בעית רוחב פס בקאזאה - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעית רוחב פס בקאזאה

tomer_et

Recommended Posts

עד היום עבדתי עם קאזאה לייט 202 בצורה חלקה וטובה.

היום התקנתי את הגירסה העברית של התוכנה - ומאותו הרגע מהירות ההורדה שלי ירדה (בסביבות 5 שלפני זה הייתי מוריד ב50+).

הדבר קורה גם כשאני מוריד קובץ שמצוי אצל המון משתמשים.

כשאני חיפוש אני גם רואה שאצל אף אחד מהקבצים המוצעים לי רוחב הפס לא עובר את 20 (שלני זה הייתי רואה 475).

ניסיתי להסיר את הגירסה ולהתקין מחדש את הגרסה הישנה (באנגלית), אך הבעיה נשאה כשהייתה.

יש לכם רעיון מה יכול היה לקרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד עוד קבצים.

KAZAA מתאימה את רוחב הפס בחיפושים לפי רוחב הפס המקסימלי שאי פעם הצלחת להוריד, כך שאחרי כמה הורדות זה עולה כמעט עד רוחב הפס האמיתי שלך.

דבר שני, ב-KAZAA יש דבר שנקרא PARTICIPATION LEVEL בעברית דרגת השתתפות, שנקבע ע"פ מה שאתה משתף וכמה שמורידים ממך. דרגת שיתוף נמוכה מגבילה את המהירות שאתה יכול להוריד בה.

עצתי לך: תוריד KAZAA LITE, ולא יהיו לך בעיות כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משתף, שום קובץ, שום פרטיפשטישון או איך שלא קראתם לזה ואני מוריד על 180-200 במיקרה של הרבה משתמשים.

תוריד בכלל את הקאזה ותמחוק גם את התיקייה שנשארה בכונן, תוריד קאזה לייט++ הכי טוב ויהיה לך סבבה...

אם לא :AR15: תקנה את מה שאתה צריך :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני בודק אם הקאזה שלי מורידה במקסימום(יש לי ADSL חצי מגה)?

כי לפעמים או בעצם ברוב הזמן המהירות לא ממש גדולה הרבה פעמים זה מוריד לי בסביבות 20-30 אבל הממוצע נראה לי פחות מ-10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני בודק אם הקאזה שלי מורידה במקסימום(יש לי ADSL חצי מגה)?

כי לפעמים או בעצם ברוב הזמן המהירות לא ממש גדולה הרבה פעמים זה מוריד לי בסביבות 20-30 אבל הממוצע נראה לי פחות מ-10.

אתה צריך להוריד מקסימום 64 קילובייט אבל יכול גם להגיע ל-67.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לא בהכרח בקאזאא. כבר דיברו פה על זה עשרות פעמים. כשמורידים מהקאזאא אנחנו תלויים גם במהירות שליחה של המשתמש שאנחנו מורידים ממנו. ולפעמים זה הרבה יותר איטי ממה שאנחנו מסוגלים להוריד.

לכן, קאזאא זה לא, אני חוזר: לא מבחן לבדוק אם אתם מגיעים למקסימום שאתם אמורים להגיע בחבילה שלכם.

אם אתם רוצים לבדוק ממקור קצת יותר אמין, היכנסו לפה. זה אתר לבדיקת מהירות של נטויז'ן. פשוט מורידים משם את אחד הקבצים. הוא לרוב שולח על יותר ממה שאנחנו מסוגלים להוריד, ככה שנוכל לראות מה המהירות המקסימלית שאנחנו מגיעים אליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...