מחשב נתקע בכניסה לאינטרנט - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נתקע בכניסה לאינטרנט

osprey

Recommended Posts

שלום רב,

המחשב שלי עובד כמו שצריך עד הכניסה הראשונה לאינטרנט - לאחר דקה שתיים המחשב נתקע והאפשרות היחידה לעבוד איתו לאחר שהוא נתקע היא דרך Safe Mode. לאחר שהמחשב נתקע, גם פירמוט מלא של הכוננים הקשיחים לא עוזר והבעייה חוזרת על עצמה - כל עוד אינני נכנס לאינטרנט, המחשב עובד כמו שצריך (גם במשך לילה שלם), ושוב, כניסה ראשונה לאינטרנט והמחשב נתקע.

לאחר שהמחשב נתקע, גם Alt+Control+Delete לא עוזר והיציאה היחידה היא באמצעות כיבוי של המחשב. הפעלה של המחשב והוא נתקע שוב, הפעם עוד לפני הכניסה לאינטרנט.

וחוזר חלילה - לאחר פירמוט ניתן לעבוד עם המחשב ללא שום בעייה עד הכניסה הראשונה לאינטרנט.

מה יכולה להיות הבעייה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ווירוסיים??"

אינני יודע.

יחד עם זאת, אם המדובר בווירוס איך הוא שורד את הפירמוט? מה גם שלאחר הפירמוט הרצתי מספר תוכניות אנטיוירוס ולא נמצא אף וירוס.

הכיוון שלי הוא לבעיית חומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי כמעט הכל: כניסה לאינטרנט לאחר התקנת חלונות בלבד; כניסה לאינטרנט לאחר התקנת + Service pack 2; כניסה לאינטרנט כשברקע תוכנת אנטיוירוס מעודכנת וכד'. כלום לא עוזר - בכל המקרים המחשב נתקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה בכל זאת לסרוק את ההרד דיסק לבדיקת וירוסים, וסרוק לאיתור תוכנות ריגול באמצעות Spybot - Search & Destroy וגם באמצעות Ad-Aware SE Personal.

אם אתה מחובר לרשת באמצעות כרטיס רשת ומודם רשת, הייתי בודק את תקינותם. אם אתה מחובר ע"י הייתי עובר לחיבור ובודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"תנסה בכל זאת לסרוק את ההרד דיסק לבדיקת וירוסים, וסרוק לאיתור תוכנות ריגול באמצעות Spybot - Search & Destroy וגם באמצעות Ad-Aware SE Personal.

אם אתה מחובר לרשת באמצעות כרטיס רשת ומודם רשת, הייתי בודק את תקינותם. אם אתה מחובר ע"י הייתי עובר לחיבור רשת ובודק."

המחשב נסרק לפני ואחרי פירמוט באמצעות תוכנות אנטי וירוס ותוכנות לאיתור רוגלות ולא נמצא דבר.

המודם נבדק מול הספק ונמצא תקין. החיבור לאינטרנט נעשה הן דרך כרטיס רשת והן דרך במטרה לעקוף את כרטיס הרשת - שום דבר לא עזר. המחשב נתקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...