מסך סמסונג 226bw החדש שקניתי - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך סמסונג 226bw החדש שקניתי

קובי 1980

Recommended Posts

היי,אספתי אתמול את המסך המושמץ פה,ה 226bw של סמסונג.רציתי רק לשתף אתכם בהתרשמות שלי עליו.חשבתי לכתוב סקירה אבל לא יהיה בה צורך ככל הנראה.

ובכן המסך הזה פשוט עצום מבחינת גודלו ועם זאת התרגלתי אליו מאוד מהר (הופתעתי מכך שיש המון אתרים שתומכים בWD).

הייתה לי בעיה מסויימת עם powerdvd בצפייה בסרטים אבל עם שאר התוכנות אין שום בעיה.ואני עובד על העניין הזה,

הסרטים עצמם אכן לא ממש פסגת האיכות (ה17'' הישן הציג בצורה קצת טובה יותר) אך הגודל מפצה על האיכות.בצפייה בסרטי אין שום בעיה והתמונה טובה מאוד.

ניסיתי להריץ מס' משחקים על ההגדרות הגבוהות שלהם והתוצאה לא איכזבה אותו,שום מריחה ושום נעליים תמונה מעולה.ואני עוד עם כ.מסך סטנדרטי יחסית.

אני חוזר על משהו שכבר אמתרי לא פעם,נכון זהו מסך TN והוא לא ממש פסגת הטכ'. ויש הבדל בין הTN לאחרים,יצא לי לראות את הפיליפס עם s-.

אבל למשתמש הממוצע,זה לא כ"כ משנה.וההבדלים לא עד כדי כך משמעותיים בתאחלס.

קיבלתי את המסך עם פאנל c.שראיתי במקום כלשהו שנחשב ליותר טוב מה A.אין לי מושג אם זה נכון.כי הרוב קטלו אותו יותר מה A.

אני בכל אופן ממליץ מאוד על המסך הזה,אבל לא במחיר מחירון שיש עליו.מי שמעוניין שינסה להשיג דרך מכירה פומבית או משהו כזה והוא יכול לצאת מאוד בזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קוטלים את המסך הזה, הוא מסך טוב וכולם יודעים את זה, כולם גם יודעים שיש מסכים טובים יותר ... ובמחיר שקנית ממש מציאה, תתחדש .

קוטלים בנאדם,קוטלים.ממה שאומרים פה זה המיץ של הזבל וזה ממש ממש לא !!!

ברור שיש טובים יותר,תמיד יהיו יותר טובים,אין לזה סוף.

אני אנסה בכל זאת להוסיף צילומים של המסך להתרשמות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם רוצה לקנות אותו!

אבל יש לי שאלה, האם משחקים ישנים [san Ansreas] וכאלה יעבדו עליו טוב?

יש לי כרטיס מסך 6600, האם המשחקים החדשים יעבדו לי איתו לאט כי הוא דורש רזולוציה גובה?

ומישהו יכול להגיד לי מאיפה אני יכול להשיג אותו בפחות מ 1800 שקל?

אני לא מוצא מקומות כאלה?

ועוד שאלה, יש את ה Chimei ואת ה בגודל 22", אולי הם טובים יותר ממנו?

תודה רבה :yelclap:

תתחדש קובי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם רוצה לקנות אותו!

אבל יש לי שאלה, האם משחקים ישנים [san Ansreas] וכאלה יעבדו עליו טוב?

יש לי כרטיס מסך 6600, האם המשחקים החדשים יעבדו לי איתו לאט כי הוא דורש רזולוציה גובה?

ומישהו יכול להגיד לי מאיפה אני יכול להשיג אותו בפחות מ 1800 שקל?

אני לא מוצא מקומות כאלה?

ועוד שאלה, יש את ה Chimei ואת ה בגודל 22", אולי הם טובים יותר ממנו?

תודה רבה :yelclap:

תתחדש קובי!

תודה לך,לגבי השאלות שלך אני לא ממש יודע,אצלי המשחקים עובדים מעולה על רזולוציה גבוהה יחסית,לי יש gforce 7600gt .

אתה לא תצליח למצוא אותו בשום מקום במחיר שציינת,אולי ב ksp אבל ללא אחריות יבואן מקורית.נסה באחד מאתרי מכירה פומבית ואל תציע יותר מ1700 ש"ח.אם תתאמץ תוכל להוציא גם במחיר זול ממני (מישהו הוציא ב1300).

לא יודע להגיד לך מי מהמסכים הנ"ל יותר טוב כי אני לא מכיר את שני האחרים.בכל מקרה CHIMEI הוא אחד מהיצרנים של פאנל ה 226bw.לי יש אותו.ואני דווקא מבסוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...