדיוק הפאסיביים מתים.

האם זה משאיפת העשן, או אולי משאיפת הגזים שנפלטים מריאותיו של המעשן האקטיבי,

אולי מעצם הקירבה למעשן האקטיבי, ואולי מעצם הרעיון שמעשנים לידם הם מתעצבנים ומתים.

יכול להיות שהם אנשים חלשים פיזית שהיו מתים בכל מקרה ללא שום קשר לעישון, והעישון שימש רק כזרז.

האם על אותו משקל ישנם משמינים פאסיביים שמעצם היותם ליד אכלנים הם מפתחים צורך עז לאכול ולכן משמינים?

או אידיוטים פאסיביים...

אחי אתה בור חבל על הזמן

אם אתה לא יודע על מה אתה מדבר אז למה אתה מדבר כל כך?

אגב למעשן האקטיבי יש פילטר בסיגריה(מסנן של רעלים) ולפסיביים אין שום פילטר מובנה בתחת כן?

מה נראה לך ? זה רק ריח מסריח?

חברה חברה!!

מה קרה לכם??

אני בימים אלה מפסיק לעשן ונהנה מכל רגע של עישון פאסיבי...

גם מעשן וזה גם בחינם!

זה כמו לחיות על חשבון אחרים!

תהיו אסירי תודה כמוני...!

אתה באמת עישנת פעם? שמעתי מעשרות אנשים מעשנים שהריח של הסיגריה הוא מה שדוחה אותם והם לא אוהבים שמשהו מעשן לידם

מה שהם אוהבים זה את הטעם לא ת'ריח :bash:

חשוד ... :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אתה בור חבל על הזמן

אם אתה לא יודע על מה אתה מדבר אז למה אתה מדבר כל כך?

אגב למעשן האקטיבי יש פילטר בסיגריה(מסנן של רעלים) ולפסיביים אין שום פילטר מובנה בתחת כן?

מה נראה לך ? זה רק ריח מסריח?

אתה באמת עישנת פעם? שמעתי מעשרות אנשים מעשנים שהריח של הסיגריה הוא מה שדוחה אותם והם לא אוהבים שמשהו מעשן לידם

מה שהם אוהבים זה את הטעם לא ת'ריח :bash:

חשוד ... :screwy:

בור תקרא לאחותך יא אינפנטיל

אם היית מתוך ה- 1140 העולם היה יותר יפה.

אם יש לך משהו להגיב תגיב יפה. גם אני יודע לדבר באותה לשון.

ואם היית מבין קצת היית יודע שמה שמושך בסיגריה הוא האקט האוראלי שבעישון

וכמובן הניקוטין שהוא סם לכל דבר.

ולא את הריח או הטעם יא אהבל.

פעם הבאה שאתה מעיר לאנשים על כמה הם מדברים תשתדל קודם לבדוק שאתה יודע על מה אתה מדבר.

:screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה בסיגריה יש רק ניקוטין? :smile1:

אני הייתי 4 חודשים בקורס חובשים אבל אתה יכול פשוט להשתמש בגוגל, אחותי

וסליחה על השפה טמבל באמת לא התכוונתי :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוווו הוא היה 4 חודשים בקורס חובשים וואו... עכשיו הרשמת אותי.

שמע ילד, נקה את הלבן שעל השפתיים ולך שחק קלאס או דוקים

רק אל תבלבל פה את המוח.

ולא, בסיגריה אין רק ניקוטין אבל הוא הממכר העיקרי.

ובקשר לשפה, הסליחה שלך התקבלה אהבל מצטער שהתפרצתי :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אל תבלבל פה את המוח.

הסליחה התקבלה... לכולנו יש חולשות :P

אגב אתה נשמע בוגר חבל"ז ואולי אפילו קצת בא בימים ( :nono: )

בור תקרא לאחותך יא אינפנטיל

אם היית מתוך ה- 1140 העולם היה יותר יפה.

אני אינפנטיל זה נכון אבל לפחות אני מודע לזה :cool2:

העיקר שהבנת למה עישון פסיבי כן מזיק ..

מסוכן לחשוב ולגרום לאחרים לחשוב אחרת ,כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אל תבלבל פה את המוח.

אתה לא נשמע ברמה\ מעל הרמה\קרוב באיזהשהי צורה לרמה של קורס חובשים

קשה לי להאמין שיקבלו אחד כמוך לכזה קורס טוב.

אני מעשן ואני מבין את ההשלכות שלענין הזה יש

כשתגדל קצת מעל גיל 4 ותתלהב כל כך שאפילו תכתוב בן כמה אתה בפורום אז תגיד למישהו בוגר קורס חובשים להוריד את הלבן מהשפתיים...

הבנת את זה?

ועברו כבר לפחות 3 דקות, תגיד לרופא שיחתוך כבר את חבל הטבור...

אגב, גם הרופא האינפנטיל עבר קורס חובשים כחלק מההכשרה.

תלמד לתת כבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אל תבלבל פה את המוח.

למי אתה קורא ילד? אתה כזה ילד שאתה אפילו מתבייש להראות את גילך האמיתי כי אתה פוחד שיקראו לך ילד, אלא שההודעות האינפנטיליות שלך דיי חושפות אותך. אני לא לוקחת צד, גם חברך לויכוח לא מראה בגרות יתרה אבל לעזאזעל... דע את מקומך. דע שלא ממקומך לקרוא לאנשים "ילד".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...