דילמה בקניית מסך חדש... מסך טלוויזיה או מסך מחשב , תקציב 4K~ - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דילמה בקניית מסך חדש... מסך טלוויזיה או מסך מחשב , תקציב 4K~

Sting

Recommended Posts

Ok אז ככה, יש לי המון תכני (dvix\720P-1080P) שאני רואה במחשב ונשבר לי כבר הזין לראות אותם במסך קטן (17' רגיל) , יש לי סבבה Z5500 שמספקים אותי

אבל זה משגע לראות סרט עם שמרעידים את החדר ומסך כל כך קטן...

התקציב הוא כ . המגבלות הן

1.קודם כל איכות, אני לא רוצה להתפשר על איכות במיוחד אחרי הניסיון עם ה ViewSonic שלי שלא יצא לי לראות כמעת מסכים שמשתווים לו באיכות ודיי התרגלתי אליה כבר כך שאני לא רוצה לרדת ברמה בצורה דרסטית.

2.רזולוציה, רוב התכנים שאני רואה הם באיכות של 720P כלומר 1280x720 ... אחרים ב Xvid ועד 1080P שאין לי בעיה להשיג. מסך טלוויזיה רגיל הוא ברזולוציה של 1366x768 אשר לו מרצה את התכנים הללו בצורה טבעית ולכן יכול לפגום באיכות, מסכים עם 1280x720 נדירים מידי ומסכי מחשב בם בעלי רזולוציה מטורפת שתדרוש רק תכנים באיכות גבוהה ותהיה מעמסה כבדה מאוד על המחשב שלי שכבר איבד מזמן מתהילתו מה גם שאיני מתכוון לקנות מחשב חדש בקרוב כך שבמידה ואני יקנה מסך כדוגמת ה 24 משחקים יהיו כבר מחוץ לתחום

3. גודל... יש לי קצת בעיית מקום :smile1: החדר דיי עמוס, כך שכניראה זה יהיה על זרוע, מה התקציב היום לזרוע מתכווננת איכותית מספיק ?

אז כמו שאמרתי כבר אני חושב בנתיים על ה 24 או מסך כדוגמת ה Toshiba 32WL66 או ה 32LC41 ... אני לא פוסל גם לקנות אולי מסך בגודל של 26' למשל וכמו שכבר אמרתי העיקר האיכות במסגרת התקציב

תודה מראש ... אני ממש בדילמה כאן ואשמח על כל עזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

37' יוצא יקר מידי... אני בקושי מגרד את ה 32' כאשר המסכים היותר איכותיים עם אחריות מלאה הם כבר בסביבות ה 5k

קראתי עכשיו את הביקורת על ה 24' והיכולת של ה 1:1 נראת נחמדה ופותרת מספר בעיות אך עדיין משאירה כמה

השאלה היא איך מסך של יסתדר עם 1366x768 בוינדוס ? מבחינת חדות כתב וכו' ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי בדילמה בדיוק כמו שלך והחלטתי להישאר עם מסך 17 לגלישה ותליתי על הקיר טלוויזיה 32 אינץ' של שתומכת ב 1:1.

הטושיבה שאתה מדבר עליה לא תומכת ברזולוציה הטבעית והיא אינה מתאימה לשימוש במחשב.

אבל השאלה היא מה יותר חשוב לך,גודל או רזולוציה גבוהה יותר.

אני החלטתי על 720P בגלל הגודל וגם מפני שההבדל בין 720P ל 1080 לא מצדיק את הפרש המחיר.

אבל זה אני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...